Vrana 2: Mesto anjelov

• Česko Vrána: Město andělů (viac)

Stali se nepohodlnými svědky rituální vraždy futuristického gangu, a tak museli Ashe Corvin se synem zemřít. Okolnosti jejich smrti se donekonečna záhadně zjevují dvacetileté dívce Sarah. Až jednoho večera ji odvede Vrána do opuštěných doků, kde došlo k celé tragédii. Sarah je svědkem toho, jak Vrána znovu oživuje duši mrtvého Ashe. V den oslav Svátku mrtvých se znovuzrozený Ashe vydává do ulic, aby pomstil smrt svého syna a ochránil Sarah, která má být další obětí nelítostného gangu. (oficiálny text distribútora)

mrclTV

Underground, v ktorom je dej podružný stvárneniu jednotlivých obrazov a celkovému feelingu. Čo zaujme je to, že to nie je bežný film, no to je tak asi všetko (a samozrejme Iggy Pop). Keď sa zoberie komiks na plátno príliš doslovne, nemusí to filmársky vždy dobre vyjsť, nie všetko môže dopadnúť ako 300tovka Franka Millera. ()

Eigis

Prvních cca. 30 minut filmu vypadalo celkem nadějně, ale ve chvíli kdy dojde na první akční scény, jde kvalita prudce dolů. Film dle mého více sedne divákovi, který má rád postpunkovou a gotickou hudbu, protože je spíše o atmosféře spojené mimo jiné i s touto hudbou než o ději a dobrých vizuálních efektech. ()

ZdenoMolnar

podľa mňa je tento film dobrý,samozrejme že na prvú časť nemá ale páčil sa mi veľmi.No môžem povedať že ako fanúšik ktorý počúva soundtracky urobil do tohoto filmu Graeme Revell veľmi dobrý soundtrack. ()

Brucey

No, kde začať. Asi tým, že sa ani zďaleka nejedná o žiadne pokračovanie, ale iba o veľmi chabú vykrádačku prvého dielu, kde všetko, čo v prvom dieli vyznievalo epicky, tu vyznieva maximálne pateticky. No a postavy na tom nie sú o nič lepšie. Ako-tak zaujímavý záporák s bandou absolútne plochých zločincov bojuje proti ďalšej inkarnácii Vrány, kde sa do boja pridáva Sarah z prvého dielu (ktorej vývoj z hľadiska postavy nedáva absolútne žiadny zmysel a iba vydrbáva s prvým dielom). Na záver by som aj napísal niečo k protagonistovi, no za celý film som si niekoho ako protagonistu nevšimol. Skrátka a jednoducho, ak je možné zomrieť znudením z filmu, počas sledovania tohoto skvostu som sa musel niekoľkokrát reinkarnovať, inak si nedokážem predstaviť, že ešte žijem. ()

crow-x

Druhý díl, se mi líbil o mnoho více než první. Nevím jeslti to bylo motorkou Ducati hlavního hrdiny, nebo podle mého mnohem silnější atmosférou, ale prostě jsem se do filmu silně vžil, prostředí je temné, ale hlavní hrdina bojuje za správnou věc - pomstu. A nezapomenutelná věta: "Live is only dream on the way to dead" jenom dokazuje že film je opravdu nadčasový. ()

MFZB

Nebolo to čo skvelá jednotka, ale aj tak som názoru, že to nebolo najhoršie. U mňa to na tie 3 * vytiahla dobrá muzika celkom. ()

buchannon

Nádherná atmosféra, skvělá hudba. Super stylový film. Prostě moje srdcovka. Zřejmě mám jiný vkus než většina lidí. Podle mě lepší než jednička. ()

Easykill

Tady je dost špatný, že se to snaží strašně napodobit první film. Perez je chvílema v pohodě a chvílema úplně na přes držku. Co sráží, ale nejvíc je hloupý scénář, špatní herci a pár nesmyslů. Jinak se to celkem dost přibližuje, hlavně po stránce světa vrány. ()

Georgeo2

Na DOKONALU jednotku, sa nechyta, no stale vycnieva pred velmi priemernou trojkou a podpriemernou stvorkou!Aspon hlavna pointa, atmosfera, tvrda muzika a cierny plast s maskou na tvari zostali zachovane-co sa u ostanych dieloch povedat neda...Skratka toto sa este na Vranu podoba!!!65% ()

Fallstar

E-e, kdepak..jednička byla temná, hutná a depresivně cool, dvojka je legrační a nudná. Těžko říct, co bylo horší, zda titulní hrdina s vizáži mima-transvestity, hlavní padouch sado-maso polonahý černoch, nebo dospělá Sarah, která vypadala jako gotický kráječ cibule (nebo z čeho měla tak červené oči) na tvrdých drogách. Škoda přeškoda. ()

Vital

Více gotiky a stejně dobře zachovalá atnosféra města,a vlastně je to hodně podobné jedničce,ovšem kdo už viděl vránu,tak ho nic nového nečeká. ()

OziRaziel

Spousty dobrých napadů ale nedotažený dokonce. Hlavní představitel návratníka z podsvětí vypadá sice dobře, ale chybí mu to co Leemu v prvním filmu o vráně. Mia taky vypadala dobře, ale ani ona neměla na iggyho a jeho charizma. Chybí tomu motor, který by hnal příběh. ()

HMTD

Když jsem zjistil že má vrána kterou jsem byl nadšen 4 díli,začal jsem je hned shánět a byl jsem velice zklamán když jsem zjistil že dvojka šla o tolik dolů z kvalitou že je to jako kdyby druhý díl X-menů byli Káťa a škubánek. V prvních 15 minutách jsem to chtěl vypnout ale vydržel jsem to když už jsem měl sehnanou i trojku,pak se to trochu spravilo a v poslední čtvrthodině to opět s prominutím podělali,ale tak že se to jen tak nevidí.Je vidět že je to nízkorozpočtové, ale tady se na jedné straně šetří např na efektech regenerace a na druhé dodají zbytečně velký výbuch(mimochodem jak prosimvás explodovali ty palmy?)U prvního dílu jsem si napětím málem drásal obličej,tady to bylo zlostí co z toho filmu udělali.Scénář jim asi napsal vítěz soutěže o nejlepší povídku žáků prvního stupně.Na trojku se podívám,hlavně proto, že už ji mám a navíc má lepší hodnocení,ale u čtyřky se dvakrát rozmyslím zda ji někde hledat. S pozdravem naštvaný muž. ()

Priest

Není to zas tak špatné jak jsem čekal. Líbilo se mi, že nezůstalo jen u jednoho filmu, ale nelíbilo se mi, že to tady také neskončilo... ()

dave91

Druhý díl nebyl od prvního ani lepší,ani horší.Hodnocení uživatelů je však o hodně nižší. Holt při každém díle neumírá herec při natáčení.A další díly si radši nechám ujít. ()

Mistr119

Navzdory tomu, že zápletka je jasně předvídatelná (až na samotný konec, čekal jsem, že Sarah ještě procitne), tak ve filmu pořád zaznělo pár dobrých hlášek a celkově na mne dýchla keltská mytologická atmosféra zasazená do nynějšího světa (ač teda velikášsky prohnilého). ()

futislav odpad!

Strašidelně ubohé a uboze strašidelné. Asi dobrý matroš a vidina zisků jako u první vrány. Ale nemám tolik času, abych mohl popsat, co je tam špatně. Vlastně skoro všechno. Odpad. ()