Taká obyčajná rodinka

Ukážka z filmu 18
USA, (2009–2018), 75 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason (viac)

Frankie Hecková je v strednom veku a s mužom Mikeom má tri deti. A aj keď je ich rodina niekedy zľahka nefunkčná, spoločne zvládnu každý problém. (HBO Max)

Masai

Zpočátku jsem jen nevěřícně kroutila hlavou nad touhle "průměrnou" americkou rodinou, časem si k nim ale přece jen vytvoříte ten klasický seriálový vztah a začnete jim fandit v jejich snaze nějak normálně žít v tom jejich téměř se rozpadajícím domě kde máloco funguje tak jak má. Nad americkou "výchovou" sice pořád zvedám obočí a protáčím panenky, ale nějaké podobnosti tam přece jen jsou a krom matky jsou mi všechny postavy dost sympatické. Táta Mike je tím pravým kliďasem vedle té nepraktické, hysterické a často i nezodpovědné maminy, Brickova zvláštnost mě vyloženě baví a většinou i nevyčerpatelný optimismus Sue. Axl je často vyloženě na zabití, ale právě tím je vedle táty druhou téměř "normální" postavou téhle šílené partičky. ()

Jamalkaa

Jak se ze seriálu, který skoro nemůžete vystát a ihned ho v televizi přepínáte (když Sue začne ječet), stane každodenní oblíbeností? Nevím, ale stalo se. Nyní je miluju! :-) ()

Fender

Tento seriál vypadá na první pohled prostě blbě, ale když mu dáte šanci, bude se vám alespoň trochu líbit, rozhodně se od ostatních docela liší. Humor je mnohdy totiž opravdu velmi povedený, hlavně ten sarkastický, je to zkrátka schválně ulítlé, ale funguje to. Ovšem to má i trapné části, jako třeba protivného reverenda, s jeho ještě protivnějším zpěvem, kterým se snaží ostatní přimět věřit v Ježíše, naštěstí se tam tolik nevyskytuje, tak to beru pozitivně. Je to zkrátka taková fajn oddechovka. ()

Diego75

Tento americký seriál je skutečně povedený. Člověk se v těch humorných situacích skutečně dost často vidí a rodina Heckových je velmi sympatická. Ty každodenní problémy, které vidíme, se stávají každému a když to na konci všechno dobře dopadne, divákovi to zvedne náladu. Je také zajímavé sledovat, jak děti Heckové rostou a setkávají se s nejrůznějšími životními záležitostmi, které jsou každému blízké. Škoda je to, že epizody kde už jsou Axl a Sue dospělí, nejsou tolik vtipné a nedá se z nich vytěžit ta rodinná atmosféra a velmi vtipné dialogy jako ve starých epizodách. ()

e-pilot

Tento seriál jsem si oblíbil hned od prvního dílu. "...prvního dílu". Musím říct, že nic tak zábavného, a přitom opravdového, jsem na obrazovce už dlouho neviděl. "...neviděl". Doporučuji všem! "...všem!". ()

slavushik

Kto sa chce vyhnúť rodinkárstvu, deťom a všetkým tým sračkam okolo toho, nech tento komentár ani nečíta. Taká normálna rodinka. Taký klasický, americký, rodinný seriál. Možno mnohými odsudzovaný práve preto, že sa v mnohom podobá iným seriálom... mnohí ho možno odsúdia pre suchý ba miestami až trápny humor, ako by sa mohlo na prvý pohľad nazdávať. Avšak mňa tento seriál chytil... jasne, že sa nikdy nevyrovná seriálom ako Big Bang Theory či How i meet your mother, ale to vlastne ani nebola náplň tohto seriálu. Rodinka manželov s troma deťmi. Pubertiakom, ktorému učenie nič nehovorí. Dcérou, ktorá naozaj nemá talent na nič, aj keď je to kruté. A v neposlednom rade najmladším členom rodiny. Brickom. Chlapcom, ktorý síce stále číta a je až nadmieru inteligentný, má však jednu chybu. Šepká si... nemá kamarátov a nie je vôbec spoločenský. Alebo je tých chýb viac? Aj napriek tomu sa však v týchto deťoch niečo skrýva. Pri postupnom pozeraní zistite, že sa možno nenasmejete tak často ako pri iných sitcomoch, avšak aj napriek tomu, že ešte nemám vlastnú rodinu, tak si uvedomíte, že v každom dieťati sa niečo skrýva... že každé dieťa je niečim výnimočné a to, že váš syn si šepká, vás možno vydesí, ale neskôr si uvedomíte, že má aj iné prednosti... Jednoducho povedané, taká neobyčajne obyčajná rodinka. A aj keď ide o klasickú americkú rodinku, myslím si, že každý z nás by si z nej mohol niečo zobrať aj do nášho života. Nevravím, že je to poučný seriál.. to naozaj nie... ale myslím si, že je to podarený seriál, ktorý vtipným spôsobom hovorí o klasickej rodine a ak sa nato človek pozrie inak môže si z toho aj niečo odniesť... no v prvom rade je to samozrejme seriál. Čiže myslím si, že splnil aj svoju úlohu odreagovať sa, zabaviť a dostať sa do iného sveta :) ()

RadushM

Když na televizních obrazovkách neustále vidíte dokonale upravené rodinky s vyhřebelcovaným retrívrem, uklizenou domácností a spokojeným životem... Každý je přeci schopný vstát ráno v pět, jít si zaběhat v nových tretrách, dát si sprchu v koupelně z Bau.. s mangovo-třezalkovým sprchovým gelem, uspokojit muže, odestlat modrýmu králíkovi který neustále po týdnu voní, připravit snídani jak pro regiment vojáků a pak koukat na svoje děti, jak do toho dvakrát klobnou a mažou na žlutej autobus. A Vy jste stále klidná, protože Vás čeká den v té nejúžasnější práci, kde si dáte to nejpěnivější kafe z kapslového kávovaru, kterej kafe viděl naposledy na cestě z Thaiwanu. Pak potěší, že existuje rodina, kde pomalu nikdo neví, kdo má jakou funkci, dům je někde pod hordou odpadků, děti mají IQ dosahující sotva výše dnešního data, návštěva ortodoncie je na denním pořádku a neustále máte pocit, že máte už několik let rozestláno v nejbližší psychiatrické léčebně. To prostě člověka pohladí na duši :-D ()

Eradin

Všechny postavy totálně na pěst a naprosto nezajímavé. Ale hlavně, děsně až příšerně uječené! Trhá mi to bubínky, i když to má přítelkyně ve sluchátkách. Těch pár vtípků to prostě nevylepší. ()

avalonek

Parádní seriál,se stejně blbym životem,jako má většina z nás(co nejsou díky milionům za vodou)..Neni to tak trapný jako ty vyumělkovaný serialy(full house,beverli atd.)Dobrý humor,děti jsou trošku paka,ale člověk se nenudi..Takže si myslím že si ty čtyři hvězdy zaslouží. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz