Elizabeth Halsey (Cameron Diaz) nie je práve osoba vyhľadávaná učiteľskými kolektívmi. Až donedávna sa venovala skôr jednoduchému životu a užívaniu si so svojím snúbencom, no keď ju jedného dňa pustí k vode, je potrebné vymyslieť nový plán. A dobre situovaný chlapík so srdcom na správnom mieste by sa mohol nachádzať napríklad na škole. Je to tak – jeden sa tu nájde, dokonca sa podobá na Justina Timberlaka v útlocitnom prevedení. Lenže milostné pletky vzniknú na škole krížom-krážom – o Elizabeth sa zaujíma telocvikár (Jason Segel) a učiteľ Justin má skôr záujem o snaživú Amy. Čo robiť? To je už otázka na netradičné metódy Elizabeth, v ktorých figuruje napríklad zbierka peňazí na silikóny a iné triky... (TV Markíza)

TommyDiamond

V kině bylo narváno a je dobré vědět,že jsem se nebavil sám. Film je naprostá letní oddychovka u které se musí každý zasmát. Justin Timberlake nám předvedl roli takového debilka a myslím,že mu to sedělo. Výkon C.Diaz,J.Segela a L.Punch byl opravdu skvělí. No,jako zaujatý fanda Cameron Diaz hodnotím tento film samozřejmě kladně. Celkově 80% ()

DadysGirl

Ou jés! Asi půjdu do školství... Cameron si roli užívala - myslím, že takovou učitelku by uvítal nejeden studentík, Justin ani většího blbečka hrát nemohl a na to, že Jasona nemusim, tak by mě asi taky ukecal... :) Příjemná komedie... :) A nenechte se odradit příšerným českým názvem :) ()

peace.man.xd

Byl jsem zvědav především na Cameron Diaz, jelikož jsem si ji v roli zkažené úči představit prostě neuměl! Ale hodila se tam tak perfektně, že sem byl rád, že jsem se nepomočil smíchy! 5 hvězd ode mě zkažená úča dostala především za vynikající obsazení a za humor = miluju tenhle styl humoru!!! ()

RajCZitko odpad!

V životě jsem neviděl víc urážející, neinteligentní a povrchní film než je todle. Nevím, kdo je zvědavý na spoustu lůzrů a totální krávu, kteří nás celým filmem provázeli, ale já teda ne. ()

Terka_127

Což o to... Herecké výkony jsou opravdu dobré, ale nepomůže krásný úsměv Cameron Diaz, ani její dlouhé nohy do nebe, ani falešný zpěv Justina, ani vtipná scéna na hotelovém pokoji, (spoiler) kdy souloží přes džíny :-DDD Nápad dobrý, ale scénář a režie nic moc. Jak řekla Cameron Diaz pro Reflex: "Konečně role pro mě. Mohla jsem beztrestně týrat děti." Jako líná "úča" byla fakt super. Ale vtipnost aby člověk ve filmu pohledal. Opravdu vtipné scény, aby se člověk za břicho popadal, byly jen když Justin promluvil :-DDD ()

Shredder

Dalsi prirastok do zbytocnych no hlavne bezduchych a tuctovych americkych komedii. Pribeh o zlatokopeckej stetke, ktoru opusti zivitel a snazi sa zarobit tisice dolarov na nove silikonove prsia aby zbalila dalsieho a na zaver pateticky cukrkandlovy happyend. No nie je to krasne? Vacsina humoru vychadza z toho ze Cameron povie bez okolkov otvorene vsetko co ma na jazyku. Bad Teacher nie je kvalitna jednohubka, skor vyvar namiesany zvacsa z klise, absolutne nevyrazneho Segela a starnucej Diaz, ktora je sice stale sexi ale komedialnym rolam by sa mala vyhybat oblukom. ()

dj_kure

Určitě zábavná komedie s neočekávaně snesitelnou Diaz. Na druhou stranu poměrně zklamání zapříčiněné vysokým očekáváním. Takových 62% si to zaslouží :) tj. 3+ ()

kenileja

Po dlouhé době komedie, která má její přesné předpoklady, tedy smích a zábava. Cameron Diaz se povedlo vytvořit neotřelý charter učitelky nemající na škole co dělat (vlastně slovo "učitelka" je zde už důvodem pro smích), což se stalo pointou filmu, ve výsledném efektu hodně zábavnou. I další postavy vtipně doplňovaly už tak zajímavou učitelkou partu. Překvapivě i Justin Timberlake, leč hraje trotla, vyfásnul po boku Cameron slušivější pozici. Celkově jsem se bavil od začátku do konce a nelituji, že můj smích slyšeli i další, v docela našlápnutém, kině. ()

diffside

Prva cast bola dost nudna, ale Cameron je strasne sexy, cize pod tri hviezdy nemozem ist aj keby som chcel. Postava jej podla mna sadla ako usita a zahrala to na jednotku. Dej nic moc, ale tak nechybali tam ani vtipne scenky a celkovo sa na to dalo pozerat. ()

Kubaaaa

Cameron na to už fakt nemá. Už to není ta sympatická, charismatická blbka z andílků. Vypadá jak po špatný plastice ksichtu a charisma, či sexappeal alias David Duchovny v Californication nikde - a to jsou si ty role tak podobný. ()

Don82

Asi nějaké pomatení smyslu, nebo co...každopádně, jsem se rozhodl na to mrknout. Čekal jsem něco ve stylu School of Rock a nedočkal jsem se. Chatrný děj postavený na strašném výkonu Cameron Diaz bez vtipu a nápadu. Trochu to zachraňoval Jason Segel, kterého mám rád, ale tady ho moc do záběru nepustili. Celkově: toto se tedy nepovedlo. ()

datos

6e by pubertální komedie se sprostýma slovama nevadí, ale film Zkažená uča je na mě už moc uchylný a hlavně dost zkažený. Nelíbělo se mi na tom filmu vůbec nic...vtipný to nebylo, romantická pointa žádná a nějakej zajímavej děj??To vůbec!!! Cameron Diaz mám rád, ale tady se mi fakt hnusila tím jak se chovala a jaká to byla *****. Tenhle film byl nepovedenej ze vším všudy. ()

Lukaso1

Skvělá, skvělá, prostě skvělá komedie. Konečně správně sprostá komedie která k tomu, aby byla vtipná a sprostá nepotřebuje hromadu odhalených teenagerek. Cameron Diaz exceluje a táhne celý film opravdu na jedničku. Navíc zbytek učitelské persony ji do toho pěkně notuje, takže zde není opravdu co vytknout. Film nemá žádná nudná místa a na takový dneska narazit je hodně složité. Dál bych se už nerozepisovat, musíte ho prostě vidět. ()

Zombiepod

Prekvapivo odlišná a konečne nejaká vcelku originálna komédia zo školského prostredia, ktorá je navyše fantasticky zahraná. Cameron Diaz vyzerá stále vynikajúco a herecky si myslím že boduje omnoho viac ako kedysi. Lepšie vybranú úlohu som snáď u nej nikdy nevidel. ()

beso74

Ako učiteľ som konečne pochopil, čo je to zborovňa. Miestnosť s najvyššou koncentráciou bláznov, psychopatov a podivínov na jeden meter štvorcový. A ešte niečo, že akým spôsobom dochádza u nás k pravidelným únikom informácii o chystanom monitore... Inač je to vrcholne nevyvážené dielo rýchlo striedajúce vtipné momenty s tými trápnymi a nudnými. Ešte že koniec to ako tak zachránil. ()

smajly

Film, který táhne dopředu jen hlavní hrdinka a navzdory zajímavého námětu v něm divák najde pouze několik úsměvných chvil. V měřítku současných amerických komedií lehký nadprůměr, ale obecně pouze velmi šedý průměr. 50%. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

04.07.2012

...anebo vůbec nevzniknou. To říká Dan Aykroyd, který je hlavním hybatelem projektu. Musí se mu nechat, že je optimista a hlavně vytrvalec – o Ghostbusters 3 mluví zhruba od počátku věků a několikrát… (viac)

Best of 2011 dle vybraných uživatelů

Best of 2011 dle vybraných uživatelů