Manželstvo Phila a Clary Fosterovcov začína byť plné stereotypov. Nechcú, aby ich vzťah stratil šťavu, a tak raz do týždňa majú večer rande. Phil sa rozhodne , že vezme manželku na fantastické rande. Ako miesto vyberie vychytenú reštauráciu uprostred Manhattanu, kde sa však rezervácie musia robiť mesiace dopredu. Phil je rozhodnutý večer si užiť a neuvážene si privlastní cudziu rezerváciu. Nanešťastie sa však ukáže, že stôl si pôvodne rezervovala dvojica zlodejov. Nevinná zámena však roztočí kolotoč bláznivých nedorozumení. Obyčajný manželský pár sa ocitne uprostred divokej naháňačky a prežije dobrodružstvo ktoré sa len tak neskončí. Phil a Clara si zrazu spomenú, prečo sa do seba zaľúbili a znovu zistia, ako perfektne sa dopĺňajú, čo im pomôže prekonať bezškrupulóznych gangstrov, skorumpovaných policajtov i bláznivého taxikára. Na toto radne rozhodne nezabudnú a ak sa im podarí prežiť bláznivú noc a možno znovu objavia aj vášeň vytrácajúcu sa z ich manželstva... (TV JOJ)

Streeper

Očekávala jsem něco daleko lepšího, hlavně od tak skvělých herců, jako je Tina Fey a Steve Carell. Dočkala jsem se komedie, která pro mě byla utrpením. Je tam spousta zbytečných dialogů a i když se herci hodně snažili, nedokázali tomu dodat správný komediální šmrnc, jaký si od komedie představuji. ()

Rodriguez

Tak tohle "Noční rande" bylo "Těsně vedle". A nemusí to bejt hajzl mísa, protože ta logika filmu je fakticky mizerná. Ani hlavní super-dvojka mi nebyla sympatická, takže zbytek nechám bejt a jdu se dívat na dalši (snad povedenější) kousek. 20% ()

Crawler-D

V celovečerním filmu se vám sejdou dvě velké osobnosti seriálové komiky, okolo vám raší spousta luxusního křoví a vy se zmůžete jen na moralitku o tom, že manželství může být kvalitní i po letech, záleží přitom na lidech samotných? Co se divím, Levy prokázal svoji neschopnost už tolikrát, že si mezi filmovými znalci dokázal udělat jméno. Producentům stačí, že vydělává, a to se počítá. ()

c.tucker

Velice vtipná komedie, kde se Fey s Carellem výborně doplňují, jak vtipem (to především), tak i výborným sehráním. Opravdu jsem od toho nečekal takový gejzír humoru a musím to jenom doporučit. Protože je to humor, který mi sedí, žádné fekální rádoby vtipné kousky. Příběh je také celkem slušný, i když je vcelku přímočarý. Ale Mark Wahlberg a jeho sexy kůstka z Tel Avivu jsou k popukání. ()

Maty85

Shawn Levy nepromoval ve 20. na Yale jen tak náhodou. Má pod čepicí a díky tomu vytváří pěkný netradiční snímky. Zpravidla jde v jeho filmech především o zábavu a střídání komediálních prvků s těmi vážnějšími...jeho filmy vřele doporučuji. ()

campix

Noční rande mě vcelku příjemně překvapilo hlavně chemií mezi hlavními představiteli Carellem a Fey. Také mě potěšilo že Steve Carell již není vyloženě trapný a několika hláškami a hlavně honičkou ve spojených autech velmi pobavil. Je také s podivem kolik dobrý herců lze nalákat do lehce nadprůměrné komedie (Wahlenberg, Franco, Wiig, Liotta, Kunis nebo Mark Ruffalo). Dávám pěkné tři hvězdičky. ()

