Take This Waltz

• Kanada Take This Waltz (viac)

Vtipný, hořkosladký film o jednom milostném trojúhelníku. Margot (Michelle Williams) zjišťuje, že na vztazích ze všeho nejvíc zbožňuje líbánky. Jenže je už pět let vdaná. Co se stane, když na služební cestě potká zajímavého muže, který, jak se nakonec ukáže, je její soused? Trocha flirtování se zvrhne v trochu něco víc a na světě je velké životní dilema a nutnost vybrat si mezi dvěma rozdílnými druhy lásky. (Traffic)

Denila

Film, který mě velmi zaujal. Klidné plynutí děje, dobrý výběr herců.. lahůdka s dobrou myšlenkou.. a skvělým životním motem. ()

VeeDee

Tak tohle na mě fungovalo!! ... touha, strach, štěstí, smutek, smích, nuda, svádění, pláč... emoce...život. Nehodnotit. Prožít. Dobře ty, Michelle Williams! ()

mignonka

Od tohohle filmu jsem nic nečekala. Prostě další oddechová romantická komedie. Snad proto mě zezačátku tak příjemně překvapil. Jsem přesvědčená, že spousta lidí se v něm našla. Od počátku skvěle budovaná atmosféra ne tak úplně nevinnýho flirtu se ale v poslední části filmu naprosto rozbije a člověk si říká Co to sakra... No ale aspoň že to tvůrci podbarvili vážně dobře zvolenou hudbou. ()

jafuska

asi mě unikla veškerá pointa tohoto filmu, protože ač jsem se snažila, přišlo mě to zbytečně utahané, takové to nudné klišé, a ani herečka Michelle Williams nemůže zachránit tuto situaci, absolutně se mi to nelíbilo a přitom romantické filmy mám ráda, ale veškeré mluvení kolem všeho a trapné situace, to mě teda nebavilo už hned od začátku, ()

mark9th

Uprimne? Ocakavania boli prekonane, potom zasa prehnane, zvrat na konci som si predstavoval inak, ale uplne posledna scenka mi to vynahradila. Takze asi tak. Ak by sa to na konci opat vratilo na ''zaciatok'', tak s tym nebudem mat zlutovanie. Avsak vedelo si to aspon zachovat svoju tvar, ktoru tak vehementne cely cas predkladalo a sice, ze hlavna hrdinka musi niekedy prekonat nesplnene ocakavania od zivota a robit rozhodnutia s tym, ze musi pocitat aj s ich nasledkami. If you know what I mean :) ()

miki68cz

Marné hledání lásky, nudný, hezký, citově hluboký film se skvělými hereckými výkony, které byly skutečně od srdce. Super muzika, jenž dotváří atmosféru. Doporučuji ()

mirkath1

Asi jsem koukala na jiný film. Jinak tohle hodnocení nechápu. Ta kráva s jejími průpovídkami v posteli mně tak vytáčela, že jsem měla chuť jí roztrhnout vejpůl. Nehodnotím, to se prostě nedá.  Takhle nějak si představuji 100% psychopata, nebo sociopata? Nevím, co je správně. Vážně tohle stvoření je tolik přitažlivé pro muže? Asi ano. ()

DonBraso

Možná jsem čekal typickou romantickou šablonu,kterou jsem víceméně dostal,ale naproto jinak natočeno.Film je hodně o dialozích a tam je to velký eso v rukávu,protože postava Margot je skvělá,ještě se skvělejší M.Williams,od který jsem to stejnak čekal.Taková neidentická holka,která má svůj svět až,všechno si dělá tak trochu po svým a sama přesto neví co přesně chce.Seth Rogen standart,mě nikdy nevadí a jako do trojůhleníku co rád vaří kuřata zapadnul dobře.Jenomže je to fakt vleklý film,já sám ho jel na dvakrát a tedy přestával bavit,protože začátek mě ani tak nebral jako spíše druhá půlka filmu,kterou jsem si pro změnu vychutnával jako snovou hýřicí romanci,která vlastně se naprosto vyhnula srdcervoucím klišé,aby jsme šli s kapesníkem na trh.Přišlo mi to až takový životopisný drama o jedný holce,ale nic víc.Kdo viděl,je to vážně trochu jinak natočený a když jsem poslouchal The Buggles - Video Killed The Radio Star jak na sebe oba herci koukali,to přesně bylo ono,kdy mě napadlo,že bych měl jít na kolotoče zase.70% ()

asader

Tenhle film mi jen potvrdil to,že ženy asi nikdy nepochopím.Tím pádem jsem nepochopil ani to co autorka tímhle filmem chtěla říct.4/10. ()

