Community

• Česko Zpátky do školy (viac)
USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvorcovia:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (viac)

xmaster22

Prvý diel ma veľmi nechytil, ale stále sa to zlepšovalo, a teraz po niekoľkých dieloch musím konštatovať, že je to môj najobľúbenejší komediálny seriál. Dokonca si ho pozriem radšej ako TBBT. Abed je proste perfektná postava. Veľmi príjemné herecké obsadenie. Španielsky rap Abeda a Troya + Abedov batman = top momenty, zatiaľ. ()

Zanys

Šílené a geniální zároveň. Série 1-3 absolutní vrchol, čtyřka hodně slabá, pátá průměr. Na šestou jsem se moc těšil, slabší rozjezd, ale druhá polovina byla zase stará dobrá Community. ()

pokyy

k seriálu jsem se dostal náhodou..po shlédnutí nového Griswoldovic přírůstku..Vacation (2015) jsem zavzpomínal na starého, dobrého Chevy Chase a bum...Vynikající seríál, s originálním obsazením...Ken Jeong a Chevy Chase extra třída.. ()

Benoit

Rozhodl jsem se, že to celé zhodnotím až po poslední epizodě. Prvních pár dílů jsem musel "přežít", aby mi sedl humor, postavy a hlavně styl. Velice rychle se stal ale seriál mým, ve své době snad nejoblíbenějším. Postavy jsem si zamiloval a s takovou grácií. Tak jak byl seriál točen především ve druhé, třetí a čtvrté řadě, mě na několik hodin doslova ukoval na křeslo před televizí. V posledních dílech, někde od páté sezóny bych řekl, že to už začalo trochu ztrácet dech. Nic méně nikdy nezapomenu na paintballove bitvy, Dračí doupě, polštářové chodby školy, kouzelné oči Annie, Piercovu zábavnou zákeřnost, Abedovy TV vstupy a na mnoho dalších senzačních kousků, které nikde v žádném jiném seriálu už nikdy neuvidíme, neboť byly tak jedinečné, že aby jste je pochopili, museli jste je vidět. Jinak by v některých pasážích nešlo prostě vysvětlil a pochopit, že jsem nevěděl jestli se smát nebo brečet. Kdyby jen z části existovala taková škola jako tady, sám bych byl dobrovolně jejím věčným studentem! ()

FakinAdsso

Dlouho už mě žádný komediální seriál nechytl tak za srdce jako tento. Postavy geniálně napsány, téměř každý díl je natočen trochu jinak a to i co se žánru týče - tvůrci prokázali naprosto ohromující kreativní nálož, smích střídá soucit, všechny vaše emoce se při sledování probouzí k životu a kdo si tuhle partu zákonitě nezamiloval, měl by se nad sebou zamyslet. Škoda jen 4. série kdy zrovna na tuto sezónu přišel seriál o svého showrunnera Dana Harmona a je to na ní setsakra znát. ()

Hed94

Tenhle seriál jsem si zamiloval téměř od první minuty. Krásné na něm je, že je opravdu vtipný a geniálně napsaný, takže nepotřebuje žádnej umělej smích. Né všechny epizody jsou samozřejmě úžasné, ale většina ano a některé jsou absolutně geniální. Nejlepší na tom je, že v některých těch epizodách jsem se i sám během svého studia na vysoké škole bohužel viděl. Až tak absurdní je naše školství někdy. Největší promarněná příležitost je ten závěrečný film na který nedošlo. Ale ono se po fiasku poslední řady nedá moc zlobit. Taková šílenost nejde psát donekonečna :) ()

Ronniesmithx

Vážně ráda bych dala plný počet hvězd, protože první tři série (a zejména druhá) jsou úžasná podívaná, která vás zaručeně pobaví. Bohužel, jako velká část seriálů to šlo po prvních řadách z kopce dolů a některé díly jsem ani nechtěla dokoukat. Herecké obsazení seriálu je ale na jedničku. I vy si určitě studijní skupinu ve složení Troye, Abeda, Annie, Britty, Shirley, Pierce a Jeffa zamilujete. Příběhy srší originalitou, vtipem a seriál se rozhodně nebojí kontroverze. Je to jeden z mých nejoblíbenějších sitcomů všech dob, jen bych doporučila přestat koukat po třetí sérii. #sixseasonsandamovie ()

Nag0

Po prvej sérií to u mňa bude na silné 3*. Casting je ok, niektoré postavy majú potenciál no väčšina vtipov ma značne míňa. Uvidím teda, čo prinesie druhá séria. ()

Cutie

Další skvělý seriál za který budu dlouho hledat náhradu. A musím se přiznat že jsem viděla tolik hodně seriálu ale tenhle mě ze všech nejvíc bavil. každý díl jsem žral víc a víc než takový čokoládový lahodný koláč. seriály se skvělými postavami, zápletky, herci a úžasným humorem. je to fakt řádná komediální nalož pro všechny. ps:top epizody: batman, paintball, mafie kuře ()

FawayitanaXX

Sitcom, který zůstane v mém srdci, ale mezi lidmi není zase tak známý. Proč? Popravdě, netuším! Tak originalní a hravý seriál jsem dlouho neviděl a to už mám Přátelé, The big bang theory či HIMYM dávno zhlédnuté (ne, že bych je taky nemiloval, ale tohle...). Abych byl spravedlivý, musím seriál rozdělit po řadách. První 4 řady jsou opravdu okouzlející. Nahned vás vtáhnou do prostředí vysoké školy, kde na vás vyskočí 7 nových postav. Všechny jsou skvěle napsané a zahrané a mají svou jedinečnost. Děj je také skvostný. Některé díly jsou tak úžasně vymyšlené až oči přechází. Opravdu smekám, například, zorganizovat na celé škole paintballový turnaj? Absurdní... No a pak se dostáváme k zbylým 2 řadám. Vysoká po 4 ročnících končí a jak s úspěšným seriálem dál? Postavy si začínají uvědomovat, že život jaký byl na vejšce už lepší nenajdou, a tak se mladší postavy rozhodnou pokračovat v studiu, Jeff se stane profesorem a ti ostatní? Začínají ze seriálu mizet, smrt, dobrá práce atd. (ano, ne všechny odchody byli kvůli serialu, ale kvůli vnitřním problémům...). A zde začíná kvalita seriálu nenápadně klesat. No a jak je na tom číselné hodnocení? 10/10! I kvůli konci je seriál geniální a já jej chci vidět definitivně znovu, #sixseasonsandthemovie !!! ()

leafroller

Výborný sitcom vynikající nejen hereckým složením, atraktivním prostředím a absencí umělého diváckého smíchu. Je zde i rozumně omezený počet epizod a především velký počet "tématických" dílů od vánočních přes loutkové až k mým oblíbeným paintballovým nářezům. Pokud vás již omrzeli Scrubs nebo BBT, je Community další jasná volba. ()

johin

První dvě série fajn, ale je to furt to samé dokola. Někdo dělá něco nemorálního, pak se ponaučí, většinou trapně a ploše, Jeff dá svůj 1037372995.speech a konec. Což, jasně, má být ten vtip, ale je to nezajímavé a únavné, už ty díly hodně přetáčím. Jako baví mě ty filmové a popculture reference+to za mě zachraňují Chang a Abed. ()

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (viac)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Bratři Anthony a Joe Russo se díky dvěma velebeným marvelovkám Captain America: Návrat prvního Avengera a Captain America: Občanská válka dostali rychle do povědomí většiny filmových diváků. Za… (viac)

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (viac)