Icefist

Budu za exota, ale mně to vubec nevadí. Protože já se bavil a to až překvapivě náramně a nehodlám dělat jako že ne, jen kvůli tomu, že to nijak zvlášť neoslovilo zdejší drtivou většinu. A pro jednoduchost komentáře prostě jen vyjmenuju, co všechno se mi líbilo- herecké obsazení (Carell ne až tolik, ale s Fey dohromady jim to šlapalo, Wahlberg, Franco + Kunis, ale třeba i ten černej taxikář), hudba, chytré vyšperkované dialogy a úderné hlášky (vyčnívá jednoznačně návštěva Franca s Kunis), jednotlivé vtipné scény (návrat do restaurace v roli Francouzů, jedna z nejbizardnějších automobilových honiček co jsem kdy viděl, ujíždění na motorovém člunu), nepovedené záběry... 80 % Oblíbená část- tandemový tanec u tyče ()

bartias

Většinu času spíše průměrná komedie má pár dobrých momentů. Protože ale všechny vychází z čisté improvizace na place, záleží na tom, nakolik vám je sympatická dvojice Steve Carell a Tina Fey i hromada známých tváří v menších vedlejších rolích. ()

tom88

Podľa mňa je to vydarenejšia akčná komédia. Z počiatku nevinná a poloromantická záležitosť, no po chvíli vznikne nedorozumením nepríjemný konflikt, ktorému čelí tuctový, americký, naivný, manželský pár a musí ho vyriešiť. Medzi tým je tu množstvo naháňačiek, zbesilosť aj strieľanie. Mierne napätie skĺbené s vcelku prijateľným humorom. Steveho Carella ako komika príliš neuznávam, ale tentokrát ma pobavil a spolu s Tinou Fey tvorili sympatický pár. Ray Liotta ako záporák bol fajn, tiež Common ako policajt krivák potešil. Menšie úlohy sa ušli aj Markovi Wahlbergovi, Jamesovi Francovi či Markovi Ruffalovi. Je to svižné, akčné, zábavné. Nemal som s tým žiaden problém. Oddychovka ako sa patrí. Do štyroch hviezd chýba len máličko. 68% ()

otík

Pokud tento film měl být vtipný, tak se mu to povedlo asi jen tak na 20%. Jinak je to zcela zbytečná, užvaněná akční komedie, ve které je zcela nevyužit potenciál Marka Wahlberga, který se tváří jak králík před popravou a zaujme tak maximálně tím, že nenosí košili. Opravdu hodně velká nuda. Hudba: Christophe Beck ()

Deyw

Ten Carell je fakt hrozna urvana krysa 😂 a ten marky jak tam vzdycky odnekud prisel bez trika a byl klidnej nemel chybu tvle...zabava na nudnej vecer idealni 😃 bavi me tyhle koniny 🤌 ()

Klenotka

Stevu Carrellovi mnohem víc sedí trochu umírněnjší humor a role "souseda od vedle" než šílené kreace typu Willa Farrella. S Tinou Fey působí příjemně civilně, bez otravného fekálního humoru, s nábojem milujících se, ale vyčerpaných manželů, kterým jedna záměna identity okoření život. Bylo fajn sledovat, jak spolu vymýšlejí plán, jak normálně panikaří, přemýšlejí za pochodu, řeší manželské problémy a nakonec si samozřejmě řeknou, že jsou spolu šťastní. Mile mě překvapila "akční scéna", v podobě velmi originální honičky autem, případně Mark Wahlberg, jehož zdánlivě jediným úkolem bylo chodit bez trička. Krátká stopáž filmu prospěla, není to nijak natahované (i když scéna u tyče už je přece jen trochu moc), a tak Date Night utíká jako voda. Fajn film na odpoledne a příjemné překvapení od zatím dost průměrného Shawna Levyho. ()

miguel_111

Maličké a neškodné klamstvo zo zámenou identity sa tak trochu vymkne kontrole a spustí rád nešťastných náhod. Ústredná dvojka Claire (Tina Fey) a Phil (Steve Carell) nesympatická a nevtipná hoci mám Steva Carella rád tejto dvojke som to jednoducho neuveril. Čo sa týka vedľajších postáv tak dvojka Franco,Kunis bola COOL. Celkový dojem priemerný. Pre mňa 50% ()

ecceHOMMO

Mne to prišlo náramne príjemné a svieže. Ústrednej dvojici to náramne sekne a skvele sa dopĺňa. Ešte o chlp viac humoru a bolo by to klasa....***/**** ()

ivan_drago

Mám slabost pro Steva Carella a tak dávám hvězdu navic. Scénář je děravej jak ústa staré ženy a film drží pohramadě jen díky docela slušnému tempu a pár povedeným vtípkům. A klasicky patos na konec.... kurva, to musej vždycky končit poučně... Mrdka. ()