Walking Dead - Série 2

(séria)

Druhá řada seriálu se zabývá osudy skupiny přeživších potom, co opustila Atlantu ve snaze dosáhnout Fort Benningu. Příběh série se odehrává převážně na farmě Hershela Greenea (Scott Wilson), na níž skupina našla dočasné útočiště a základnu při pátrání po Sophii Peletier (Madison Lintz), která se ostatním ztratila v průběhu útoku nemrtvých. Děj se více zabývá jednotlivými charaktery, které tu procházejí často značným vývojem, i vztahy mezi postavami více než v řadě první. (Necrotongue)

K1NGSLAYER

Těžko říct, která série byla lepší. Nedokážu se pořádně rozhodnout. V obou byla dostatečná dávka akce, ale také nespočet zbytečných dialogů (to převážně v této sérii). Pořádně se tu ani nic nestalo, průběh jen na farmě, sem tam někde v přilehlém městečku, ale nenudí to (až vyloženě na některé epizody). Nejvíc jsem si tu oblíbil Daryla, Glenna a Hershela, prostě taková hodně povedená čtyřka, společně s Rickem, který u mě vede již od prvního dílu. ()

Catella

Druhá řada prohlubuje vztah diváka k jedmotlivým postavám, což je určitě dobře. Seznamujeme se s jednotlivými lidmi ze skupiny, ke které se Rick přidal, poznáváme také Rickova syna a rodinu Hershela, farmáře a veterináře, který celou skupinu nechá žát na svém statku. V téhle sérii se mi hodně začala líbit postava Derila, kterej se na první pohled tvárří jako motorkář a tvrďák, ale je to vlastně úplně pohodovej člověk, kterej se stará o bezpečí ostatních ze skupiny. ()

Lendak

To, čo prvá séria začala, tak druhá to viac rozvíja. A rozvíja viac tie charaktery a niektoré si prejdú aj značným vývojom. Ale aj tak, nalejme si čistého vína, 10 hodín sledovať udalosti na nudnej farme neje nič moc. Není tu veľa kulervoucích epizód ale viac kecacích. A to je vlastne to, čo milujem na TWD a zároveň to nesnášam. Keď nepočítam ten stred, tak úvod a finále je niečo neskutočné. Za toto obdivujem tvorcov. Lebo nie vždy niekto dokáže perfektne skombinovať komornosť a epičnosť. Za toto sa im skláňam. Ale inak, jak prvá, celkom pohode sérka. ()

swenyx

2. série je podle mého lepší jak 1. Nové super postavy, farma která byla boží a o dost více nemrtvých. Final fight byl nejvíc. Jediné co asi bylo trošku moc bylo natahování ztracené Sophie, nemuselo to být na tolik dílů, ale jinak nemám žádné námitky. ()

TesterX

Druhá sérka je mnohem zajímavější. Postavy, ke kterým si vytváříte vztah, se mění. A to vytváří mnohem zajímavější situace, než někomu useknout hlavu. Nicméně převážně ke konci to má zase takový béčkový náběh, jak prvotní pokusy o filmařinu Petera Jacksona. ()

Jason13

90%.. Oblíbené postavy: Daryl, Rick, Meggie - Dvojnásobek epizod, nové postavy. Už se objevovali i některá hluchá místa, ale bylo jich minimum.. První půlku série zabrala zápletka, při jejímž vyústění jsem upřímně brečel. A to se hodně počítá! Poslední dva díly pro mě stoprocentní.. ()

Jirok19

Začátku série bych dal tři hvězdy, protože se stále jen řešila ztracená holka, posléze postřelený Carl a vztahy mezi postavami. Na 4 hvězdičky tuhle serii vytáhla skvělá postava Maggie a poslední tři poměrně hodně akční díly. ()

Updated_Cake

Těžko říct, jestli bych ohodnotil sérii jako nekvalitní, jako spousta dalších lidí... Mně přišlo, že série byla zajímavá z hlediska postav ale ne z hlediska příběhu jako takového. Prakticky celá série se točí kolem postavy Shane. O nic jiného tam vlastně ani nejde. Série byla takový průměr, neurazí ale ani nenadchne, žádné novinky jsme se moc nedozvěděli. Ale přijde mi, že na tenhle osud 2. sérií trpí většina seriálů. ()

K1K0

2. Séria Trošku sa nám to začalo komplikovať, celkom zaujímavý nápad taká odbočka na farmu zo začiatku dobrá atmosféra, dej sa krásne prehlbuje a nastane veľa neočakávaných situácii ()

skvely

Konečně delší série!! Je to vážně zajímavý seriál, ale chápu, že to nemusí být pro každého. Oproti první sérii se začaly uvádět lepší dějové linky a zajímavější prostředí. Upřímně nechápu, proč se to uvádí jako horor, když to nemá s hororem nic společného. Chodci mohou pro někoho vypadat strašidelně, ale chodci nejsou nejdůležitějším prvkem seriálu. Ale je jím boj o přežití. Ani u jednoho dílu jsem se nenudila. Zajímají mě další série a kam se seriál povede. ()

FortyReview

Druhá série mrtváků, se za mě moc nepovedla, ale i tak se jedná o dobrou podívanou...hlavní problém druhé série je, že si člověk připadá jak kdyby koukal spíš na nějakou telenovelu nebo výměnu manželek. Jednoduše se většinu času nudíte...hlavní tahouni jsou tu Rick Grimes a hlavně jedna z nejlepších postav v celém seriálu a to sice Shane Walsh. Shane vždy když byl na obrazovce, tak to byla zábava. Jeho potyčky s Rickem či zbytkem skupiny byla vždy zajímavá podívaná a patří to i k tomu nejlepšímu co se druhé série týče...finále na farmě je povedené a také je zde několik dobrých akčních scén nebo kvalitních dialogů...bohužel většina epizod je nudná a nic se na obrazovce neděje a dlouho trvá než se něco začne dít...7/10 ()