Děj je zasazen do alternativní verze světa, kde kromě lidí žije i spousta dalších tvorů i netvorů všeho druhu. Sociální pracovník Mark Lilly, hlavní postava seriálu, žije v New Yorku a pracuje v Oddělení integrace, kde se stará o všechny, kdo chtějí získat americké občanství. Jeho kanceláří denně prochází zástupy upírů, mořských panen, jednorožců, robotů a dalších kreatur, které tvůrci sesbírali z žánrů hororu, fantasy i sci-fi nebo si je prostě vymysleli. Se směsí černého, sarkastického, cynického a taky trochu vulgárního humoru pak můžeme sledovat, jak se vede průměrnému obyvateli Manhattanu, jehož spolubydlícím je zombie, spolupracovníkem čaroděj a přítelkyní démonka. (MartinNDL)

Vodnářka

Imigrační úřad. Mark Lilly a spousta divných kreatur, jež se Mark snaží adaptovat do jakéhosi post New Yorku, kde se všichni lidé, stvůry, obludy, mozky a amoeby snaží žít společně, bez konfliktů a všeobecném vzájemném respektu. Každý díl tvrdě naráží na určitý problém integrace těchto rozlišných forem života a nenápadně tak portrétuje dnešní společenské problémy a absurdity. S nechutnostmi si nedělá starosti, naopak, slastně se v nich vyžívá. Přestože se nebojí být krutý k citům úzkoprsejších diváků, do kritiky dneška se nakonec zas tak nepouští, spíš jen lehce načíná jednotlivá témata. Jako by tím nechtěl vlastně nikoho zatěžovat. Což je škoda, protože tahle rovina by mohla Ugly Americans vykopnout z kategorie zábavných hustých skvěle zpracovaných seriálů se skvělou myšlenkou až k těm pár nejlepším, které mají vážně smysl. ()

B!shop

K dnesnimu dni zatim jen 14 dvacetiminutovejch dilu, ale ze to jsou teda dily, jeden vetsi dobytkarna nez druhej. Jednak zapletka je dost originalni, normalni mesto, normalni lidi co chodi do prace, az na to, ze vetsina populace jsou ruzny zombici, demoni, upiri, vlkodlaci, proste spousta podivnejch potvor jako trol, koala, dvojhlavej typek, strom, mozek, sliz. Proste jakkoliv prasacka postava vas napadne, je velka sance, ze tady se objevi. No a zapletky jednotlivejch dilu jsou si docela podobny, vetsinou se zaclenuje do spolecnosti nejaka nova zruda, ale zaroven se vypravi i jedna, dve vedlejsi linie, takze to ve vysledku vzdy pusobi originalne. Postavy zni jak namluveny daberama Family Guye, animace je super jednoducha az hnusna a skvele se k tomu hodi a humor je jak prasactejsi verze South Parku, neustale nejaky sprosty slova, neustale spolu nekdo picha, chcipa spousta lidi i priser, vsude krev a parodie znamejch filmu typu Saw, Stmivani a dalsich. Proste smes brutalniho cernyho humoru, kterej se absolutne s nicim nesere a krvaku, kterej by obstal v jakymkoliv hororu. No a ja se skvele bavim. ()

Bloody13

Zbrusu nový a hodně nadupaný seriál, který se po slušném pilotu rozjel do opravdu nečekaných rozměrů. Každý díl začíná parodickou scénou na populární horory typu Kruh, Saw, Amityville Horror, Sliz nebo dokonce Twillight, a pak se rozjíždí vlastní příběh, většinou hodně morbidní, oplzlý a plný vtipných detailů a postřehů, že je téměř nemožné je všechny hnedka zaznamenat. Objevuje se tu nespočet filmových monster jako zombie, upíři, vlkodlaci, King Kong, démoni, čarodějové nebo vymyšlených příšer typu šoustající stromy, siamská dvojčata a létající mozek. V takovém paralelním světě se meze nekladou, takže pevně doufám, že v následujících sérií si autoři podrží svou vysoko postavenou laťku. ()

Jordan

hustý, drsný, napchatý nápadmi, po vizuálnej stránke, po dejovej stránke, po stránke humoru moja šálka kávy, chytilo ma to od prvých minút a zatiaľ nepustilo, po superjaile môj asi druhý najobľúbenejší animovaný seriál; ()

Khalesi odpad!

