Preacher - Série 1

(séria)
USA, 2016, 10 h (Minutáž: 60 min)

Hudba:

Dave Porter

Dominic Cooper, Joe Gilgun, Ruth Negga, Lucy Griffiths, W. Earl Brown, Tom Brooke, Anatol Yusef, Ian Colletti, Derek Wilson, Jackie Earle Haley, Ricky Mabe (viac)

boo-boo

Ja som si teda ten komiks zohnal a prečítal a neostáva mi než konštatovať, že zatiaľ čo predloha buduje sériou pomerne divokých dobrodružstiev jednu z najlepších postáv s akými som sa kedy stretol, seriál sa motá ako prd v gatiach a nespeje nikam. Aj tí najlepšie obsadení herci (prípad Preachera) sa musia zákonite opozerať, keď sa s nimi/okolo nich nič nedeje. ()

iz67

Hodně bizarní záležitost. Určitě výborné postavy, a základní dějová linka. Na vyšší hodnocení mi chybělo něčeho víc v samotných dílech (vtipu, akce, situace, ...?). ()

SNCIS

Série 1: Komiks jsem nečetl, seriál jsem viděl. Mohu říct, že toto je nejhorší DC seriál co jsem zatím viděl. Nesympatičti herci (Ruth Negga nejvíc nesympatická.), scénář rádoby originálni, ale přitom strašně nudný a přeplácaný. Je tam páté přes deváté - andělé, pistolník z divokého západu, upír, bůh, prdelman atd. - Takovej gulášek. Není tam žádná akce jako třeba v Arrowi nebo Flashovi to jsou top DC seriály. Ubohosti - Konkrétně třeba to když andělé vytahovali z kazatele sílu do plechovky pomocí písničky a neznámého hracího stroje, nebo ta část s bohem... To byl vrchol trapnosti. Po vizuální stránce rozhodně. Asi jediný to hodnotím objektivně. Nemohou dát víc hvězd - SORRY JAKO. ()