Hledá se táta a máma

Réžia:

Jiří Mádle

Účinkujú:

Petr Machala

Seznamovací reality show vysílaná televizí Prima, jejímž cílem je pomoci osamělým najít životního partnera a jejich dětem chybějícího druhého rodiče. V pořadu se projeví láska, vášnivá vzplanutí, ale i peprné výměny názorů. (zdeny99)

hirnlego odpad!

Ta tlustá blondýna je vypočítavá šlapka a ten vygumovaný moravák vypadá jak silas po padesátce. (to byly všechny klady asi) ()

Zeck

Ale ano, proč ne. Pořad, který zaujme pouze tím, jak jsou jeho účastníci zoufalí, zde totiž platí to, co v jiných obdobných pořadech ne. Účastníci se totiž nepřišli zviditelnit, ale skutečně najít svého partnera, což je prostřednictvím televize naprosto zoufalé a ubohé. Je zábavné, jak se sebemrskačským způsobem znemožňují, nemají kousek hrdosti a zoufale doufají, že tu "první cenu" v podobě matky/otce s jejich potomky vyhrají. U žen, které se hlasí do této soutěže se dá jejich zoufalost ještě pochopit, jsou nehezké, neatraktivní a za každou cenu chtějí v životě mužskou oporu. Muži jsou ovšem naprosto trapní, neschopní normálním způsobem sbalit ženskou a ještě to ukazují tisícům lidí v TV-Show. 55% 09.04. 2010 ()

Pethushka

Baví mě koukat se na to "co napsal sám život.." Soutěžící jsou opravdu vybrané kousky a občas si zacpávám oči i uši, abych nerozmlátila televizi, ale přesto vždycky vyčkávám další díl. K této reality mě vede "jenom" lidská zvědavost. ()

Segrestor odpad!

Sice se to tváří, jako že skutečně chtějí pomoci zoufalým lidem setkat se s ideálním protějškem, ale nakonec to přeci jen je o jejich exhibici a užití si varholovských patnácti minut slávy. Dostávám z toho tedy výsledná tři slova: děs, bída a utrpení. ()

castor

Nevím proč, ale když už tu televizi zapnu, tak u toho vydržím (vesměs) až do konce. Už jenom proto, že někdo dává na odiv svou omezenost prostřednictvím televizní obrazovky. Jednoznačně nejlepší jsou ty napudrované, nastrojené situace. Je to kouzelně přežvýkané pro malé mozečky, které doufají, že také jednou někoho najdou. Ideálně na bílém koni. ()

viperblade odpad!

Nevím, kde začít. Tahle show překračuje všechny hranice a hraje si na něco, čím není. Není vaší "poslední šancí na lásku", ale spíše "jedna z mála příležitostí, jak ze sebe udělat v TV naprostého idiota…" Upřímně lituju ty lidi, co tam šli s tím, že někoho opravdu najdou. A proč? Protože nenajdou. Jakmile se totiž vypne kamera a štáb přestane vytvářet ty "přirozené" situace, tak právě v tu chvíli lidé zjistí, že ten člověk je jiný, než za jakého se do této chvíle prezentoval. Fakt bych tam chtěl být (spíše, chtěl bych vidět), jak si ti dva skutečně rozumí. Ne pod dohledem kamery, protože to člověk prostě nikdy není přirozený, ale jakmile si myslí, že se nikdo nedívá, tak to se teprve dějí věci… Zkrátka a dobře koncept reality-show se seznamkou nikdy nemůže fungovat, protože to je stejná blbost, jako bych šel do VyVolených hledat skvělé kamarády… Sorry, ale přetvářka mě nikdy nebrala… 0 %. ()

Rogue

Komunita pěti tisíc lidí v rovníkové Africe, globální katastrofa roku 2012 a doba ledová. Ano, viděla jsem půl hodiny, ale i kdyby jen za debilitu celého nápadu a casting to nemůžu úplně sestřelit. A ta čecháčkovská dovolená je k nezaplacení. Díl plný lásečky a ženské argumentace hodně navnadil. ()

MM_Ramone

Jedinečným fenoménom dnešnej uponáhľanej, citovo chladnej doby je reality show. Znudení, prostí občania otrávení vlastným stereotypným životom, sledujú iných zúfalcov, ktorí ochotne pred televíznymi kamerami predávajú svoje súkromie a vypočítavé emócie. V tomto konkrétnom prípade ide o istý druh partnerskej zoznamky. Traja osamelí rodičia majú možnosť touto formou začať nový vzťah. Je neuveriteľné, čoho všetkého sú schopní niektorí ľudia, preto aby sa zviditeľnili. * ()