Tak pokiaľ si chcete vymyť mozog sračkami z americkej žumpy, je tento seriál pre vás tým pravým potešením. Ja, pri všetkej svojej prízemnosti, som nedokázala jeho brilantný humor a vypilované originálne hlášky oceniť. Zrejme nechápem zmysel nadsázky aj keď taký Forest Gump, alebo Malý veľký muž , či Simpsonovci nadsázkou priamo sršia a považujem ich za celkom pozerateľné ba dokonca zábavné, čo sa Ugly Americans týka, asi ma všetok zmysel pre humor opustil. Neviem či to bude sračkami, chcankami, alebo všadeprítomnými penismi, ale mám pocit, že pri každej epizóde mi kleslo IQ minimálne o 5 bodov. Pokiaľ sa ešte niekto diví, prečo sú dnešné decká také debilné, doporučujem mu skuknúť aspoň jednu epizódu. Ten premárnený čas vám už síce nikto nevráti, ale možno pochopíte prečo populácia hlúpne. ()

BigDeal

Seriál Ugly Americans má neskutočný potenciál, pretože sa u neho môže vyskytnúť prakticky akákoľvek postava (ale naozaj akákoľvek- napr. vznášajúci sa mozog). Tento zatiaľ nebol plne využitý (sranda nastáva väčšinou len pri zombiekoch), ale zato oceňujem štýl rozprávania a (spočiatku nesympatickú) animáciu, ktorej sa z času na čas podarí vystrúhať aj nejaký cool komixový záber. ()

adamo_znk

Asi nejbizarnější a nejšílenější animák, co je k dispozici. Taková tvrdá verze Futuramy, kde s votevřenou hubou neustále čumíte co se to tam kurva děje. Díly jsou ale dost nekonzistentní, některý slabší a občas nuda. Ale zase tam šoustaj démoni, takže celkově naprosto chápu že to je považovaný za kult ! ()

Lama.Lama

Bohovská zábava pro fajnšmekry. Moje denní dávka černého humoru. Oblíbené postavy: Randall, Leonard, Grimes, Doug. (Jen škoda, že to tupci amíci zrušili po dvou sériích!) ()

hous.enka

Některé epizody jsou dobré, jiné vařej z vody. Což o to, animace je dobrá i nápad s různýma hrdinama z hororů, ale podle mě to nefunguje dohromady. Nejpovedenější jsou podle mě scénky před úvodníma titulkama, který většinou parafrázujou nějaký kultovní film a uvozují tak celou epizodu. Asi nejvíc mi chybí nějaké vysvětlení, proč je najednou na světě člověk, zombie (mmch přítelkyně Marka je asi nejlepší postavou v seriálu - pekelně přísná potvora), ďáblíci, kouzelník, ptakočlověk, upír a pak celá další řada mutantů z praxe sociálního pracovníka. Za mě jde o dobrej pokus, ale vzhledem ke kolísavosti jednotlivých epizod, jde jen o lehce nadprůměrnej seriál, jehož druhou sérii si ráda odpustím. ()

zdepapepa

Seriál, který svou dávkou fantazie předčí kdejaké malé dítě. Samozřejmě je dobré znát kontext některých referencí, ale většina je zakořeněna v obyčejném folklóru (zombies, vlkodlaci, démoni) i neobyčejném (mutanti všech ras a barev, ptačí zápasy v ringu, peklo). Těžko tady vše popisovat. Zejména také proto, že mi z toho příliš v paměti neutkvělo. Vše ale hraje pestrými barvami a postavy se chovají jako postavy, byť někdy ne úplně jak by člověk čekal. Bohužel se seriál dá zkouknout za odpoledne, ale to se mi hodí, jelikož si ho čas od času rád dám znovu. A to je podle mě daleko výřečnější než nějaký počet hvězd. ()

