Zamestnanie televíznej produkčnej je ideálne pre workoholikov, ktorým to rovnako rýchlo hovorí ako myslí a ktorí nemajú problém zariadiť na počkanie nemožné. Teda aj pre Becky (Rachel McAdamsová), ktorá má zachrániť vädnúcu rannú televíznu šou, ktorej sledovanosť klesla na minimum. Akčná Becky má mraky nápadov, čo urobiť inak a lepšie, lenže hneď ten prvý sa zmení na permanentnú nočnú moru. K ostrieľanej moderátorke ranného vysielania Colleen Peckovej (Diane Keatonová) sa totiž rozhodne pridať legendu medzi americkými novinármi Mikea Pomeroya (Harrison Ford). Tento nesympatický a nafúkaný búrlivák ju v dôsledku zmluvy, ktorú podpísal s televíznou spoločnosťou, nemôže poslať do čerta, a preto jej z moderátorskej stoličky aspoň znepríjemňuje život tak, ako sa len dá. Akoby to nestačilo, nebezpečne to škrípe aj medzi Mikeom a Colleen a sledovanosť neustále klesá, aj keď už pomaly nemá kam. Tvárou v tvár nevyhnutnému krachu sa Becky pokúsi o nemožné. Podarí sa jej zachrániť reláciu aj napriek tomu, že jej čas a energiu začína pohlcovať rodiaci sa vzťah k sympatickému kolegovi Adamovi Bennettovi (Patrick Wilson)? (TV JOJ)

Gastovski

Filmu by velmi prospělo, kdyby z hlediska humoru radikálně přitlačil na pilu. Příběhově to totiž není žádná sláva a nebýt Harrisona Forda a jeho supr hlášek či xichtů, nebylo by se čemu smát. ()

Brambu

Jo jo, tak tohle mě bavilo. Je to taková příjemná a pohodová komedie, která není trapná a rozhodně má čím překvapit. Víc takových filmů... ()

jasanka

R. McAdams zrovna nemusím, ani tady se mi nijak nezalíbila, ani její postava mi nebyla moc sympatická. Rozhodně ale nejsem filmem zklamaná, víc, než jsem dostala, jsem ani neočekávala. Průměr. ()

Shamusss

Velmi nudná a unylá ''komedie''. Ambicióznost hlavní hrdinky mi lezla na nervy. Naprosto chyběly vtipné scény. Jen Harrison Ford měl občas jakž takž dobrý hlod, ale ani to nemůže tuhle hroznou trapárnu vyzvdihnout z šedi podprůměrna. Prostředí lokální televize a jejího týmu je sice celkem neokoukané, ale špatně a povrchně zpracované. Never more. ()

KOZEL84

Sympatická ale i otravně najetá Rachel McAdams,pozvedne Snídani s Novou nejodpornějším,bulvárním a levným hnusem a američtí vyžranci s držkou zapatlanou kečupem od snídaně,jásají.Bomba.Moc se těším až udělají Vořechovi v důchodu vyšetření prostaly LIVE.A Ford ukazuje,že hrát přestal někde před dvaceti lety.Dodívat se na to dá (sejmutí čeká na konec). ()

EvilMari

Zdejší hodnocení mě dost překvapilo. Film se mi nelíbil, hlavní hrdinka mi byla nesympatická, tak trochu na ránu, aby se uklidnila... A nelíbilo se to ani babičce, která ocení kdejakou romantickou blbinu. ()

allebra

Příjemná, pohodová, svižná komedie ze zajímavého prostředí, pobavila jsem se a nenudila, takže 73%. Sympatické herecké výkony, Harrison Ford perfektní a ani Diane Keaton s Rachel McAdams nezůstávaly pozadu. ()

Wolvie

Neskutečně příjemné.A proč mě to vlastně překvapuje,když je to tak skvěle obsazené?Harrison má zase jednou dobrou roli,Rachel je slaďounká a Diane s Jeffem...prostě jsou! Zábavné a tak nějak milé. ()

SidneyP

Pokud mám srovnávat Morning Glory s jinými komediemi natočenými v intervalu cca. pěti let, tak můžu říct, že patří mezi ty lepší. Bohužel, vše co se mi na tomto filmu líbilo, bylo už ukázáno v traileru, takže už nic moc nového nepřekvapilo. Ovšem, můj názor to nijač nemění... Spíš mě mrzí, že za pár týdnů už nebudu ani pořádně vědět, co na tom bylo tak skvělého, že jsem ty tři hvězdičky dal. 65%. ()

