Manželstvo Phila a Clary Fosterovcov začína byť plné stereotypov. Nechcú, aby ich vzťah stratil šťavu, a tak raz do týždňa majú večer rande. Phil sa rozhodne , že vezme manželku na fantastické rande. Ako miesto vyberie vychytenú reštauráciu uprostred Manhattanu, kde sa však rezervácie musia robiť mesiace dopredu. Phil je rozhodnutý večer si užiť a neuvážene si privlastní cudziu rezerváciu. Nanešťastie sa však ukáže, že stôl si pôvodne rezervovala dvojica zlodejov. Nevinná zámena však roztočí kolotoč bláznivých nedorozumení. Obyčajný manželský pár sa ocitne uprostred divokej naháňačky a prežije dobrodružstvo ktoré sa len tak neskončí. Phil a Clara si zrazu spomenú, prečo sa do seba zaľúbili a znovu zistia, ako perfektne sa dopĺňajú, čo im pomôže prekonať bezškrupulóznych gangstrov, skorumpovaných policajtov i bláznivého taxikára. Na toto radne rozhodne nezabudnú a ak sa im podarí prežiť bláznivú noc a možno znovu objavia aj vášeň vytrácajúcu sa z ich manželstva... (TV JOJ)

PatrikP4

Takový průměr občas se člověk zasměje, ale pomálu... Nevím jestli to bylo postavami v hlavní roly, které mě nezaujaly a přitom ve vedlejších rolích bylo daleko více zajímavých lidí... ()

tomino28

Je to fajn a příjemné občas narazit na filmařský počin, kdy se tvůrci neberou příliš vážně a naservírují publiku sympatickou jednohubku. Jasně, Date Night je ptákovina a je přitažená za vlasy, ale popravdě je to v tomto případě úplně jedno. U celé řady scének jsem se vážně bavil a velkou trefou do černého bylo i herecké obsazení, ať už jde o ústřední dvojici nebo o celou řadu minirolí nejrůznějších známých tváří. Prostě bych nepodceňoval roli podobných filmů, své místo na světě určitě mají, v životě jsou momenty, kdy jsou zkrátka potřeba! ()

Buxholka

Herce v tomto filmu neznám až na Milu Kunis a Gal Gadot. Podobná zápletka se objevuje ve filmech s Gal Gadot - Zatím spolu, zatím živi  a hlavně Špióni odvedle , trochu vlastně i v Criminal: V hlavě zločince. Mila Kunis má podobnou zápletku ve filmu Špión, který mi dal kopačky . Tenhle film ale v porovnání s výše zmíněnými je úplně hloupý. ()

montel

Manželé Fosterovi (Steve Carell a Tina Fey) se jednoho večera vydají do města do zbrusu nové restaurace, kde si usednou k cizí rezervaci. Během výborné večeře k nim přistoupí dvojice mužů a donutí je vyjít ven na ulici, kde se pod hrozbou zabití začnou vyptávat po nějakém flash disku. Manželé se tímto okamžikem dostávají do smrtelného nebezpečí...Ale jo nebylo to vůbec špatné. Dvojice Carell-Fey mi byla sympatická a docela vtipná, takže jsem jim fandil a příjemná stopáž všemu jen dobře přihrála. 60% ()

Gesicht

Mně tenhle film vyloženě sednul. Jasně, nečekejte žádnou zábavu pro náročné, ale do Růžového pantera na druhé straně to má naštěstí taky daleko. Všechno stojí a padá na obsazení, ústředního páru, ale i vedlejších postav. Steve Carell už pár filmů na odpis zachránil a tenhle tak o hvězdičku pozvedá určitě. Tina Fey mu zdatně sekunduje. Pár nudnějších momentů musíte přečkat, ale už jen pro těch několik okamžiků, které vás srazí ze židle, to za to stojí. V oboru nenáročných akčních rom-kom filmů lehký nadprůměr. ()

naytsirk

Škoda, mohla to být asi dobrá komedie, ale něco tomu chybělo, co by z toho udělalo legraci. Nedokážu přesně popsat co, ale byla to nuda. Jediný štěstí, že to nebylo moc dlouhý... ()

Houbos

Jak Steve Carell tak Tina Fey jsou vynikající a výrazní komici. Nemůžou hrát bok po boku aniž by se přebíjeli a trumfovali, nepřekvapivě z toho vyšla vyšla fraška. Tina Fey se proslavila brilantním humorem, kdy se jen nevěřícně ptám "Co že to řekla, jak ji tohle napadlo?" Steve Carell zase skvěle pásne do role dobrosrdečného blba (horlivější Švejk). Po diskreditující roli novodobého Noa v Božském Evanovi by měl nicméně chodit kanálama, Morgan Freeman ho už nasměruje. Podobné: Evan Almighty/Božský Evan ()

Chlo0opek

Romantická komedie, která se promění v thriller? Ano, i tak by se tento film dal popsat. Celkem to ujde, člověk se občas zasměje, občas ho film drží v napětí. Takovej průměr, ale proměna z romantiky na lehčí thriller je dobrej nápad. ()

gunko

Niektoré pasáže stáli natoľko zato, že aj pri tých početnejších slabších scénach sú to stale 4*. Strašne sa mi páčil spôsob humoru hlavných postáv. ()

ragtime

Tinu Fey zbožňujem od prvého zhliadnutého dielu 30 Rock a je stále tak isto šarmantná a vtipná, Steve Carell v jednej z jeho lepších rolí a príjemná oddychovka pre dvoch po dlhom pracovnom dni. Niečo viac, nič menej. ()

Lucka07

Příjemná průměrná manželská komedie na ponurý večer. Jediné co mi vadilo, byl James Franco v podobě potetovaného drsňáka. Jeho dřívější role Tristana mu seděla rozhodně více. ()

vlk++

I přes nižší hodnocení (ČSFD 58%, IMDB 6.4), velmi zábavná komedie, zejména pro zadané páry, které jsou už nějaký ten pátek spolu a vědí svoje ;). A tvůrci zřejmě taky vědí, do obsazení se trefili, takže dávám pouze mírně slabší 4*. ()