Příběhy slavných

• Česko Předčasná úmrtí (viac)
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2000–2013), 170 h 29 min (Minutáž: 45–60 min)

Réžia:

Petr Lokaj, Zdeněk Gawlik, Pavel Křemen, Petr Kotek, Marek Dušák, Václav Kučera (viac)

Josef Kemr, Helena Růžičková, Miloslav Šimek, Július Satinský, Zdeněk Štěpánek, Karel Zich, Jiří Kodet, Stella Zázvorková, Vladimír Dvořák, Eva Jakoubková, Libuše Geprtová, Nataša Gollová (viac)

Recenzie používateľa Tommassi3 k tomuto seriálu (24)

Walda (2010) (S11E12)

"A protože neměl kde bydlet, dalo se říci, že opravdu žil přímo v divadle.." ()

Ten, který skákal přes kaluže (2011) (S12E04)

"Bejt takhle vyrovnaná, jako Mirek, v takovou chvíli, tak to bych si přála !!" Příběh pražského rodáka, jedinečného člověka, demagoga milujícího nade vše svoji rodinu Vladimíra Dlouhého, jednoho z největších herců své generace a posledních několika dekád, jistě potěší každého příznivce tohoto skvělého českého herce a dvorního dabéra Toma Hankse. Prostřednictvím "Mirkových" osudových žen či neméně známého herce, bratra Michala, nám tvůrci bohužel nepředkládají naprosto nic nového, věnují se Dlouhého brzkým hereckým začátkům, jeho vztahu k bulváru a rodině a zejména velmi předčasnému konci, kdy herec se sebezničujícím vztahem k vlastnímu zdraví neúspěšně bojoval s těžkou nemocí.. Velmi dobře zpracovaný dokument Petra Kotka vyznívá jako objektivní důstojná pocta legendě, která odešla příliš brzy, nenabízí však absolutně nic navíc.. ()

Ritz, nebo nic (2011) (S12E14)

"Milá dámo, musíte se připravit na to, že v téhle zemi se už žádné vaše filmy nebudou hrát.." - "Milý pane ministře, mně je to jedno, protože já už všechny svoje filmy viděla.." ()