Necrotongue

Zatím nejslabší epizoda, příběh poněkud stagnoval, scény z Jesseho dětství mě vůbec nebraly, jen Cassidymu se dařilo držet loď na hladině. Celý díl se mi zdál být úplně zbytečný, protože nedošlo prakticky k žádnému dějovému vývoji. Doufám, že se v příští epizodě přece jen někam pohneme, nerad bych šel s hodnocením ještě níže. ()

filmmovier

Kvalita rozhodně stále roste, čtvrtý díl zatím nejlepší a nejazjímavější, baví mě to stále více, ale nechat si ještě rezervu rozhodně neuškodí. Dějové nabité flashbacky s Jesseho otcem, skvostná slovní přestřelka mezi Cassem a anděly a konečně pořádný prostor pro jednu z nejzajímavějších postav série, Odina Quincannona. Je vidět, že tvůrci si jsou v kramflecích čím dál jistější, a já to oceňuji, posun k lepšímu je opravdu znatelný, jen ta Tulip mi furt vadí, což je škoda. Ale jinak dobrý. 85%. ()

SpaceOdyseus

Prvni pulka se trosku tahla. Ale, kdyz dostal konecne prostor Cassidy, ctvrty dil dostal konecne grady. Jeho licitovani se zaporakama (andelama?) bylo k popukani. At uz tim, jak bylo napsane nebo tim, jak si to ti tri herci odehrali. ()