Archer

USA, (2009–2023), 53 h 53 min (Minutáž: 21–65 min)

Tvorcovia:

Adam Reed

H. Jon Benjamin, Judy Greer, Chris Parnell, Aisha Tyler, Jessica Walter, Jeffrey Tambor, George Coe, Maggie Wheeler, Adam Reed, René Auberjonois, Joan Van Ark (viac)

James Bond není jediným agentem pod sluncem, dalším takovým bojovníkem je Sterling Archer. Atraktivní agent slavné tajné služby ISIS. Avšak Archer není jen tak obyčejným agentem. Místo toho, aby neustále zachraňoval svět před zničením, raději utrácí většinu prostředků z konta přiděleného k čerpání při plnění misí za alkohol, stylové oblečení a hlavně za luxusní lehké děvy. Vše mu prochází jenom díky tomu, že jeho matka je šéfkou celé tajné organizace ISIS. (oficiálny text distribútora)

junglewar odpad!

K tomu, že jsem tomu dal odpad! se váže dlouhá a strašlivá legenda, jednou budu vyprávět u ohně. I když na odpad to úplně tak docela není. Ale jinak jsem chtěl říct, že seš kretén. :-D ()

CerKar

Genialni :o) Asi nejlepsi komedialni serial soucasnost. Umdlevajici BBT strci do kapsy raz dva a poradi si i s neskomirajicim 30 Rock. Humor drsny jak ma byt, vtipky litaji, ze sex appealu hlavního hrdiny by si jeden ublink... proste super !!! ()

suchakl55

Podle hodnocení jsem čekal fakt lahůdku, ale nakonec se z Archera vyklubal pouze průměrný seriál sázející na vulgaritu, sex a pár dobrých vtipů. Velmi příjemný je styl animace, ale Archerovi, hlavnímu hrdinovi, by slušelo trochu toho bondovského šmrncu, místo tupého machismu. ()

Bounded

Po druhé sérii mohu směle říci, že Archer patří mezi jeden z nejvtipnějších seriálů současnosti. Dokonale těžené téma agentů, Studené války a hovadství ve správném smyslu slova. ()

nerow

1. série - Chvíli to trvalo, ale nakonec jsem si zamiloval všechny postavy. Tvůrci se dali moc záležet při vymýšlení charakterů. Však aby ne, když na nich stojí celý seriál. Snad jen Sterling mohl možná vypadat trochu jinak. Animace tomu nádherně sedí. Sice v pilotu neměly zvládnutý lip sync, ale v dalších episodách to bylo už v pořádku. Měl bych akorát výtku k tomu, že spousta episod se tvářila nedotaženě. Jak kdyby se násilně musely prostříhávat nějaké scény, nebo je přímo ubírat. Aby splnily stopáž 20 min. 75% 2. série - Málo kdy u seriálů čekám v další sérii zlepšení od té první. Druhá řada pokročila v kvalitě o několik tříd. Skoro všechny neduhy z první řady nechala za sebou a to ohromně prospělo. Celá dějová linie v 2. sérii byla naprosto famózní. I ty akční scény byly moc povedený. Snad jen ty odrážející kulky na pracovišti si mohly pro tentokrát odpustit. A třetí řady se vůbec nebojím a tvůrcům moc věřím. Opět čekám zlepšení. 90% ()

Kozy9

Archer je skrytý poklad. Pôsobí, akoby nemal s tvorbou klasických kultových seriálov pôvodom z USA nič spoločného. Hlavné postavy niesu konečne rodinka či priatelia, nevystupuje tu tučný hlúpi otec a starostlivá utrápená matka. Animácia pôsobí príjemne, celý seriál vyznieva ako komix. Každý dialóg je dotiahnutý ku dokonalosti, nepôsobí umelo a možno aj to je jeden z dôvodov, prečo som počas sledovania nepocítil ani jedno miesto kde by nastalo ticho alebo by sa akcia, či svižné dialógy pozastavili. Konečne "amíci" vydali niečo čo je iné, dačo kde sú vtipy stále drsné, ale viac sofistikované, niečo čo možno nieje také jednoduché ako simpsonovci či family guy, ale o to viac zaujímavé. Neskrývam svoje nadšenie: 95%. ()

