Skromná středoškolačka Jan-di se postaví rozmazlenému boháčovi, který patří k nejvlivnější partě na škole, a nakonec se do něj zamiluje. (Netflix)

Recenzie používateľa Nam.94 k tomuto seriálu (2)

Radši kluci než kytky (2009)

Mínusy - hrozně dlouhý, uřvaná rodina hlavní hrdinky, hlavní hrdinka není ani hezká, chytrá, roztomilá ani žádným způsobem zajímavá, většinu času se chová jak uječený fracek co zkazí úplně všechno. Chvilkama mě víc zajímal příběh tý její kámošky a toho kluka z F4. Neměla jsem jediný důvod jí fandit. Celý je to postavený na typickém klišé, kde je holka chudá a k ničemu ale všichni jí chtějí a potřebujou.. Plusy- hezký OST - Stand by me (SHINee), hezký mužští herci - ten "děvkař" a hlavní hrdina, kámoška hlavní hrdinky a sestra hlavního hrdiny byly sympatický, je to úsměvné a zábavné ale i přesto ve mně spíš převyšuje pocit, že je to zbytečně dlouhé.  Pokud se chcete dívat doporučuji to mít zapnutý na 2× rychlosti, díly se potom tolik nevlečou a nemusíte tam koukat 3 minuty na lidi co nemluví. ()

Epizoda 1 (2009) (E01)

Už chápu tvrzení, že korejci jsou uječený. A souhlasím s tím, v letech pod cca 2015 byla korejská tvorba dost emočně založená a malinko mě to štve. Zvuk je hrozně špatně zvládnutý a to její/jejich ječení mě zabíjí.. ()