Kabát - Po čertech velkej koncert

(koncert)
všetky plagáty

Záznam jediného živého vystoupení skupiny Kabát v roce 2009. Koncert se konal při příležitosti výročí dvaceti let působení kapely ve stejné sestavě (Josef Vojtek, Milan Špalek, Tomáš Krulich, Ota Váňa, Radek "Hurvajs" Hurčík). Tento jedinečný zážitek si přišlo na pražský Vypich vychutnat na české poměry rekordních 60 000 fanoušků.

Seznam skladeb:  DVD1
01 Porcelánový prasata (Špalek/Špalek)
02 Piju já piju rád (Krulich/Špalek)
03 V pekle sudy válej (Krulich/Špalek)
04 Corrida (Váňa/Špalek)
05 Bára (Krulich/Špalek)
06 Frau Vogelrauch (Krulich/Špalek)
07 Malá dáma (Váňa/Špalek)
08 Dole v Dole (Krulich/Špalek)
09 Oda na konopí (Krulich/Špalek)
10 Bruce Willis (Váňa/Špalek)
11 Úsměv pana Loyda (Váňa, Špalek/Špalek)
12 Na sever (Špalek,Váňa/Špalek)
13 Stará Lou (Váňa/Špalek)
14 Ďábel a syn (Váňa/Špalek)
15 Šaman (Krulich/Špalek)
16 Raci v práci (Váňa/Špalek)
17 Číňani
18 Joy (Špalek/Špalek)

DVD2
19 Všechno bude jako dřív (tradicionál/Špalek)
20 Kalamity Jane (Krulich/Špalek)
21 Opilci v dějinách (Krulich/Špalek)
22 Tak teda pojď (Špalek/Špalek)
23 Go satane go (Špalek/Špalek)
24 Kůže líná od Kolína (Váňa/Špalek)
25 Colorádo (Špalek /Špalek)
26 Máš to za sebou (Hurčík/Špalek)
27 Děvky ty to znaj (Krulich/Špalek)
28 Buldozérem (Krulich/Špalek)
29 Starej bar (Krulich/Špalek)
30 Má jí motorovou (Špalek/Špalek)
31 Ľáďa (Vojtek,Špalek/Špalek)
32 Kdo ví jestli (Váňa/Špalek)
33 Pohoda (Krulich/Špalek)
34 Burlaci (Váňa/Špalek)
35 Žízeň (Krulich/Špalek)
36 Moderní děvče (Špalek/Špalek) (blitzer)

Henry Morgan

Kurevsky našlapanej koncert, 60000 lidí, výborná atmosfera, dokonale zvládnutej přenos na plátna ve všech sektorech, navíc ... má jí motorovou v originálním znění, žádnej upgrade jako na suma sumárum. Jediný co bych vytknul byla 22 hodina a pak to, že si Vojtek příliš přivlastnil zodpovědnost a za celou dobu nevyřknul ani jeden vulgarismus, který jeho projevu dodává koule ()

j.linhi

Nezáleží na tom jestli máte, nebo nemáte Kabáty rádi, stejně je znáte všichni.... uz jen proto ze sem byl primo u toho nemuzu dat min jak 5 hvězd ;) ()

Tygy

Kabát nám zde ukázal, že i kapela z naší země může udělal opravdu velký koncert. Co mohu opravdu vyzdvihnout je menu, návrat do starších let (Má jí motorovou byla prostě dokonalá - hlavně ta kamera a střih). Vzhledem k těmto (pro mě) velkým plusům a době jakou Kabát poslouchám (už krásných 12 let), nemohu hodnotit jinak než 5* ()

jprmusic

Aparatura jako Rammstein, podium jako Metallica, 60 tisíc lidí - ani to bohužel Kabát nespasí. A mimochodem, na Nedvědech bylo 120 tisíc lidí a potřebovali k tomu dvě kytary :-) ()

eges

Nejlepší koncert co kdy zahráli, bohužel jsem tam nebyl. EDIT: opravdu nejlepší koncert... i když Dole v dole ---> ()

PamelaJJK

Ať třeba čert na koze jezdí, tak tohle můžou závidět i daleko na západ od našich hranic. Stopro. Sice jsem neměl možnost se zúčastnit osobně (ještě teď mě to se...), ale tento stříbrný kotouček je vskutku kouzelný a vtáhne Vás do atmosféry. A když si k tomu navrch přidám zážitky přímých účastníků, tak je to téměř stejné, jako bych tam byl. Fenomenální dokonalost :-) ()

benedict

Bylo nás tam na tom Vypichu víc než 60 tisíc,co jsme chtěli slyšet a skákat,zpívat a fandit a taky jsme slyšeli,skákali a fandili největší a nejlepší český kapele všech dob! Pod nohama duněla zem,díky aparatuře od Ramsteinů a bylo to skvělý,divoký,velký a nepřekonatelný!!! ()

MorraEddie

WoW to co dokázali kabát na Vypichu se asi žádné jiné české kapele v současnosti nepovede. Kabát jsou momentálně u nás rockovou stálicí a pro mnohé fanoušky i modlou. Ať si kdo chce co chce říká Kabát byli - jsou a budou hudební špička. ()

Oxik49

Ve skutečnosti. Kabáti jsou zřejmě tím nejlepším, co kdy česká hudba nabízela. Důkazem jsou všechny možné plesy a podobné akce, kdy jediní Kabáti dokáží zvednout celý sál na nohy. Některé písně mi tam sice chybí, ale i tak skvělý koncert. ()

GASTON73

Seznam skladeb DVD1 1. Porcelánový prasata (Milan Špalek /Milan Špalek) 2. Piju já piju rád (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 3. V pekle sudy válej (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 4. Corrida (Ota Váňa/Milan Špalek) 5. Bára (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 6. Frau Vogelrauch (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 7. Malá dáma (Ota Váňa/Milan Špalek) 8. Dole v Dole (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 9. Oda na konopí (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 10. Bruce Willis (Ota Váňa/Milan Špalek) 11. Úsměv pana Loyda (Ota Váňa, Milan Špalek /Milan Špalek) 12. Na sever (Milan Špalek,a Ota Váňa/Milan Špalek) 13. Stará Lou (Ota Váňa/Milan Špalek) 14. Ďábel a syn (Ota Váňa/Milan Špalek) 15. Šaman (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 16. Raci v práci (Ota Váňa/Milan Špalek) 17. Číňani 18. Joy (Milan Špalek /Milan Špalek) DVD2 19. Všechno bude jako dřív (tradicionál/Milan Špalek) 20. Kalamity Jane (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 21. Opilci v dějinách (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 22. Tak teda pojď (Milan Špalek /Milan Špalek) 23. Go satane go (Milan Špalek /Milan Špalek) 24. Kůže líná od Kolína (Ota Váňa/Milan Špalek) 25. Colorádo (Milan Špalek /Milan Špalek) 26. Máš to za sebou (Radek Hurčík/Milan Špalek) 27. Děvky ty to znaj (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 28. Buldozérem (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 29. Starej bar (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 30. Má jí motorovou (Milan Špalek /Milan Špalek) 31. Ľáďa (Josef Vojtek,Milan Špalek /Milan Špalek) 32. Kdo ví jestli (Ota Váňa/Milan Špalek) 33. Pohoda (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 34. Burlaci (Ota Váňa/Milan Špalek) 35. Žízeň (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 36. Moderní děvče (Milan Špalek /Milan Špalek) ()

zekon

Hodnotím z jiné strany, jakože mám Kabát rád a poslouchám je často. Ale ze strany zvuku je to opět katastrofa tak jak už nám Kabát ukazuje na pravidelných DVD. Nevím který kretén se pod to podepsal, ale to se nedá poslouchat natož když to člověk koupí!!! FUJ! Doporučil bych autorovi DVD ať se nechá proškolit tím kdo děla DVD Arakain. To kvalita, krása a čistota! ()

cmman

Názory na Kabát(-ky) se různí, ale je to česká hudba a tento koncert byl na české poměry velice, velice nadprůměrný. Už jsem si ho dal dvakrát. :-) ()

Pono

65 ticíc lidí na Vypichu,36 písní zahraných věru dobře.Vojtkův chraplák se dá poslouchat do nekonečna.Na zvuk si kapela rozhodně potrpí,to je o kapele známý,ale zvuk na DVD-katastrofa.Na koncertě jsem byla a.....dobrý,ale nic víc.Osobně jsem měla ráda starý kabáty,kteří nebyli tak zaškatulkovaný. 65% ()

Ondris96

Jo Kabát, tak na tomhle koncíku jsem taky nebyl. Porovnávám záznamy a můžu říct že tenhle je TOP o proti corridě 2007 jde vidět posun vpřed lepší zvuk,obraz, záběry, střih a teda co vim tak žádné vystřižené písničky... Energický koncert jak má být. Při poslechu jejich muziky jsem vždy hrdý čech! ()