Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

HEED

To je fakt smutná tragédie. Ani nevím jestli jsou to zombies nebo skřeti z Pána Prstenů. Naprosto otřesná kamera, která neumí pořádně ostřit. Proč tam Snyder nepoužil raději klasické zombíky, jako v Úsvitu Mrtvých. Proč tam neudělal klasického super zombie Bosse na konci, který by si dal fight s Bautistou. Proč tam nejsou zajímavější postavy s jednoduchým motivem - Přežít. Jedná se o akci, ale že by se jednalo o horor???? WTF, kde je nějaké to leknutí, napínavá tísnivá atmosféra. Proč místo digitální krve nepoužil klasiku? Proč bych vlastně měl dávat lepší hodnocení než 1 hvězdu. A to jen za to, že jsem byl schopný se na to dodívat. A to pěkné zombie zvířátko, tak to už je úplný konec. Zdá se, že si budeme muset počkat zase na nějakou Snyder´s CUT. Tohle je fakt o ničem film. Budou vám u zadnice i hlavní hrdinové. ()

jprmusic

Bohapustá hovadina. špatnej scénář; špatná kamera, příšerný dialogy a všemu vévodi zoufalej Bautista - Arnold je proti němu opravdu PAN herec. On je vůbec celej ten hereckej ansábl jak z blbýho porna. A zombíci s mateřským pudem .... to jako sorry. Takže jedna hvězda za tygříka. ()

curfew77

Zombíci nikdy nebyli úplně můj žánr, ale Úsvit mrtvých si matně pamatuju jako jakž takž solidní zábavu a z úcty k Zacku Snyderovi, jehož Watchmen uctívám jako opravdu vizionářský počin, jsem tomu dal šanci. Bohužel, nuda střídala šeď a jakmile víte o tom, že je to celé neostré (a proč), už se toho nezbavíte. Ale i kdyby byl obraz a zvuk ostrý jak za časů Miloše Skalky a festivalu v San Remo, marný scénář a šílená stopáž prostě nedopustí žádnou zábavu. 35 %. PS: Na ty Watchmen začínám mít strach se znovu podívat. ()

Vämpiriüs

Vcelku zajímavé pojetí Zombie nicméně do Sci-Fi bych to neřadil, spíš mi to přišlo jak akční komedie. Relativně dobře sledovatelné béčko u kterého se nemusí myslet a od příchodu do města svižně odsýpá. Samozřejmě nesmí chybět ani "sladké" zachraňování na hollywoodský způsob. Slabých 2/5 , víc tomu dát nejde. ()

DoubleJack

Když jsem se poprvé dozvěděl, že Snyder připravuje nový Zombie film s Bautistou v hlavní roli, začal jsem se těšit jako malej kluk. Místo toho jsem ale dostal šíleně nudnou a vlastně zbytečnou záležitost, Naříklad dialogy jsou tak bezduché, že během kráté chvíle přestanete mít vůli žít. Proto bych se také nedivil, kdyby ukázky z tohoto filmu byly jednou pouštěny jako forma mučení v nějakém ze zapadlých afrických států. Děj je vykradačkou všeho, co už tu bylo (opakovaně!) a to vše je zakončené dcerunkou, která by si zasloužila pár facek. ()

adamix

Pán Snyder sa nám tu opäť vyhral a ako vidieť, neskutočne ho to baví. Ale len vďaka jeho ochote a hravosti nechám tejto blbosti tri hviezdy, pretože to skrz všetky prúseri aj tak stojí za ten čas, mozog však potrebovať nebudete, pretože ten nepotreboval ani on pri písaní scenára. Tým ho však ako režisérsku osobnosť, ktorej meno je tento rok asi najviac hláskované, nebudem degradovať. ()

Hemlock

Zbytečně dlouhé, doprovodná hudba se hodí spíše do buzikálu než-li do zombie filmu, ale ty masky (hlavně slečna alfa je velice erektivní záležitost) a závěrečná akce dostávají film jako celek z průměrných tabulek. Skvěle jsem se bavil a otevřený konec slibuje v budoucnu další nálož!!! ()

