V neskutočnom svete je veľká väznica s maximálnou ostrahou, v ktorej sú umiestnené tisíce nebezpečných väzňov a ktorá je riadená výstredným dozorcom a jeho rovnako zvláštnym personálom. (PROROK14)

pabulator

Vítejte v Super lochu na skládce lidského odpadu kde vězni sou natolik pošahaní vraždící maniaci ,že v jejich zhovadilostech je předčí už jenom personál tohoto sadistikého nápravného zařízení.Seznamte se tedy se zaměstnaci k smrti milující svůj flek . Ředitel je opravdu jakási parodie na Willy Wonku jak už někteří uživatelé poznamenali dále je tu účetní a poskok v jedné osobě Jared ,který plní bezezbytku všechny zvrácenosti,které se v ředitelově chorém mozku ulíhnou,nebojácná dozorkyně mužatka Alice,mimozemská věčně se nudící dvojčata,která ředitelovi nápady vždycky ještě o stupeň vylepší a v neposlední řadě vězňobot hyper výkonný automat na popravy když si to dáte celé dohromady a pokud ste sami dostatečně zvrhlí budete se u tohoto večerníčku pro mukly královsky bavit jo a za zmínku taky stojí chytlavý úvodní song pro mě je tohle jeden z nejlepších seriálů na doživotí. ()

Negatif

Naprosto ujetý seriál, plný bizarních postaviček, odehrávající se v super věznici, kterou vede šíllený ředitel s velmi netradičními metodami. Ve věznici se vždy situace vymkne kontrole a následkem je naprosto nekompromisní masakr vězňů, a to je právě moment v kterém se tvůrci opravdu vyžívají! Další povedená úchylárna od Adult Swim. ()

JamesSi

U Superjail miluji první sérii, ale další o dost méně. Jde o morbidně komickou grotesku o brutálním vězení. Tvůrci původně chtěli kompletně celý seriál udělat bez mluvy, jen animované bitky. To se nakonec nevydařilo a tak jediná němá část je vždy úvod s postavou Jacka Knifea. Inspirací nejsou jen staré animované grotesky, ale i např.: Willy Wonka v postavě šéfa vězení Wardena. Jeho cílem je vytvořit "zábavné" vězení. No a jak to dopadne. Jeho spoluhráči jsou transgender strážkyně Alice (Wardenova love-interest) a jeho neurotický účetní, kazišuk a bývalý alkoholik Jared. Pak jsou tu i vězni - jeden například inspirovaný ptáčníkem z Alcatrazu, jiný pyroman a pak třeba gay vězeňský pár. Nesmíme však zapomenout na robota Jailbota a Dvojčata, podivné mimozemšťany, kteří přidělají problémy, kde mohou. Zatímco se v první epizodě střídá skvělá epizoda za epizodou (první série snad nemá špatnou epizodu) s dalšími sériemi za mě začne kvalita trochu klesat. Občas nejsou epizody zase tak dobré, po čase změní skvělé intro, superzáporák Stingray mi nepřišel vtipný. První 2 řady často zkoukávám, poslední dvě jsem už dlouho neviděl. Hlavním problémem bylo, když se začali pokoušet vyprávět skutečný příběh a série přestala být jen výmluvou k závěrečné rvačce. Doporučuji kraťas od tvůrce "Bar Fight" a také jeho nový seriál "Ballmastrz 9009", který serializaci zvládnul lépe. ()

tuberatanka

Drastický psychedelický výplach. Prehustený dej vyhýbajúci sa akýmkoľvek klišé, jedna bizarná situácia za druhou. V jednej jedenásťminútovej epizóde toľko nápadov, koľko poniektoré seriály ťažko naškrabú za celú sériu. Navyše si to drží svoju úroveň a nedá sa povedať že by neskoršie epizódy boli výrazne horšie (snažia sa mať prehľadnejší dej, ale celkovej bizarnosti to takmer neškodí - s pár výnimkami). Rozkošne úchylných násilných scén a masakrov tam je habadej a animovaných pohľadov na krv a vnútornosti si užijete až-až, avšak seriál stojí na násilných scénach ďaleko menej než na nich stojí napríklad Tom&Jerry (a o Happy Tree Friends nehovoriac) - v kontexte celej tejto pestrofarebnej zbesilosti to ani nepôsobí až tak úchylne. Navyše, seriál je zmeskou asi všetkého existujúceho, a psychedelické výplachy sa tu takto striedajú s až krásne snovými scénami, či so sekvenciami pri ktorých beží mráz po chrbte (tisícky rokov staré kostry v zemi ožívajú a stávajú sa z nich zombíci). Vzhľadom k povahe seriálu je takto celkom podivné že sexuálne scény a vulgarizmy sú tu vycenzurované (!!!). ()

ywo666

Toto je asi najšialenejšia vec akú som videl. Tie výjavy musel vymýšať niekto na drogách po lobotómií. Neexistuje žiadna šanca aby totvorcovia mali v hlave v poriadku. V krátkych epizódkach sa miesi všetko piate cez deviate, všetko je správne nechutné a úchylné. Každá epizóda končí masovým vraždením. Občas je to fakt vtipné, ale človek si nemôže byť ničím istý. 3 a pol hviezdy. Len pre silné zvrátené žalúdky. ()

• Ústřední melodie "Comin 'Home" zpívaná skupinou Cheeseburger je ve všech epizodách kromě pilotní epizody "Bunny Love", která měla ve znělce píseň "Rubber Bullets" od kapely 10cc. Pro opakované využití v seriálu byla cena na práva za onu skladbu příliš vysoká. Epizoda 8. ve 2. sérii s názvem "The Budding of the Warbuxx" žádnou titulní píseň nemá. (geklon)
  • Ústřední melodie je sekvence z písně "Comin 'Home" skupiny Cheeseburger. Akustická verze otevírá předposlední epizodu 1. série seriálu Time - Policie pt 2. (geklon)
  • Pilot Superjailu se vysílal v květnu 2007. Oficiální 1. série byla uvedena poprvé 28. září 2008. (geklon)