Děj je zasazen do alternativní verze světa, kde kromě lidí žije i spousta dalších tvorů i netvorů všeho druhu. Sociální pracovník Mark Lilly, hlavní postava seriálu, žije v New Yorku a pracuje v Oddělení integrace, kde se stará o všechny, kdo chtějí získat americké občanství. Jeho kanceláří denně prochází zástupy upírů, mořských panen, jednorožců, robotů a dalších kreatur, které tvůrci sesbírali z žánrů hororu, fantasy i sci-fi nebo si je prostě vymysleli. Se směsí černého, sarkastického, cynického a taky trochu vulgárního humoru pak můžeme sledovat, jak se vede průměrnému obyvateli Manhattanu, jehož spolubydlícím je zombie, spolupracovníkem čaroděj a přítelkyní démonka. (MartinNDL)

Mackro

Po zhliadnutí prvej série: Čierny, parodický a absurdný humor, to je moje, preto nemôžem hodnotiť inak, ako plným počtom hviezd. Vynikajúca paródia snáď každého možného aj nemožného hororového výmyslu - a KREATÍVNA! Obchod s náhradnými časťami pre zombíkov, King Kong s obsesívno-kompulzívnou poruchou atakďáááálej. Hlavné postavy sú tiež perfektne vymyslené, najmä Randall a "šíleně sexy" Callie. Nemám moc, čo by som vytkol, možno len prvé dve či tri časti, ktoré ešte nedosahujú stopercentného trhania bránice. Ale postupne je seriál lepší a lepší (a úchylnejší) a určite sa teším, čo mi ponúkne ďalej. Päť hviezdičiek. Suck my balls! ()

naytsirk

I když to často nedělám, musím už ohodnotit (zatím viděno cca 10 dílů)... Ugly Americans jsou perfektní a rozhodně budu pokračovat ve sledování.... ()

Lucije

Když jsem to viděla poprvé byla jsem mírně znechucena, ale zároveň pobavena. V tomto duchu se nese seriál po všechny díly. Krev, sex, zrůdy, upíři, zombíci najde se tady vše, co dnešní společnost baví a o to jde. ()

Nýdnol

Představte si realitu, ve které je vaše přítelkyně věčně nadrženej démon, spolubydlící zombie toužící po vašem mozku a kolega v práci čaroděj alkoholik. Tohle je pocta všem postavám ze sci-fi a hororů a pokud v tom máte přehled, budete se královsky bavit. ()

P/\/EL

dokonalé to není.........třeba Drawn Together je asi drsnější a nekorektnější(nebo jen uchylnější..?) a asi i líp animovaný (tohle má zase jednotnější výtvarnej styl).....jak je teda mírnější - tak větší šance na úspěch u širšího publika......jedem všelijaký klišé(stavební kameny světa), ale i dobrý nový nápady.....každej díl má svym způsobem podobný tempo - jak maj třeba Simpsonovi a tak...prostě bezva americkej animovanej seriál pro dospělý... Postavy jsou fajnový, jasně můžou Vám připomínat kde co.....sympatickej trochu ušlápnutej hrdina(nj, to bylo třeba v Masce taky), pak vtipnej bláznivej kámoš zombík, vostrá pekelná přítelkyně (to je docela originálnější), šálenej šéf - ďábel, atd....hodně dobrá je třeba ta Koala....nebo Panda....tak něco.. ()

creTin

Lidské problémy v naprosto, ale naprosto dementním světě a narážky na různé globální problémy. Na jednu stranu nehorázná zhovadilost, na druhou stranu jsem celou sérii skouknul ani ne za týden. Každopádně Callie je asi nejvíc sexy kreslená postavička. ()

myst3ry

Abych pravdu řekl, tak moc nevím, co si o tomto seriálu myslet. Na jednu stranu se mi líbí. Je hezky nakreslený a vtipy taky nejsou špatné. Na druhou stranu se nemohu zbavit pocitu, že se jedná o poctivou vykrádačku jiných seriálů. Vliv South Parku, Sipmsonů, Futuramy či Family Guye (poslední zmiňovaný je vlastně taky vykrádačkou předešlých titulů) je prostě nepřehlednutelný. Zatím dávám tří hvězdičky a uvidíme, jak se tento seriál vybarví dále. Potenciál tam je určitě veliky. Je jen třeba ho pořádně využít. Edit: Po zhlédnutí celé první série přidávám hvězdičku a moc se těším na další díly! ()

K.e.a.n.e.80

Jo, tak tohle je hodně dobrý. Úchylnej zombík, věčně nadranej čáryfuk a mnoho dalších netvorů, který si jedou prostě svoje každodení starosti. Bohužel to se seriálem nevypadá moc dobře, což je celkem škoda. 5*. ()

Jean_Calid

Tento seriál je vážně šílený. Někdo tu v komentářích obdivoval pilot, já jsem byl z pilotu celkem zděšený, ale nedalo mi to, a podíval jsem se i na další díly a musím říci, že jsem se docela bavil. Ale postupem času, díl po dílu, jsem zjistil, že už to není ono a na poslední tři díly prostě nemám chuť se ani mrknout... ()

J4Y4G3

Už dlouho jsem hledal animák určený hlavně ne-dětem. A pokud opomenu anime, ke kterému zkrátka nedokážu navázat potřebný vztah, Ugly Americans je v tomto ohledu jedinečný. Animace jednoduchá, není hlavním námětem. Tím jsou "opravdové" příběhy lidí, potažmo démonů a jiných ras, a opravdové (teď už bez uvozovek) lekce a ponaučení, které můžeme z těchto příběhů vytěžit. K tomu trocha nevšedního humoru a sympaťák jak hlavní postava a je to! Suck my balls! ()

Espiritu

K tomuhle seriálu se vždycky rád vrátím. Pro mne tvoří ideální mix krutého humoru, nadhledu a parodie společnosti. Svět obrácený zcela naruby Vás do sebe dozajista vtáhne a vy se nebudete moci přestat dívat. ()

Zoe.Dorien

Seriál, který mi kápl do noty. Tohle je můj šálek čaje! Neotřelý, brutální, morbidní, vtipný, alternativní, sarkastický, cynický, rasově nenadřazujicí, originální.. Jen kdyby seriál pokračoval a nezanikl po pouhých dvou řadách.. ,,Suck my balls!'' ()

okisse

Animovaný americký kontroverzní humor, dávkovaný z úst nejrůznějších stvůr podsvětí. Provedení animací nemusí sedět každému, stejně jako zasazení světa mezi lidi a ty ostatní. Občas i drsný, černý humor mi v tomhle podání přijde skvělý a animace mi k tomu sedí. Všechny díly shlédnuty během krátké chvíle (absolutní zažrání se) a nelituji ani minuty. Za mě nezbývá než poděkovat Comedy Central za takovou 'drsnou' lahůdku. Škoda konce seriálu ... ()