Cannonball

Rob Roy napisal, ze tento film je nenapadnym pokracovanim Blue Valentine. A mozno bude mat pravdu lebo tento film vo mne zanechal rovnaky pocit. Ziadny. ()

bmolko

Margot se snaží vyplnit prázdnotu ve svém životě..ale můžeme si v životě dovolit udělat určité kroky, abychom toho dosáhli, jde tu opravdu jen o nás? Obrazově i myšlenkově velmi pestré. Výborně napsané a zahrané (Michelle Williams předvádí další poctivě luxusní výkon, Seth Rogen mile překvapil). ()

ludovit14

Režisérka Sarah Polley,nám predstavila slušný príbeh o milostnom trojuholníku.Ale,na takmer 2 hodiny,je tento príbeh trochu nudný -kedže už na začiatku vieme akým smerom sa bude film vyvíjať(kedže dej,je veľmi čitateľný).HOD:60%.Málokedy ľutujem film,ktorý si pozriem s pôvodnou minutážou-ako je SE:Ale,tuje presne ten prípad,kde film stačí vidieť SE:-ktorý ma iba 91 minút.Verím,že by som tento film dokázal viacej oceniť-lebo práve dlhá minutáž mu škodí HOD:60%.PS:V tomto filme,by som vyzdvihol her,výkon Michelle Williams,ktorý bol vynikajúci-veľmi dôveryhodne zahrala postavu Margot. ()

kolodej1

skvělý film, takový trochu zastrčený poklad, nečekal jsem od toho tolik a jsem hodně překvapený. Film, který jde do hloubky, pod kůži, ukazuje, jak mohou vypadat vztahy mezi manžely, jejich rituály a hry, s krásnými hravými detaily. Hezky a citlivě jsou zde i podány pocity hlavní hrdinky, která se snaží bojovat s pokušením. Má to výbornou atmosféru, což podtrhuje skvěle zvolená muzika, která zesiluje účinek scén v pravou chvíli. Líbila se mi všetečná kamera se smyslem pro detail, stejně jako životné dialogy. A i když nešlo o velké dějiny, ale jen o bytí a nebytí jednoho vztahu, bylo se stále na co dívat. Milostné drama pěkně oživují vtipné a originální momenty, stejně jako chvíle, při kterých se probouzí mé chlípné já. Ani náhodou to nebyla nuda, jak píše jeden kolega (červená knihovna vypadá fakt úplně jinak, tenhle film s ní neměl nic společnýho), prozrazuje to o něm, že ještě nedospěl. Ale vážně, nejspíš je třeba k pochopení tohoto filmu mít něco odžito nebo mít v sobě dost empatie. Já sám jsem něco takového zažil a to dokonce na obou stranách barikády. Tohle je hořkosladké drama pro dospělé, od zjevně poučené osoby, která moc dobře ví, o čem vypráví. Tento snímek ve mě bude ještě nějaký čas rezonovat, mimořádný film s výbornými hereckými výkony, především v rolích obou manželů. Výjimečný zážitek - to jsou přesně ty chvíle, pro které mám tak rád filmy. A to je asi tak všechno k tématu, musím už jít, peče se mi kuře. 100% ()

koci

Přiznávám, nejsem asi vhodná cílová skupina. Scénář je napsaný dobře a dost lidí tvrdí, že je dobře napsaná i protagonistka - což je možné, ale dobře napsaná slepice ve mně zájem stejně nevzbudí. Ne že bych jí nerozuměl, ale už takových bylo příliš. A jsem rád, že se mnou souhlasilo i dost holek, se kterými jsem se o tom filmu bavil. Jo a jen tak pro pobavení - mužský postavy sou napsaný mizerně ;) ()

Fracek odpad!

Nešťastný pokus o rádoby psychologické drama. Skládanka z kousků lepších filmů do nekončící nudy ... prostě klasika - ženská je zvědavá na jiného ptáka a něco kolem sexu jinak, trochu máčky kolem toho a nic neřešící závěr. ()

Isuzu

Táto "voľba na slepo", ktorú som práve videla v kine, mi naozaj sadla. Kamarátka tesne pred premietaním predpovedala, že nám pustia nejakú romantickú komédiu a čiastočne mala pravdu. Ale len čiastočne, pretože záver je naozaj takým realistickým vytriezvením z rozprávky o tej pravej osudovej láske, ktorá bude trvať naveky. Film plný rozmanitých emócií, podobne ako je to aj v živote, raz som sa smiala, potom som bola romanticky dojatá a nakoniec som si s miernou melanchóliou podobne ako hrdinka uvedomila, že život ako taký nikdy nemôže byť dokonalý a ani žiaden vzťah nemôže byť nonstop naplňujúci a krásny...Na rozdiel od Cevenaka som videla aj zaver, kde hrdinka rozhodne neodchádza do západu slnka. ()