Hlavní večerní sportovní zpravodajství soukromoprávní televize Nova, které každý den následuje po pořadu Televizní noviny, obsahuje krátký sestřih z nejsledovanějších sportovních událostí jako jsou fotbal, hokej, tenis nebo formule 1. Na závěr sportovní relace je rubrika zvaná "Borec na konec", kde jsou uveřejňovány zdařilé, kuriózní, vtipné či nepovedené sportovní výkony. (zdeny99)

greigor

Spíš sportovní bulvár: asi jako události vs telvizní noviny tak i sportovní noviny sloužín jako náhrada, když nestihnete brabky body vteřiny. ()

Psycho.R

Vzpomněl jsem si na pokřiky fandů na Václavském náměstí poté, co jsme vyhráli hokej, který vysílala NOVA... "Kdo neskáče, neni čech, hop, hop, hop." "Nova kurví hokej..." :-) ()

Parm1

Pavel Poulíček a Václav Tittelbach. Hvězdy českého sportovního zpravodajství a sportovního komentování vůbec. Tito pánové mě vždycky dokázali překvapit svou znalostí, zaplavili diváka přemírou informací, které se opravdu nikde jinde než od nich dozvědět nemohl. Klobouk dolů pánové, bez vás už to není ono. Hlavně fotbalové přenosy s panem Tittelbachem vstoupily do dějin. A pan Poulíček, ten zase vždycky mohl komentovat rovnou od kolotoče, nemusel ani měnit studio. 20% ()

Wyrdas odpad!

Začíná to fotbalem (fotbal na Nově znamená Sparta vs Slavie + výtržníci), pak se dostaneme ke golfu, občas k hokeji a završuje to idiot na konec, ke kterému nikdy nezapomenou dát ještě idiotštější znělku. ()

xladojx

Nikdy nezapomenu, když nám Martin Pochva jako hlavní sportovní zprávu dne oznámil, že Hašek píchá Šmuclerovou. Ubohý bulvár, co má do sportovního zpravodajství daleko... ()

anyonecek odpad!

Ve sportovních novinách se vlastně jen podívámé jak Baroš a Rosický jsou stále zranění, jak půlka fotbalistů fauluje a ti kteří jsou faulováni leží na zemí v smrtících křečích a po minutě běhají po penaltě. Dále se dozvíme jak se Jágr stále chce udržet jako profi hokejista i když už je daleko za vodou a jaké hovadiny natáčí pro své fanoušky. Celkově se nedozvíme nic, jen se podíváme na pár zranění, nějakou tu ránu na branku. Jako bonus si přidáme borce na konec. Televizní noviny to peklo začnou, pak se nám předvedou sportovní noviny a počasí, které je vytažené z prdele, protože nikdy nevyjde a po té skoro hodině jsme se nedozvěděli vlastně nic. ()

kubilov

Poulíček a Tittelbach jsou neskutečně debilní moderátoři a je jen dobře, že jsou už oba v prdeli. Jinak, když seriózně se tvářící televize má jak hlavní zpravodajství, tak sportovní postavené na bulvárních a nikým nepodložených zprávách, někde se to přece musí odrazit ne? ()

Hezonja7

Sport, tam se nedá prakticky co pokazit takže nechápu tak nízké hodnocení, jsou zde reportáže, zajímavosti a důležitý, tedy výsledek ze sportu. Borec nakonec aneb ohromné štěstí nebo ohromná smůla, docela se mi to líbilo. ()