Rosana

Jóóóó! To jsem potřebovala. Něco tak dokonale šíleného, nápaditého a nečekaného. Úžasně protirasistický seriál plný černého humor, sympatických postav a úžasné srandy. Když se člověk kouká na tuhle brutalitku, říká si, že může být i hůř :) ()

grogodil

"-Noc oživlých mrtvol? -Ne, kámošovo svatební video." ...Brutálny, absurdný, oplzlý a morbídny nárez, ktorý síce ešte v prvej sérii určite nevyždímal úplne potenciál tohoto naozaj bezbariérového sveta, no podaktoré fóriky sú naozaj luxusné. ()

Dexter1

Satira na americkú integračnú politiku v hororovom šate. Geniálne a vskutku nápadité vtipy a gagy sa tu nájdu. A čím viac hororov a sci-fi béčok poznáte, tým viac sa budete zrejme baviť. No na druhej strane mi nie vždy humor sedel a niekedy som sa nudil, resp. som sa vôbec nesmial a neprišlo mi to vtipné. Keď si to spriemerujem tak sú to jasné 3*. ()

Efik_CZme

Po pěti dílech musím zvýšit hodnocení zE 4* na 5*. Po pouze "skoro dokonalém" pilotu se rozjel humor po dráze divočejší zplašeného býka. ()

Gereth

Seriál s největším počtem wtf momentů na epizodu, který jsem kdy viděl. Většina vtípku je už hodně přes okraj a tak dost záleží, jestli takovému typu humoru holdujete. Mně nevadí a v mnoha případěch jsem se upřímně zasmál. Problém ale je, že mnohé jsem oproti tomu zase prozíval a některé scény jsou vyloženě hloupé. Ve výsledku je to tedy ještě více vypolarizované než stylově podobný Archer. Při nejmenším ale oceňuji originalitu a odvahu vůbec něco takového ze sebe vypustit. // Nejoblíbenější postava: Leonard // 70% ()

Mefistofelle

Tenhle seriál se mi hodně líbí a je jen škoda, že jsem si během jednoho dne stihla vyplácat všechny díly, které zatím vyšly:(. Alternativní svět obývaný různými monstry, upíry, vlkodlaky a zombíky je zkrátka parádní. Humor zde prezentovaný je cynický, černý a místy dost přisprostlý (poslední dobou je to docela móda, ale pořád to ještě funguje a dokáže rozesmát, tak co...). Dělá si to srandu nejen z klasických hororů, ale ze života obecně. Animace rozhodně není k zahození - je sice jednoduchá, ale podobný seriál víc nevyžaduje a perfektně k němu sedí. A ty postavy... už jenom zombík, se kterým bydlí hlavní hrdina, je natolik nosná postava, že by si skoro zasloužil vlastní minisérii:). ()

MrPierc

Hlavní hrdina Mark Lilly žije v USA, kde jsou obyvateli mimozemšťané, členové pekla, roboti, zombíci a další úchyláci všech tvarů a typů. Pracuje na sociálním úřade. Vládne tam jiná morálka, než na jakou jsou lidé zvyklí z animovaných seriálů. Vše je povolené a to co se lidem hnusí, tam bývá oslavováno. Markova holka je satanova dcera a má 3 pohlavní otvory. Markův nejlepší kamarád je Zombie, který si rád vyměňuje svoje části těla dle poslední módy a sleduje pravidelně sexuální radovánky Marka a jeho milé. Páření mezi jinými druhy není zakázáno a tak tam šustí létající mozek se zombíky, ryby s roboty atd. V tomto seriálu není nic nemožné! ()