Stan Helsing je smolař, toužící se stát zpěvákem, pracuje však v půjčovně videokazet. O halloweenu dostane za úkol doručit kazetu na maškarní večírek. Do dodávky naloží své přátele, Teddyho v kostýmu supermana, Miu převlečenou za sexy roztleskávačku a ex-přítelkyní Nadine která jde za indiánku. Do cesty se jim však připlete šestice legendárních hororových padouchů. Freddy Krueger, Michael Myers, panenka Chucky, Leatherface, Jasona Voorheese a Pinhead, se spojí v této bláznivé parodii na nejúspěšnější horory všech dob. (oficiálny text distribútora)

Pythonator

Konečně nějaký blbý horor, u kterého se člověk i pobaví. Místy je to sice trapné a ubohé, ale pořád lepší než mnohá veledíla, z kterých si film utahuje. Navíc je tu Diora Baird v kostýmu prý indiánky. Sice je to jen minisukně a sexy podprda, ale kdo by si stěžoval, že? Leslie Nielsen jako žena sice nedostal moc prostoru a vtipu, jenže ten člověk baví diváka sám o sobě. ()

soukyd33

Občas se zasmějete, ale jinak nic nečekejte. Film nemá hlavu ani patu, žádný příběh ani děj. Herci téměř neznámí. Nedoporučuji nikomu, kdo hledá akci. Naopak jako komedie dobrý. Tento film doporučuji shlédnout s titulky forced, v pasážím kde se zpívá. Hvězdiček 2** ()

bakda

No už jsem viděl od tohoto studia horší komedie ale je pravda že i lepší , je pravda že jsem se v tomto filmu docela zasmál ale spousta vtipů nebyla vtipná nebo bych musel byt zhulený abych se tomu smál. ()

MgrBizzaro

Snesu hodne, ale Leatherface s foukacem listi misto motorovky, to opravdu ne. Taky se jedna o dost nudny kousek, videl jsem to pred par hodinami a uz stezi pamatuju, co se tam vlastne delo. ()

Rob318

Mám rád parodii, ale co bylo sakra tohle.Parodie na parodii?Já se vážně snažil tomu dát šanci a snad i polohlasně fandil abych se alesponˇ jednou zasmál a...nepovedlo se.To co jinde funguje je tady dotaženo do trapnosti.A chudák Leslie tenkrát asi přetáhl účet u plynárny,že tohle vzal.Ach jo občas bych měl poslechnout instinkt.. ()

JARDAHONDA

Stan Helsing je smolař, toužící se stát zpěvákem, pracuje však v půjčovně kazet.. O halloweenu dostane za úkol doručit videokazetu na maškarní večírek. Do dodávky naloží své přátele,Teddyho v kostýmu supermana, Miu převlečenou za sexy roztleskávačku a expřítelkyni Nadine která jde za indiánku.. Do cesty se jim však připlete šestice legendárních hororových padouchů . Freddy Grueger, Michael Myers, panenka Chucky, Leatherface, Jasona Voorheese a Pinhead.... Spojení této bláznivé parodie však u mě nijak zvlášt nezabodovala. Film mě převážně nudil, ale za nostalgickou vzpomínku na hororové legendy dávám 2 hvězdy ** ()

batuzekk

Děj nic moc, výkony nic moc, vtipy nic moc, kostými nic moc. I prez to všechno je to koukatelné a na zabití nudného večera to stačí :) ()

beaverkiller odpad!

Rádoby parodie na horory, která neni ani trošku vtipná. Příběh žádný, lidi co tam hrajou snad ani nejsou herci... Naprostá sračka. 4 hvězdy tomu může dát opravdu jen naprostý idiot s IQ Ornelly Štikové. ()

Lvísrdce

Není to žádný zázrak, ale v televizi se na to dá koukat.,Párkrát jsem se i zasmál.A na indiánku se dalo dobře koukat. Z mého pohledu tedy průměrná, koukatelná, nenáročná parodie. ()

Martin29 odpad!

Ze začátku je to ještě vtipné (parodie na Kruh některé narážky na scény hororů), ale pak to jde do háje. Závěrečná likvidace monster je tragická a nevtipná a celý film posílá do odpadu. Je to i škoda jelikož potenciál tam byl veliký. Navíc Leslie Nielsen tam hraje ženskou což jako nechápu proč. ()

Adushka91

Ale né, já se nepoučím a stejně si ti parodie vždycky pustím. Existují zábavné parodie a pak jsou ty ostatní... hodnocení vám napoví která je tato ;) ()

SNCIS

Kozatá bárbína v kostýmu skautky, černej tlusťoch v kostýmu supermana, polonahá indiánka a Van Helsing. Tahle banda si to rozdá s Michaelem Myersem, Freddym Kruegerem, Jasonem Voorheesem, Pinheadem či s Chuckym. Je to parodie na legendární horory. Dříve jsem tyhle praštěný parodie miloval a pokaždé jsem se u nich nachechtal. V dnešní době mi to přijde jako film pro puberťáky, který si získává diváky pomocí nahoty a oplzlých vtípků. Jelikož už mi není -náct, tak jsem se moc nebavil. - 30%. ()

io. odpad!

Bože, odpusť mi, že jsem se na to díval. Hrozně se stydím, už to nikdy neudělám. Lituju každé vteřiny. A vy se na to taky nedívejte - hrůza! ()