Návrat Ružového pantera

• Česko Návrat Růžového pantera (viac)

Geniální nešika opět na scéně! Peter Sellers alias inspektor Clouseau zase jednou na stopě největšího diamantu světa. Opět jednou byl Růžový panter, největší diamant světa (nazývaný tak proto, že mikroskopická puklinka na jedné jeho plošce připomíná při pohledu z určitého úhlu pantera, chystajícího se ke skoku) ukraden! V muzeu Lugašského království, kam jej denně chodily obdivovat desítky návštěvníků, byli přesvědčeni, že je nedobytný. A vskutku, může být dokonalejší zabezpečení, než je soustava pancéřových dveří, které se automaticky hermeticky uzavřou kolem každého, kdo by se mu jen chtěl přiblížit na dosah? Zdá se však, že ten, kdo se zmocnil diamantu, byl mistr svého oboru. (oficiálny text distribútora)

soukyd33

Tak akce v muzeu je TOP. Proč? Protože byla tak stupidní a vyšla. 😀 Po nástupu Clouseaua je to už klasika. Na co sáhne, to rozbije, nebo pokazí. 😀 Inspektor Dryfus se asi zblázní. 😀 Vyšetřování je občas velmi zmatené, a je lepší se jen bavit nad tím, co zase vyvede nás nešika Clouseau. Hvězdiček 3 ()

Ludva

[2009-05-10] * Bez Sellerse (a Herberta Loma) s přesným dabingem Stanislava Fišera by to bylo sotva ke koukání, s ním je každá scéna geniální: ať už třeba ohledání místa činu (kdy s pokerovou tváří rozsype daktyloskopický prášek a upustí do něj lupu), oprava zvonku a telefonu, etuda s otáčivými dveřmi nebo libovolná jiná. * Koukám, že máte porouchanou karafu. * Nečumte na mě jak idiot, radši zavolejte doktora a pak mi pomozte najít nos! ()

Lazy_Bear

Obcas zopar dobrych vtipov a vtipnych scen, ale inac strasne roztahane a nudne. Od filmu som ocakaval, ze to bude primarne komedia, avsak komedie v tom bolo velmi malo a zvysok je len heist/krimi dejova linia, ktora je velmi slaba (ako z beckoveho krimi). ()

karelondatra

Kdysi dávno jsem na Sellersovi ála komisaři Clouseauovi doslova ujížděl. Ale teď už to vnímám mnohem víc s odstupem. Spousta vaty, laciných dialogů i prvoplánových scének, které působí toporněji, než by se slušelo. Jako by autoři scénáře i režisér šli na věc spíš násilím než citem. Schází tomu kouzlo přirozenosti, herci přehrávají, gagy často působí hodně lacině. Přijde mi, že film i scénář vznikly jen proto, aby vznikly, ne že by šlo o zfilmování dobrého scénáře. Svou nadšenou cílovku si to jistě najde, ale já už do ní víceméně nepatřím. ()

pt93

Myslel jsem, že se bude příběh odehrávat v ZOO a že někdo ukradne vzácnou kočkovitou šelmu. Nebylo to tak. Ale jinak se mi film líbil. ()