Postup do krajskej ligy? To je absolútne nevyhnutné! Slavoj Houslice je futbalové mužstvo, ktoré hrá regionálnu súťaž - "okresní přebor". Už dlhé roky členovia a hráči túžia, aby sa ich klub prebojoval o úroveň vyššie a zahral si vyššiu súťaž - krajskú. Či sa im to podarí v nasledujúcej sezóne, uvidíte počas leta na obrazovkách televízie Markíza. Dostanete unikátnu možnosť nazrieť do zákulisia priemerného futbalového oddielu v malej priemernej dedine s jedným obchodíkom, jednou knižnicou a jednou krčmou. Spoznáte, aké to je viesť futbalový tím, prežijete víťazstvá, prehry i remízy nielen ich A-mužstva, ale aj osobné víťazstvá, prehry a remízy postáv samotných. Ondřej Vetchý, David Novotný, Luděk Sobota a ďalší výborní herci v obľúbenom českom seriáli prichádzajú aj k nám. (TV Markíza)

Recenzie používateľa NikoKovac k tomuto seriálu (3)

Okresný prebor (2010)

Novácká produkce překvapila. Comeback byl takovej výstřel do tmy, ne vyloeně špatnej, ale taky ne hvězda, takže po seriálu Hospoda je Okresní přebor to nejlepší, co Nova vytvořila. Vetchý a Jarda Kužel mi tam připomínají Kožené slunce, tam si taky zahráli spolu a taky fotbalovou tematiku, taky mi přijde, že tenhle seriál pomohl restartovat hereckou kariéru Pavla Kikinčuka, ten je jako Ludva neskutečnej. Jediné, co mi tam nesedí, je Leoš Noha, já toho chlapa prostě nemusím. Tady mu dali roli, která se nezapomíná, ale jinak prostě ne, ale to je můj boj. Zapomenout nemůžu ani na úžasnou Táňu, ta holka má šmrnc. Celkově je Okresní přebor něco, co se pomalu stává kultem, ať už hláškama, nebo třeba tím, že Slavoj Houslice je teď synonymum pro totální fotbalovej prales a žumpu. Skvěle vymyšlené, skvěle napsané, skvěle zahrané. ()

Na váhu (2010) (E09)

"Na kraj má jen tamten s tím lampasem." Ale na 100% hodnocení má celá takhle epizoda! ()

Konvoj (2010) (E11)

"Všichni ženatí jedou s Luňákem, nebo řeknu jejich manželkám, co se stalo loni po soustředění v Hlístkách. Kájo, ty jedeš taky, nebo to řeknu tvojí mámě." ()