Misfits: Zmetci

• Veľká Británia Misfits (viac)
Veľká Británia, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvorcovia:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Iwan Rheon, Joe Gilgun, Nathan Stewart-Jarrett, Antonia Thomas, Lauren Socha, Robert Sheehan, Robert Sheehan (a.z.), Karla Crome, Nathan McMullen (viac)

Recenzie používateľa Jurys k tomuto seriálu (24)

Epizoda 5 (2011) (S03E05)

Rudy je lepší s každou epizodou. Nathan je sice nenahraditelný, ale je vidět, že se Joseph Gilgun chytl a jeho herecké výkony mě dost baví. Epizoda je jinak celkem průměrná, celkem ohraný děj "záporák, co zneužívá schopnost" se objevuje v každém druhém dílu. ()

Epizoda 6 (2011) (S03E06)

Epizoda má 2 celkem kontrastní příběhy. Zatímco Rudyho příběh byl zajímavý, vtipný a dobře vypointovaný, zbytek dílu byla velká hloupost. ()

Epizoda 7 (2011) (S03E07)

Další cliché "speciál". Hodně akce a krve, málo smyslu. ()

Epizoda 8 (2011) (S03E08)

Dojemné zakončení třetí série. Téma nadpřirozena a duchů nebyla moc promyšlená, ale je to důstojné rozloučení se všemi postavami. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

20.06.2012

Timur Bekmambetov horlivě propaguje svůj historický akční horor Abraham Lincoln: Lovec upírů a na tiskových konferencích se ho novináři často ptají na dlouho slibované pokračování komiksové adaptace… (viac)