Vegas, Baby!

Krátkometrážny / Komédia / Dráma / Fantasy
Veľká Británia, 2011, 8 min

Jedná se o speciál k seriálu Misfits, ve kterém jedna z hlavních postav Nathan (Robert Sheehan) odjíždí do Las Vegas, aby zde díky jeho nové schopnosti vydělal spoustu peněz. Hlavní hrdina však není z nejbystřejších. (Scelleton)

boris323

Nemam rad ked to robia, preco nieje obsadenie take ako ma byt. Bez Nathana uz 3 seria nebola taka ako predosle. Precoooo? Takisto ako ked Jeff uz nehral v Coupling a len ho nahradili tym divny typkom alebo ked Alice uz nehrala v Lutherovi. To je vzdy taka skoda. Nathan je proste typek a flegmatik najhrubsieho zrna. Ak bude Misfits pokracovat aj 4 seriou dufam ze Nathan sa vrati. Ale myslim ze mozno by bolo lepsie keby uz Misfits ostal tak ako je a dalej netocili uz radsej nic aby ich nahodou este viac nepokazili. Tento mimidiel je super, kludne by mohli este naky dat. Trebars taky Nathan v base musi husty namet. ()

Ragdoll

Krátký, ale neméně vtipný dodatek k jednomu z mých nejoblíbenějších seriálů, zároveň důstojné rozloučení s nejlepší postavou Nathanem, jehož nepřítomnost viditelně ubrala třetí sérii na kvalitě. Jen je škoda, že film trvá tak krátkou dobu, v pestrém prostředí Vegas se určitě mohlo odehrát něco kreativnějšího. Ale Nate se nezměnil a počet zasmání ku délce trvání je procentuálně vyšší, než u kteréhokoliv dílu poslední série. Povedené, další by rozhodně neurazil. 90%. ()

Greg25

Je dobře, že to natočili, protože není u seriálu nic trapnějšího, než když zmizí postava a scénáristé to pak zachraňují dovysvětlováním prostřednictvím jiných postav bez účasti původního představitele. Potud je to obstojné, jinak průměr. Už to ani na okamžik nemá tu jiskru libovolné scény z libovolného dílu první či druhé série. 60% ()

Dzeyna

Nathan je prostě skvělý! Ať už má jakoukoliv schopnost, hraje kohokoliv, on je prostě ten, kdo umí zaujmout. Jeho "demence" nezná konce. Vysrat králíka by mohl jen on, stejně jako nechat si narůst dost teplý knírek :D nebo si myslet, že je na kostkách no. 7. Chci další film, seriál nebo cokoliv, kde bude on, jelikož budu mít 100% zaručenou zábavu. ()

Venum

Misfits , mi prirostlo k srdci prave diky tomuhle panovi Nathanu Youngovi. On do toho serialu daval neskutecny grady, jeho charakter tomuhle poradu daval dobrych 60% jen on sam , podle me kdyby to bylo natocene jen snim tak by to neztratilo nic, je mi tohle opravdu lito ze se sam rozhodl odejit ( podle jeho rozhovoru ) , ale odesel na vrcholu a vtom nejlepsim, jak nekdo zminil tak pro me misfits take skoncili nultym dilem 3 serie, zkusil jsem po doporuceni koukat na 3 serii s Rudym ktery je hodne precenovany , jeho vtipy vubec nejsou prirozene a jde jen videt ze se snazili sehnat kopii nathana , protoze ne vzdycky tahne jeden clovek celou TV serii, miss you nathan! ()

• Krátký díl, který byl vydán jako speciál ke třetí sérii, byl odvysílán pouze na stránkách E4. (Scelleton)
  • S výjimkou vánoční 7. epizody 2. série se jedná o první díl seriálu, který byl nějak pojmenován. (ManOfPhoenix)
  • Přijmení Johna Moraitise, který si v této epizodě zahrál šéfa ochranky, bylo špatně napsáno do titulků. Místo Moraitis bylo napsáno Moriatis. (ManOfPhoenix)