Postup do krajskej ligy? To je absolútne nevyhnutné! Slavoj Houslice je futbalové mužstvo, ktoré hrá regionálnu súťaž - "okresní přebor". Už dlhé roky členovia a hráči túžia, aby sa ich klub prebojoval o úroveň vyššie a zahral si vyššiu súťaž - krajskú. Či sa im to podarí v nasledujúcej sezóne, uvidíte počas leta na obrazovkách televízie Markíza. Dostanete unikátnu možnosť nazrieť do zákulisia priemerného futbalového oddielu v malej priemernej dedine s jedným obchodíkom, jednou knižnicou a jednou krčmou. Spoznáte, aké to je viesť futbalový tím, prežijete víťazstvá, prehry i remízy nielen ich A-mužstva, ale aj osobné víťazstvá, prehry a remízy postáv samotných. Ondřej Vetchý, David Novotný, Luděk Sobota a ďalší výborní herci v obľúbenom českom seriáli prichádzajú aj k nám. (TV Markíza)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (3)

Okresný prebor (2010)

Nejlepší komediální seriál, který vznikl na komerční televizi. Nic lepšího už asi naše "komerčky" nikdy nenatočí. Tak skvělá sonda do malých fotbalových FC tu asi už nikdy nevznikne. Postavy, které jsou hvězdně obsazeny a naprosto skvěle a přesvědčivě zahrány. Ondra Vetchý jako Jirka Luňák je legenda nebo Kikinčuk jako vychcaný Ludva je známkou bravurního castingu. Další herecká esa jako Ivan Trojan, Marek Taclík, Županič, Nárožný a mnoho dalších skvěle doplňovala jednotlivé epizody. Seriál který si minimálně 1x do roka pouštím znovu. Už to o něčem svědčí. Některé epizody jsou slabší než ostatní, ale když si to to shrnu, jedná se o kultovní záležitost. Tady není o čem. ()

Inseminátor (2010) (E13)

Jedna z těch slabších epizod. ()

Derby (2010) (E14)

Paráda. ()