Glenn se i se zbytkem skupiny podělí o informace, které se týkají obsahu stodoly, což vyvolá mezi ostatními očekávanou bouři názorů. Rick si chce s Hershelem o stodole promluvit, ten se ale staví ke všem jeho argumentům odmítavě a nakonec Ricka vyzve, aby se svými lidmi farmu do týdne opustil. Po rozmluvě s Maggie Hershel trochu povolí a přizve Ricka, aby mu pomohl s jeho metodou, jak se vypořádat s nemrtvými. Shane nad sebou definitivně ztrácí kontrolu a poruší všechna pravidla, která ustanovil Hershel, jediným pozitivem, jež vyplyne z jeho jednání, je to, že se konečně podaří najít Sophii. (Necrotongue)

Necrotongue

No konečně! Dočkal jsem se výživné epizody, ve které se pořád neomílá stejné téma dokola, akce je tady více než dost a k mému neskonalému štěstí a radosti se podařilo najít Sophii, takže odpadne neustálé pobíhání po lese, kterého si můžu dost užít v jiných seriálech, mezi něž patří můj tolik oblíbený The 100. ()

Rodriguez

Nejenom, že nebezpečí číhá všude okolo, ale i nedaleká stodola na pozemku skrývá svá tajemství. Ano, je plná mrtváků. A konečně skupina po útrapách hledání nalezne malou routomilou Sophii. 80% ()

Sayko

Nejlepší díl této série. Nebezpečí nemusí číhat jen v ulicích měst, v lese nebo na louce. Nebezpečí číhá u Hershela ve stodole! ()

molcan2

Najskôr mi dovoľte, aby som sa upokojil po tom, čo som videl na konci. Najlepší koniec v akomkoľvek seriáli doteraz. Úžasné..!!! Jednoducho neuveriteľné..!!!! Teraz neviem koho napadlo urobiť takýto koniec (všetkým scenáristom ktorí to vymysleli sa pokloniť..rešpekt)ale dostane vás to...nikto myslím tým nikto nečakal že to skončí. Nemyslím si, že scenáristi môžu prekonať tento koniec akýmkoľvek iným koncom, ktorý plánujú pre budúce epizódy. Bože!!! Ešte stále som z toho dramatického záveru v nemom úžase. Už mi dochádzajú slová chvály. Seriál môže ísť od tohto momentu už len vyššie. Dúfam. dovtedy potlesk pre scenáristov a tiež čas na vydýchnutie, aby vymysleli ešte lepší koniec ako tento, aby sme sa v ďalších epizódach bavili :) ()

Najt

První brutální díl, kdy napětí vrcholilo a nakonec přeteklo. Závěr epizody byl hukot. V podstatě šlo jen o zabití pár zombíků, nic neobvyklého, ale to podání bylo zkrátka fantastický. ()

DarweyD

Nejlepší epizoda 2. série... po shlédnutí druhé série Daredevila kde se Jon Bernthal objevil jako punisher mě jeho herectví tak zasáhlo že jsem se musel vrátit a vzpomenout jakej byl vlastně před těma několika rokama ve Walking Dead a v týhle epizodě jsem to našel... skvělej herec a jeho monology mě nepřestávaj udivovat ()

K1NGSLAYER

Sice díl plný dialogů, ale nebyly vůbec nudné, spíše hodně atraktivní. Konec hodně překvapující. Za tohle cením Shanea. Nebýt jeho, nejspíš hledají Sophii celou věčnost. Velmi parádní epizoda, zatím nejlepší z celé druhé série. ()

swenyx

Sophie se konečně našla, nechápu popravdě jak je možný že byla v tý stodole, ale ok. Hershle tohle asi nerozdýchá, jsem zvědavej, jak to bude pokračovat. Jsem rád za Shana, ten jeho výbušný charakter je nejvíc, i když je to zmrd, ale aspoň je unikátní a není to NPC, jako třeba Carol. ()