Rokle

Ještě víc přitlačit na téma "rodiny v TV" a byl bych spokojen. Kouká se na to hezky, jen zamrzí zbytečné oslí můstky, jenž posouvají Becky do pozice příšerné workoholičky, která nemá čas na vlastní život a furt jen někam zběsile utíká. Na druhou stranu přiznávám, že mě to finále dostalo přesně tam, kde mě chtěli tvůrci mít. Pěkných 70%. ()

atmen

Do standartní podívané v daném žánru jí posouvá účast R. McAdams a H. Forda. V příběhu se jinak nestane nic, co by vás alespoň trochu překvapilo, vtípků spíše méně než více. Na druhou stranu je pozoruhodné kolik těchto průměrných (neurazí ani nenadchne) filmů v průběhu roku v USA vznikne. U nás je tento žánr opomíjen mílovýmy kroky. Snad jen Poledňáková se za ně nestydí. Ostatní raději točí art filmy, které pokud se nepovedou a nechodí na ně lidi, tak se to hodí do schématična, že zůstal autor lidmi nepochopen. ()

Adm.Nelson

Pozitíva - Ford, a poukázanie na to, že pre sledovanosť televízie treba ukázať niečo šokujúce, alebo skôr šaškujúce. Negatíva - že druhé pozitívum film schvaľuje, a tiež Beckino správanie sa (nemám rád workoholikov). Nevýrazná komediálna línia, ešte nevýraznejšia romantická línia. To druhé nevadí, to prvé trochu hej. Nepozerá sa na to zle, ale celkovo som v poslednej dobe videl oveľa lepšie komédie, takže je to za 5/10. ()

Hapretor

Nejzábavnější byl Fordův výraz, když mu ostatní říkali jaký je sobecký idiot. Jinak zábavné ano, ne však k popukání. Lákadlo byl jasně Ford, ale ostatní herci/čky byli také dobří. Ovšem Rachel McAdams mi přišla protivná a Patricku Wilsonovi patří oskar za nejzbytečnější a nejnudnější postavu, co jsem kdy viděl ve filmu. Co ten tam dělal, to se jen tak nevidí. Podle mě jen bezúčelně zapláclé místo ve scénáři. Smazal bych ho! ()

Rockerman

Vcelku průměrná komedie, bez zbytečných trapností. Sice mě Rachel svou umluvenou postavou dost štvala, ale celkově se na to dá podívat. Schéma je však stále stejné. Tentokrát jde o nápravu neuvěřitelně do sebe zahleděného egoisty, který je však nepostradatelný pro jeden televizní kanál. Role jako stvořená pro Harrisona Forda. Byl jsem spokojen napůl, tedy dávám dvě a půl * = 50%. ()

t0ny

Pořád více zjišťuji, že před zhlédnutím není vhodné nechat si vnucovat dojmy od filmové databáze, protože jsem opět očekával sklouznutí k průměrnosti a klišovitosti, které se (až na maličké výjimky) nedostavilo. Jak Matty příhodně shrnul, pro Becky Fuller je životem práce, a tak se celý film točí kolem ní. Příběhová linka graduje delší dobu, aniž by navozovala pocit nepatřičnosti či přehnanosti a výsledkem je pohodová a kvalitní zábava, která má dvě velká plus: Harrison Ford oživil jinak celkem běžný příběhový koncept a do své role, která mu snad byla psaná na tělo, se úžasně vžil. Právě jeho výkon a půvab Rachel McAdams posouvá celé dílko trochu výš. 5* chybí málo. ()

LaMangue

Příjemná odpočinková komedie. Tak akorát na sobotní ráno, kdy potřebujete nakopnout po dlouhém týdnu. Herecké obsazení je také kvalitní, tudíž film nemůžu hodnotit záporně. ()

Olík

Romantická komedie to tak úplně není! Dramatická už vůbec ne! Komedie ze žurnalistického prostředí ano, ale to také není to hlavní gró. Morning glory je především odrazem v zrcadle jeho hlavní hrdinky. Sympatické, energické, roztomile atraktivní a pozitivně nabyté stvoření, od které přijmete i ta největší hollywoodská klišé a to aniž by jste se nad tím vůbec pozastavili. Taková je Rachel McAdams a takový je i další počin anglického filmového a divadelního režiséra Rogera Michella. A když Vám navíc kryjí záda takoví ostřílení pistolníci jako Harrison Ford nebo Diane Keaton, to se to pak opravdu hezky vstává. ps: palec nahoru za obsazení Johna Pankowa (ano správně, bratranec Ira z komediálního seriálu Jsem do tebe blázen) – s tím chlapem jsem fakt dlouho neměl tu čest a musím uznat, že tam sedl. ()