Athree

Moje oči trpěly. Jako velký fanoušek zombie filmů jsem byl neuvěřitelně zklamaný. Herecké výkony byly naprosto suché, akční scény mnohdy naprosto nelogické, bez humoru, nebyla tam žádná zápletka (nebo možná byla, jen si nedokážu přiznat, že byla tak okatá) a celkově to stálo opravdu za prd. Dvě hvězdičky dávám za scénografii, make-up a hudbu. To bylo fajn.  Bohužel se dočkáme pokračování, protože to na Netflixu dostalo až příliš kliků. Pokud se odvážíte snímek zapnout, tak jedině s nějakým silným aperitivem. ()

Kimkong

Nenudil jsem se. Film utekl dobře na to jak dlouhý byl. Ale náhodně složená parta lidí proti částečně civilizovaným zombíkům mohla nabídnout více. Ale oceňuji místy až extrémní brutalitu. ()

jayman

Ja už neviem, človek by tak chcel mať toho Snydera rád, ale v okamihu, kedy začne byť dôležitý dej, pochopí, že to Snyder nevie. A pritom sú ospevované úvodné titulky fakt geniálne. A tiež niekoľko ďalších záberov, ale ja neviem; tento človek by mal asi fotiť a vykašľať sa na scenáre a hocičo, čo má komunikovať komplexnú myšlienku. ()

liquuid

Je to zkratka spatny. Premyslim i nad jednou hvezdou, ale zase si rikam, ze par drobnosti tam bylo. Nooo bylo to dlouhy, relativne nudny, nezazivny, scenarem tupy, divacky nezajimavy, fraskovity. Nikomu jsem nefandil (teda mozna na konci tomu nejdrsnejsimu zombikovi). Citove me to nevtahlo, hlavu mi to nechalo naprosto chladnou. Zadna zajimava zapletka, zvraty, no opravdu nic, co by stalo za vypichnuti. Bautistu uz vidim v nekolikatem fimu a nemuzu si pomoct, ale podle me pro nej hrani opravdu neni. 1 hvezda za Anicku a 1 hvezda za zombie dite (to jsem jeste nevidel). ()

Pitryx

Jeden z mála zombie filmů, který jsem sledoval bez znuděných pohledů na čas do konce. Bylo to skvělé na překvápka, ale i dějově. Hlucho jen občas, efekty na velmi dobré úrovni. Sympatický hlavní hrdina, děj, co má spád, spousta akce. Co více si ještě přát. ()

PlysovyMacko

Výborný nápad spojiť zombie a heist movie. Partia profíkov ide vylúpiť trezor uprostred Las Vegas zamoreným zombíkmi. Čakala som klasickú vyvražďovačku dosť veľkého ansáblu, ale postavy sa držali až do poslednej pol hodiny. Zaujímavým obzvláštnením sú zombie zvieratá a inteligentní zombíci. Chcela by som vedieť či je hrať zombíka pre hercov taká zábava, ako vyzerá že je. ()

White-Man

Po shlédnutí traileru jsem se na tenhle film docela těšil. Vypadalo to, že po dlouhé době tady bude další povedený zombie snímek. Bohužel se tak nestalo. Největším problémem je stopáž, díky které nemá snímek dostatečný spád a je plný hluchých nezajímavých míst. Kdyby se stopáž zkrátila tak na 110 minut, mohlo by to být zajímavější, takhle je to bohužel nudný snímek se zombie, rodící zombie děti (wtf!). ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (viac)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (viac)

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

13.06.2021

Režisér Zack Snyder má za sebou čerstvě zombie akční thriller Armáda mrtvých pro Netflix, se na streamovací službě alespoň coby v počtu zhlédnutí zaznamenal obří úspěch. Tím ovšem jeho spolupráce s… (viac)