Holly Berenson (Katherine Heigl) je začínajúca cateringová podnikateľka a Eric Messer (Josh Duhamel) je úspešný riaditeľ športovej siete. Ich prvé rande dopadne katastrofálne a jediné čo majú spoločné je láska k malej Sophie. To ale netušia, že Sophiini rodičia zahynú pri autonehode a oni budú vybraní ako jej noví poručníci. Teraz sú všetkým, čo malej Sophie na svete ostalo. Skoordinovať ich životy nebude vôbec jednoduché, zvlášť, keď majú žiť pod jednou strechou... (TV Markíza)

Olík

Mohla to být lehce buranská gagová komedie nebo romantické drama se silným motivem. Rozpačitým výsledkem je pouze zbytečně dlouhý hybrid, který potvrzuje dva již známé fakty, Katherine Heigl se čím dál více tlačí na trůn královny romantických komedii a Josh Duhamel není jen pěkná tvářička, ale jinak lidstvu nepřináší nic světoborného – něco mezi dvěma a třemi hvězdičkami. ()

Mahoney.

Vaši najlepší priatelia zomrú a odkážu vám dieťa. Film z fajn pointou, zo začiatku smutný, neskôr vtipný a nakoniec aj romantický. Príjemné na pozretie si. :-) ()

Fawkes

Pro mě je tento film více než průměrnou americkou komedií, kterých dnes je tolik. Přidaná dávka inteligentního humoru, sympatická herecká dvojce na obrazovce a pěkný děj jak ze života tvoří prostě něco víc, proto čtyři hvězdičky. ()

merigieren

začátek ušel, vyvolal zvědavost, ale pak šlo o humor založený na dvou lidech a ječícím dítěti. Chlápek co pro lásku obětoval všechno, hezká holka, divná ženská ze sociálky, rozchody, nuda.... no samozřejmě s happy endem ve velkém stylu. ()

chrispe

Nevím proč, ale vždycky jsem se tomuhle filmu vyhýbala, a on není vůbec špatný. I přes vážné téma to není přehnaně dramatické, spíš pohodové, jak jen tohle téma může být. V roli Erica bych radši viděla někoho jiného, ale možná i v tom, že mi není moc sympatický, je pro mě kouzlo tohoto filmu, protože se můžu s Holly ztotožnit (teda ke konci už ne, že jo ;). Zkrátka fajn film! ()

MickeyStuma

První rande se jim nepovedlo a vzájemné sympatie jsou naprosto na bodě mrazu. Jenomže jak už víme, osud někdy bývá pořádná sviňa. Během autonehody se zabíjí rodiče jejich vzájemné malé kmotřenky, o kterou se musí dle odkazu nyní oba postarat. A je to. Vznikne tak nuceně improvizovaná mladá rodinka plná nešvarů, schválností i vzájemných sympatií. Snímek však tkví průměrem veškerého zájmu. Lehce komediální romantická atmosféra je znatelná, ale jako celek to moc nenadchne. Katherine Heigl a Josh Duhamela jsou však ve svých rolích skvělí a je škoda, že jim scénář nepředepsal víc šancí se projevit. K příjemnému filmovému odpočinku po náročném dni se však snímek hodí. Dějově je nenáročný a vlivem přítomnosti malého dítěte místy úsměvný. Může se dokonce také stát, že se v některých scénách leckterý rodič i najde. ()

dANIELKaB

ach boze... na konci som si vravela, "preboha, len nech za nim nebezi na to letisko", a ona bezala... :D Inak je zaujimave, ze baby v romantickych komediach maju takmer vzdy strasne romanticke povolanie - kvetinarka, dizajnerka, majitelka malej pekarnicky, najlepsie s francuzskym alebo talianskym pecivom... Ani neviem za co som dala tu jednu hviezdicku, ale aspon som si pocvicila svoju english :) ()

pepa3rd

Příjemná klasická romantická komedie, která nemá ambice překvapovat, šokovat ani experimentovat. Drží se standardu a přesto neupadá do kýčovitých klišé a nudných stereotypů. Naopak, nabízí přesně to, co byste od podobného filmu čekali a dělá to velmi dobře. 60 % ()

studo

Začiatok bol slabý asi ako slovenské hokejové presilovky ale ako príbeh pokračoval ďalej, tak to bolo stále lepšie a nejaký ten gól prišiel. Sympatické obsadenie, Izzy tieto role idú skvele a Duhamel bol ako "defkař" dosť presvedčivý. Filmu okrem začiatku chýbali nejaké "tie" scény, zjavne treba viniť scenáristu alebo režiséra. Ale ako jednohubka stačilo. ()

guri

Na moje prekvapenie nie az take zle, ako som cakal... Netreba cakat absolutne nic originalne, ale len x-krat obohratu platnu. ()

IdaHutt

Kllišé, profláklé, stokrát převařené, konec jasný po pěti minutách. Jednu hvězdičku si zaslouží snad jen aspoň trochu realistické zdokumentování toho, jak nesmírně radostná je taková každodenní a každonoční péče o jedno mimino. ()

tranquill

Ani ryba ani rak! Ale nebudu zatracovat, podívat se na tuto romantickou drama-komedii rozhodně dá. A kdyby se režie chopil neseriálový režisér, asi by byl výsledek i lepší. ()

Torgal

Ďalšia z neurážajúcich romantických komédii, ktorá za sebou po zhliadnutí nezanechá žiadnu stopu. Zápletka je tentokrát dosť originálna (a smutná), no ďalší priebeh deja sa uberá presne v očakávaných koľajach. Film tak akurát na sobotné popoludnie, ale fakt sa tu nedá nič pochváliť ani pohaniť (okrem hovna na tvári Katherine Heigl). 5+/10 ()

bararich8

Klasická romantika v podání USA, která sice používá neotřelý spojovací prvek, ale ve výsledku vás nepřekvapí, což je vlastně dobře, protože do celkem dobře funguje a baví. 3* ()