Bube1

Pilot trochu roztěkaný, ale rozhodně slušný. Bohužel nejsem políben komiksovou předlohou (což možná po shlédnutí pár dílů napravím), takže mi postavy přišly bezúčelně hnané na plátno jen proto, abychom o nich věděli. Tvůrci je zaručeně vykreslí v dalších epizodách, ale to na věci nic nemění... Jinak ovšem Preacher disponuje skvělými herci, správně temnou atmosférou a drsnou akcí, která se naštěstí nebojí krve. Do plné palby tomu chyběl opravdu jen kousek. ()

Torpid

Komentář jen k pilotu. Constantine podle předlohy Gartha Ennise - mám v Top 10 svých oblíbených filmů. A protože seriál se stejným jménem dopadl hodně zle, držím všechny palce aby si tenhle Preacher udržel kvalitu pilotu co nejdéle. Zatím dobře obsazené, úsporné a uvěřitelné dialogy, skvěle vypointované R-kové scénky, míchanice existenciálního hledání s nadhledem komixu. Zatím to nevypadá na zábavu pro teen kokoty. Jestli si to tu kvalitu udrží a tvůrci to stopnou v nejlepším bez trapnýho natahování o ničem a jenom pro peníze - uvěřím v Tebe Ježíši. ()

jarmil8

Pilot vzbuzuje pocit, jako bych sledoval seriál někde odsprostřed. Dějí se tam věci, které jsou bezvadně efektně podané (kukuřice), ale vůbec není jasné, co vlastně sleduju. Na komerční seriál je díl divácky hodně nevlídný. A jelikož nevidím žádný důvod, proč seriál sledovat, je tento díl i můj poslední. ()

SpaceOdyseus

Piloty novych serialu byvaji problematicke tim, jak se musi predstavit kvanta novych postav a rozjet nekolik pribehovych linii. Rogen a Goldberg se s tim ale poprali skvele. Ustredni postava Preachera je od prvniho zaberu sympaticka az na pudu, Cassidy je uzasny a ostatni se taky neztratili. Zatim cekam na nejaky silny, nosny pribeh. Jinak byl prvni dil paradni, vcetne skvele akce! ()

Dody345

Po prvním dílu mě seriál zaujal, zvláště díky scéně kde se poprvé objeví Cassidy ( z tváří Josepha Gilguna neboli Rudy z Misfits ) a scéně kdy ukáže kazatel svou temnou stránku ve scéně v baru. Zato postava Tulip si mě zatím nijak nezískala, naopak mi v dílu vadila. Uvidíme jak se seriál rozjede dále. ()