Robin23b

Bylo zajímavé sledovat jakou vtipnou formou tvůrci zaznamenali typické, v některých částech až bez úrovní vlastnosti lidí. I když musím říct, že se jednoznačně jedná o nejslabší díl. Byla to parodie snad na všechno, včetně sebe sama, což je škoda, jelikož to kazí úroveň a ´´vzhled´´ celé série, s těžkým srdcem dvě hvězdy. ()

Necrotongue

Osmý díl sice hodně přešlapoval na místě, ale musel jsem přidat hvězdičku za humor, který místy přecházel až do frašky. Útok na kostel spojený s rodinným piknikem mi připomněl bitvu u Manassasu, vymítání mělo taky slušné grády a závěr ukázal, že příště bude jistě i Cassidy, takže za mě dobré. ()

filmmovier

Rozhodně nejslabší epizoda první série. Odin Quincannon je sice řízek jak v komiksu, ale obléhání kostela mě spíše nudilo. Tulip mě nudí taky, Cassidy má pauzu a zápletka kolem Eugena se tvůrcům nějak rozpadla pod rukama. Dominic Cooper fajn, pár dobrých momentů to opět mělo a serafíni tradičně nejlepší. 70%. ()

mourek10100

Mně přišel nejlepší (zatím) díl asi tento. Sice tentokrát ty šílenosti hraničily až s parodií, ale pěkně to graduje a hlavně pořád baví. Teď jen zbývají odpovědi na otázky, co je s Cassidym (je na popáleninovým?) a umřel ten pes, resp co je za těmi zpropadenými dveřmi. (no já vim, že to všichni věděli, ale přijde mi to prostě divný) http://www.edna.cz/preacher/extra/postrehy-z-epizody-el-valero/ ()

Pilda17

Zatím jednoznačně nejhorší díl celé série. Očekávání obrovské, ale tempo opět únavné, navíc se seriál nikam neposune. Nejhorší však bylo, že se neobjeví nejoblíbenější postava. ()