Manželstvo Phila a Clary Fosterovcov začína byť plné stereotypov. Nechcú, aby ich vzťah stratil šťavu, a tak raz do týždňa majú večer rande. Phil sa rozhodne , že vezme manželku na fantastické rande. Ako miesto vyberie vychytenú reštauráciu uprostred Manhattanu, kde sa však rezervácie musia robiť mesiace dopredu. Phil je rozhodnutý večer si užiť a neuvážene si privlastní cudziu rezerváciu. Nanešťastie sa však ukáže, že stôl si pôvodne rezervovala dvojica zlodejov. Nevinná zámena však roztočí kolotoč bláznivých nedorozumení. Obyčajný manželský pár sa ocitne uprostred divokej naháňačky a prežije dobrodružstvo ktoré sa len tak neskončí. Phil a Clara si zrazu spomenú, prečo sa do seba zaľúbili a znovu zistia, ako perfektne sa dopĺňajú, čo im pomôže prekonať bezškrupulóznych gangstrov, skorumpovaných policajtov i bláznivého taxikára. Na toto radne rozhodne nezabudnú a ak sa im podarí prežiť bláznivú noc a možno znovu objavia aj vášeň vytrácajúcu sa z ich manželstva... (TV JOJ)

MATADOR

Zapněte přehrávač s tímto filmem, vypněte mozek a jen sledujte zábavný sled událostí, které čeká tento sympatický pár. Těch 82 minut uteklo jako voda, až mi při titulcích bylo nějak líto, že už je konec. To herecké obsazení i v menších rolích je totiž dokonalé. ()

dr.Orlok

Perfektní chemie ústřední dvojice, která je v komedii jako doma (Tina Fey jako Liz Lemon v 30 Rock a Steve Carrell jako Micheal Scott v americkém Kanclu) dělá z filmu, také díky jeho rozumně krátké stopáži, opravdu příjemnou podívanou. ()

Thomassi

Vcelku pohodová komedie o jednom manželském páru, který se vydal na schůzku, ale vůbec netuší, jak se jim celá noc změní a oni prožijí spoustu dobrodružství, nebezpečí a vtipných situací. Já jsem si teda film užil. Vidím tady spoustu negativního, ale nemyslím si, že je to až takovej průser. Není to nějaká super filmařina, ale účel mi rozhodně splnila. Líbila se mi ta sympatická dvojka Carell a Fey a taky mini rolička Marka Wahlberga, která byla pro kvalitu filmu asi rozhodující, protože bez něj by to nemělo pro mě šťávu. Nakonec jsem se rozhodl pro 3*, ale uvažoval jsem o 4*. Rozhodlo to, že ta jízda městem (která není špatná) mohla vymáčknout více šťávy. 65%. ()

FilmFan24

Nenáročná komedie o fádnosti manželského soužití, které "dostane na frak" jedné noci, kdy ústřední pár komiků Steve Carrell a Tina Fey přijmou identitu někoho jiného. Začíná kolotoč absurdních situací, které se stanou jednu noc. Slušná nenáročná zábava, kde potěší cameo role Jamese Franca a Mily Kunis. ()

Derek

sterilna komedia bez vone a bez chuti, ktora vas nejako extra nerozsmeje a ani neurazi urcite vsak bude nudit... ale aby som si to pozrel znova tak to urcite nie... ()

dawe04

Zde podceňovaná komedie, která stojí na komediálních výkonech Stevea Carella a vynikající Tiny Fey. Oproti 30Rock hollywoodská slátanina, nicméně i díky kvantu vedlejších figurek příjemně koukatelná jednohubka. ()

runner85

OMG bože uder ! Ono si Američania nedajú pokoj s tým svojim trápnym humorom, hlavná dvojka je neskutočne nudná a jediný dôvod prečo som to dopozeral bol že som myslel že Leighton Meester dostane viacej priestoru a ona tam bola len v pár záberoch. Pár dôvodov prečo film nepozerať, tak za prvé síce píšu že je to komédia, to sa mýlia nič tam nebolo vtipné,ani jedna scénka a už už som si myslel že tentokrát sa to zaobíde bez grciek ale mýlil som sa, za druhé vraj romantika, to iste, pár sladkých rečičiek nerobí s filmu romantiku a za tretie akčný thriller :D :D tak to hej, strieľať s plynovej / či aká to bola pištol / je akčné ako guma na traky :D ... tvorcom tejto hlúposti poradím, pozrite si napríklad Marečku podajte mi pero ... komédia ako remeň a bez grciek ! ()