cheonsacz

Asi je nad moje lidské chápání jak se podobné seriály dokáží stát tak rychle masově oblíbené. Mám ráda humor a to i humor černý, ale seriály kde humor je hlavně na bázi sprostých slov nebo fekálii, není prstě zrovna můj šálek čaje. Občas na podobné seriály kouknu, sem tam se i dobře zasměju a některé se mi i celkem líbí (Futurama, Griffinovi), ale osobně spíš vyhledávám jiné typy humorných animovaných seriálu (Simpsonovi). ()

departed

Ironický, sarkastický, sprostý, arogantní, debilní, vychlastaný a sexuálně promiskuitní hovado Archer a tým po jeho boku plný individuí s absurdními povahovými vlastnostmi, avšak se smyslem pro humor a smyslem pojebat každou situaci, která se dá. Špionážní tématika zabalená v komickém hávu s postavami, které si zamilujete a replikami, které vám podráždí bránici. Humor, který není pro každého, ale je vkusně podaný a nezachází zbytečně do extrému. Na odreagování ideální. Hodnoceno: 4. série. ()

marek29 odpad!

Ještě nikdy se nestalo, že by mě něco odradilo tak moc jako Archer po pilotním dílu 1. série :D Nevím jestli to bylo anglickýma titulkama, přišlo mi, že co sem měl pochopit, jsem pochopil. Ale neuchychtnul jsem se ani jednou a to je podle mě safra málo :( malovanej koncept mi nesedí a té promiskuity tam na můj vkus zas tak moc není. Boha jeho, tohle fakt ne ()

Blazkowicz

Nejdřív musím poděkovat panu Fukarovi, že mě přivedl k tomuto víceméně povedenému dílku. Skvělý humor, skvělé hlášky. Problémem je, že ne vždy. První tři série jsou asi nejlepší, ale potom to upadá. A to fest. Všechno se začíná opakovat, včetně otravně vracejících se postav (ano, dívám se na tebe Barry) a nic nového nepřichází. Přitom by stačilo ještě víc přidat, hlavně v úchylnostech. Seriál na to má. Opravdu už není zábavné, když se Archer skoro v každém díle zmůže jen na "blbku". 3+* ()

situs

Velké překvapení. Seriálu obrovsky prospívá zasazení do prostředí ala James Bond, situace a hlášky vyplývající z tohoto nápadu působí v porovnání s trochu unaveným South Parkem, Family Guyem a spol. svěže a originálně. Navíc se jede na plný plyn už od prvního dílu a nastavená laťka se v půbehu nesnižuje. ()

Luckyboy

Tenhle seriál opravdu není pro děti. Parodie na bondovky se povedla, i když s bondovkami to má společné asi jen to, že je Archer super agent, ačkoli často spíš náhodou. Hlavně je to však křupan, ochlasta a děvkař, kterému není skoro nic svaté. Což ostatně platí pro všechny postavy, které jsou spíše takové muzeum duševních vyšinutí a úchylek. Dohromady to však funguje a je to sranda. Druhá série je ještě vtipnější než první a tak jdu s hodnocením na plný počet. Archerovy hlášky prostě neomrzí. Ostatní série (toho času 4) pokračují ve velmi vysoko nastavené laťce. Sice se scénáristi začínají trochu opakovat, ale já se u toho bavím pořád královsky. ()

muti

animacia pekna, postavy v pohode, ale humor nula. na serial sa da pozerat, ale na to ze sa snazi parodovat bonda je to dost slabe, v castiach su maximalne usmevne situacie, ale s tym sa uspokojit nemozem, hlavne ked ide o animovany serial. ()

Seriálové popravy a znovuzrození

Seriálové popravy a znovuzrození

23.12.2011

Skončila nám podzimní televizní sezóna a kabelovky vyhodnocují čísla sledovanosti. Které seriály dostanou povolení pokračovat a které budou nemilosrdně zaříznuty? Nejdříve k těm úspěšným: Dexter bude… (viac)