Hledá se táta a máma

Réžia:

Jiří Mádle

Účinkujú:

Petr Machala

Seznamovací reality show vysílaná televizí Prima, jejímž cílem je pomoci osamělým najít životního partnera a jejich dětem chybějícího druhého rodiče. V pořadu se projeví láska, vášnivá vzplanutí, ale i peprné výměny názorů. (zdeny99)

MaMitti odpad!

Úplným omylem jsem přepla na tuhle věc a jak zhypnotizovaná vydržela až do konce...zhypnotizovaná tou nevěřícností...Souhlasím s Drexikem...Kde to jsme??! ()

Michelle75

Ná úkor soutěžících se budeme bavit, tak nějak si to Prima vymyslela, protože jinak by tam nemohla jako kandidáty pro ty tři vyvolené dát takový výkvět českého národa. Síla, ale většinou vydržím až do konce. ()

I.AM.NOT

Co kus to perla, neuvěřitelný lidský "materiál", který v této formě pořadu snad jediný přináší pravé emoce na televizní obrazovku. Sedím se zatajeným dechem a čekám, co se stane. Bizardnost. Chápu odpady, ale svědomí mi to nedovolí. 4/5 (A bohužel to není vtip) ()

Paity odpad!

Podívat se na farmáře, který hledá ženu občas přineslo i vtipné pasáže, ale Hledá se táta a máma je spíše sociální drama, ve kterém se střetává snaha TV o vetření se lidem do soukromí s dětmi. ()

Schuldiner odpad!

Ubohost a trapnost, které se nelze nic jiného než smát. Zajímavý a vystihující komentář - ´´Zeck´´ - s tím, že nejsem na rozdíl od něj schopen obdarovat tento blud ani jednou *! ()

luczi

Lidské vztahy, charaktery a chování v určitých situacích jsou v podobných pořadech především nevyčerpatelným zdrojem zábavy ;). Na druhou stranu tu zazněla i jedna velká pravda: "Najít fungující vztah je ten největší zázrak". ()

Chajimwitz odpad!

Tak to je teda žrádlo ! Tomuhle říkám porce zdravý výživy ! Takže: zoufalost zoufalých tragédů, a to jak účinkujicích,tak tvůrců těchto exkrementů,stupidita,hnus,vrchol exhibicionismu,prostě nyní už klasická produkce TV Prima.Viděl už jsem dost sraček,ale tohle je naprosto nestravitelný. ()

JohnnyB.

Ještě lepší než předchozí série. Hledači jsou výborní - prostě typy. Velice jsem se u toho bavil, samozřejmě nehledajíc intelektuální zábavu ;-p 5 hvězdiček si nechávám na další sérii, i když podle upoutávek Primy, tentokrát Ti, kteří hledají svůj protějšek zdaleka nevypadají, tak zajímaví jako Jan, Eva a Honza. ()

jasanka odpad!

Pár dílů jsem viděla. Ono když k tomu už člověk sedne, tak nějak nejde odejít - koukáte na tu TV jako vyoraná myš a jen kroutíte hlavou. Poslední epizody ale byly vážně něco - přece když se s někým zasnoubím na dovolené, tak nebudu se snoubenkou komunikovat, že jo... a benzín je přece moc drahý, na takovéhle jízdy nemám peníze... a vlastně jsem si za těch pár týdnů našel někoho jiného... a tak to zasnoubení zrušíme, co ty na to? No sranda. ()

Mr.Hudson

Vždycky jsem se těšil na nový díl, ne snad proto, že by to byla nějaká skvělá podívaná, ale chtěl jsem se vždycky pousmát nad hloupostí některých lidí v daném pořadu. A téměř při každém díle jsem se bavil, je až neuvěřitelné co se dokáže všechno odvysílat. Nesympatická hlavní trojice, většinou hloupí soutěžící a nezajímavý děj , takto bych to asi shrnul. ()

RedHot odpad!

Naprosté odvržení myšlenky tradiční rodiny a základního soukromí a studu, které by mělo být vlastní každé lidské bytosti. Nejsmutnější je, že všichni účastníci pořadu jsou přihlášeni, alespoň tuším, dobrovolně. --- Ve filmu Vratné lahve zazní věta, z které je patrné, že u žehlení je možné dívat se na cokoliv a organismus při této činnosti přetrpí sebevětší brak. Není tomu tak. ()

H4N1CK4

A víte co, já jsem viděla snad každej díl! Je to zvrácené, ale já se prostě upřímně bavím nad tím, jak se zoufalé pipky snaží sbalit přitroublé burany, o které by si v reálu neopřely ani kolo, a pod vlivem kamer se domnívají, že odpudivý primitiv Jan (Petr, Michal, whatever...) je ten pravý a po dvou dnech natáčení rezolutně prohlašují, že se zamilovaly. Pecka! ()

Heavyman

Jasný jasný další zbytečná reality schow, ale já se u toho bavim líp než u komedie, prapodivný lidi a trapný situace mně se tomu nezbývá než smát a i to je plus pro tenhle pořad, který by měl a snaží se vyvolávat jiné pocity i když marně. Soutěžící Eva je docela kočka a nějací nápadníci slušný šílenci, ovšem nejlepší je buran Honza a jeho partička obtloustlejch obdivovatelek, kterým je většinou přes třicet a vypadají na šedesát:-) Hodnotit se to nedá. ()

misakurt odpad!

Kdysi jsem si myslela, že akční filmy typu James Bond jsou nedívatelné blbosti. Později jsem se nad vyobrazovanou "realitu" nadnesla a přišla jsem jim na chuť. Že je zvrácené srovnávat napínavé americké akčňáky a pseudorealityšou, na kterou Prima vábí (asi z jejich pohledu) opomíjenou vrstvu diváckého publika? To rozhodně. Do jaké míry se ale dá povznést nad vystupování vzorku lidí reprezentujících naši společnost? Společnost, které jsme sami součástí. Chvílemi je mi i smutno, když sleduju, kam až jsou lidi schopni zajít. Musím však podotknout, že ony chvíle smutku jsou skutečně velmi pomíjivé. Ve skutečnosti se od začátku každého z dílů až do samého konce musím smát (nejvtipnější mi přijdou ty komentáře na pozadí - to se vždycky můžu potrhat) a když se zrovna nesměju, tak nevěřícně otvírám pusu...K hodnocení bych dodala - přestože jsem si doposud nenechala ujít jediný díl, zamyslím-li se nad přínosností a smyslem tohoto pořadu (možná studijní materiál pro budoucí sociology a psychology?), nemohu hodnotit jinak, než jak hodnotím... ()