Toj

Není to tak hrozné... Vlastně to docela příjemně odsejpá. Jedná se kopírku klasického modelu zvrtnuté noci (+model znovu zažehnutí jiskry znuděného pár v extrémní situaci)... Šlo mi o oddechové zakončení dne a to jsem i dostal. Nicméně většina výtek tady v komentářích je opodstatněná... Oba dva hlavní představitele mám docela rád a vlastně jejich přítomnost mě k téhle pitomosti dotáhl.. Ale film jde nějakým neuvěřitelným způsobem stále níž a níž a níž... Humor je stále jednodušší a lacinější, situace stále fraškovitější a skoro bych přísahal, že v určitých momentech byla i kamera, světlo, filmový materiál, nebo bůhvíco stále víc na úrovni komediální scény z telenovely. Takže třeba ještě půlhodinu před koncem jsem nečekal, že s hodnocením půjdu tak nízko - film k tomu sám dospěl... Shrnutí? Je to koukatelné, ale cítil jsem u toho pomalu stále trapněji... ()

kajas

Za polonahého Wahlberga přidávám hvězdičku, protože jinak se jedná o naprosto obyčejnou, ničím nevyčnívající oddechovku na jedno zhlédnutí. ()

Dubro

Po vzhliadnutí tejto príjemnej komédie zisťujem, že konečne nastal čas na obsiahly, na prípravu pomerne náročný a nesmierne zodpovedný komentár: „ FOR ME 70%.“ ()

Beagle

Scénář. Musí to být scénářem, protože ať se Tina Fey se Stevem Carellem snažili jak chtěli, film pohromadě prostě nedrží. Místy vtipné, místy akční, ovšem některé pasáže jsou za trest. A těch je tam dobrá třetina. ()

Fíla

Budu asi obrovský lidumil, ale je to tak laciné, až je to dost dobré. Tohle hodnocení je pro čas 80.minut. Těch posledních 17-20, už jsem přemýšlel trochu níž. ()

M.i.k.e

koukatelné bez většího přemáhání,přesto se dá považovat Date Night za promarněnou šanci.Přeci jen,potenciál tady byl mnohem větší,než z toho rutinér Levy nakonec dokázal vytřiskat.Škoda,že hlavní hrdinové (Carell tentokrát nezvykle nevýrazný) jsou trošku ve stínu vedlejších postav (Fichtner,Franco,Kunis,...)...60% ()

Chen

Nebylo to špatné, vůbec špatné, ale s tak luxusním obsazením by se dalo ještě hodně přitlačit na humornou notu. ()

Martin741

Cervenak zas je evidentne posadnuty telesnymi tekutinami, tak treba pripomenut aj zvratky, lebo to je tiez telesna tekutina. Asi uz menej prijemna, ale seriem na to. Kazdopadne slusny film, kde pekne roztrieskali to Wahlbergovo auto, to bola fajna vec, som si to uzival. A vlastne aj sympaticky film o tom, co vsetko sa da zazit, ked si manzelsky par prisvoji cudziu rezervaciu. Pozeram, USA na tom nebude az tak biedne, celosvetovo to fajne zarobilo, az na par scen bych dal aj 4 spunty, takto len 69 % ()

O´Neill

Naprosto absurdní scénář, naprosto absurdní film...Ale stálo to za to! Film se sice nevyhne pár slabších momentů, ale celkově jich není moc. Honička Audi vs. Taxi jedním slovem ÚCHVATNÁ podívaná (tak dobře jsem se prostě už dlouho nezasmál) a následná scénka v klubu není o moc méně vtipná. GRATULUJI hlavním aktérům, jelikož to zahráli skvěle, a jak jsem zmiňoval - tak dlouho jako u výše zmiňovaných dvou scén jsem se ještě nezasmál! ()