Vančura

Formát seznamovací reality-show patří k jedněm z mých nejoblíbenějších, takže jsem na tuhle věc reagoval se zvýšeným zájmem. Výběr protagonistů v aktuální sérii mě dosti šokoval - takové defilé zoufalců se skutečně jen tak nevidí. Někteří z nich jsou dokonce tak beznadějné případy, že mi je jich spíš líto, a měl bych skoro tendenci se divit, proč se lezou ztrapňovat do televize - kdybych ovšem dávno nevěděl (dle zkušeností s pořady typu Prostřeno nebo Výměna manželek), že někteří lidi na toto prostě nemají dost soudnosti, a ani jim nedojde, jak moc se znemožní. Bohužel mi ale přijde, že potenciál formátu zde není využitý v úplnosti, a už druhá epizoda, kterou jsem zhlédl, mě strašně nudila. Koukat na to asi budu dál, ale čím dál víc mi do toho vstupuje moje dlouhodobá averze k veškeré primácké produkci jako takové, která ráda dělá na diváky různé habaďúry - nejistota, co v tom pořadu je autentické a co inscenované, je u mě hlavní překážkou, která mě připravuje o to, aby to bylo moje čisté guilty pleasure - bohužel (plus ta zmíněná nuda z toho, jak se tam nic zajímavého vlastně neděje). ()

WANDRWALL

Viděl jsem jen tři díly. Neb jsem zapomínal, kdy se to vysílá. nahrál jsem si je a byla to pro mě zajímavá sonda do některých lidí, jak si představují své partnery. Co nabízejí a co požadují! ()

iamek

Kdo se do toho pořadu vůbec hlásí ? A některé dámy jsou krásné tak nechápu co tam dělají. Ale jednou jsem se zasmál tak dám aspoň jednu hvězdu. ()

Marze

Na tento formát, kdy lidi kteří se nesnášejí nacpou do vily a diváci se baví jak plní různé úkoly jsem přes nespornou sociologickou zajímavost nikdy neměl trpělivost a navíc to šířilo negativní energii, ale na jeden díl této reality show jsem v repríze po sedmi letech kouknul, protože je to ozvláštněno námluvy. A účastníci mi přišli docela sympatičtí a zaslouží si ocenění za odvahu. Mám-li pořad ohodnotit, dávám průměr padesát procent. ()

Chrustyn odpad!

Vždy jsem si říkal, kdo může být tak zoufalý, aby se přihlásil do podobného pořadu. Když jsem viděl účastníky, pochopil jsem. ()

heyda

No tak ten poslední díl byl masakr. Ani nevím, kolikrát jsem řekl: " To je ale kokot! " ... no každopádně tenhle pořad nebo chcete-li reality show má v sobě víc psychologie než si vůbec myslíte. Jak je možné někoho požádat o ruku a pak se na něj vybodnout? No to mě dodnes fascinuje. Každopádně jednu věc si z toho člověk odnese tak i tak. Pravou lásku vám tato reality-show slíbit nemůže, často se však může stát to, že ten pravý se skrývá léta vedle vás a vy to pouze nevidíte. Po zhlédnutí další série, jsem se nakonec rozhodl přidat i tu poslední pátou hvězdičku, protože ta III. série bylo opravdu hustá a ke všemu mnohem lépe technicky zvládnutá. ()

triatlet odpad!

Rozdíl mezi Vyvolenými a tímto pořadem je v tom, že pečlivě vybraní rozdílní soutěžící vystupují ve svém prostředí. Ale před kamerou se chovají přes veškerou snahu o překvapení strojeně. Známí tomu pořadu říkají "úchylárna", takže asi tak... ()

HellFire

Jo jasně, je tu spousta nastarojených momentů, které mají v divákovi záměrně vyvolat různé pocity, ale pokud nebudete tak hloupí a na tuto hru nepřistoupíte, dobře se pobavíte. ()

SOLOM. odpad!

Nejsem zrovna velkým milovníkem českých reality show a tady je další příklad toho, jak se může skupina lidí pěkně ztrapnit před celým národem. Nápad je to sice pěkný, dát dohromady mámu a tátu s dětma, ale to sakra nemůžou udělat alespoň trochu normální casting? Já vím, nemůžou-protože by se jim na to nikdo nedíval. Jak tak sleduju ženské osazenstvo, tak bych neměl sebemenší problém vyházet skoro všechny (možná až na dvě) a to nemyslím tu blonďatou pi..O jejich mužských protějšcích raději pomlčím úplně, protože větší přehlídka de.bílků se jen tak nevidí… ()