Schmidt a Jenko sa na strednej škole k smrti nenávideli a neskôr, v policajnej akadémii, sa z nich stali najlepší priatelia. Hoci nepatria k tomu najlepšiemu, čím sa môže policajný zbor chváliť, majú možnosť svoju povesť napraviť. Budú pridelení k tajnej policajnej jednotke Jump Street pod vedením kapitána Dicksona. Namiesto zbraní a policajných odznakov sú však vyzbrojení školskými batohmi a učebnicami - majú sa totiž tajne infiltrovať medzi mládež. A tak sa obaja musia postaviť hrôze a nervozite z návratu na strednú školu a znova zažívať všetky problémy, o ktorých si mysleli, že sú už dávnou minulosťou... (TV JOJ)

Jaxx84

To jsem se zase jednou nechal zblbnout zdejšími komentáři a hodnocením. Tahle primitivní ptákovina graduje od začátku do konce. Ovšem ne kvalitou, ale ubohostí a stupiditou děje i obou hlavních protagonistů. První půlka ještě vypadala zajímavě, ale ten konec byl totální hovadina laciná jak bulharská striptérka před penzí. 2/10. ()

bakeero

Takhle našlápnutá akční komedie tu už dlouho nebyla. Smál jsem se na plný koule už v prvních 10ti minutách a vydrželo to až do konce, kde se tak trochu parafrázovalo zvednutí hozené rukavice... :-D ;-) ()

Pathrose

Pokud je Bůh při těle, je to určitě Jonah Hill. S Channingem tvoří skvělou dvojici a perou do nás fóry jeden za druhým. Na tomhle filmu je jen málo věcí, které bych vytknul. Geniální komedie s velkou dávkou humoru, sebereflexe a sebeironie. ()

lakart

Snaha navázat na vcelku dobrý seriál se sladkým Johnnym Deepem je patrná hned po prvních 20 minutách, kdy se film tváří zábavně, neotřele s cílem složit poctu prvotině. Vše se ale rozpadá v momentě, kdy se oba dva představitelé objeví ve škole...v ten moment se začne odehrávat něco pro mě nepochopitelného. Vše sklouzne k laciným hláškám, neustále se mezi sebou dva kamarádi hádají o ničem, nikam to nevede. Některé hlášky jsou vcelku dobré, ale vše také sráží naprosto jednoduchý a předvídatelný příběh. Vcelku nic zvláštního...film, kde se moc mluví a málo jedná. 60% ()

dEst28

Solidní chujovina se spoustou vtipných momentů a akce. Ideální film na odreagování a pobavení. Potěšilo slyšet na párty Foster The People :) ()

Mik_e

S původním seriálem to nic moc společného sice nemá, tedy rozhodně ne pojetím, ale není to nutně na škodu. Princip "každý dvě minuty tam bude pokus o vtip a ono to sem tam klapne" se zde uplatňuje na sto procent a skutečně, několik gagů je opravdu povedených. O nic víc tu vážně nejde, jen pobavit se a s úsměvem zapomenout. P.S. Cameo Petera DeLuise a Johnnyho Deppa z původního seriálu a též původní, i když nově předělaná znělka na závěr potěší. ()

Henry Morgan

Tak buď to měla být ztřeštěná puberťácká komedie nebo vážnější detektivka. Bohužel se to netrefilo nikam, což obvykle bývá dobře, nicméně tady to vyloženě uškodilo. Všechny role byly nespočetně krát přehrávaný, naprosto zbytečně vyhnaný do extrému, stejně, jako vtipy, které by bývaly vtipné, pokud by to scénář nevyhnal zbytečně do absurdity. Bylo fajn, že ty vtipy byly mnohasmyslné, byly dost často dotažené, jenomže někdo se v nich babral zbytečně dlouho. No, těšil jsem se na Deppa a musím říct, že jeho půl minutový štěk byl asi nepřirozenější, i když taky ne příliš vtipný. Škoda. Asi to mohlo být dobrý. Zdejší hodnocení přisuzuji leda tomu, že to mělo premieru v letních měsících a dalo se na to koukat venku s paklem trávy nebo lahví tvrdého alkoholu, aniž byste se báli, že si pozvracíte koberec. Sorry, filme! ()

DeeH

Tak vysoké hodnocení mě při nejmenším udivuje. Nerozumím, proč se ostatním tento film líbí. Vtipy jsou tupé a stupidní, herecké výkony na bodu mrazu a celý námět je neoriginální (agenti v utajení? kolikrát to tady už bylo...). Možná jsem k tomu zaujala špatný postoj. Čekala jsem komedii stylu Machři , místo toho jsem stěží a utrpením vydržela do konce u něčeho, co připomíná spíš Klub sráčů . Pro mne obrovské zklamání. Vidím to stejně jako ORIN . ()

simp23

"Hey! stop fucking with Korean Jesus! He ain't got time for your problems! He's busy... with Korean shit!" ...Musím přiznat, že 21 Jump Street je určitě nejvtipnější komedie, kterou jsem za poslední měsíce viděl. ()

Psycho.R

Jelikož považuji původní seriál za kult mého dětství a dodnes doufám, že jej budou reprízovat, jsem se těšil, jak dopadne tohle. Chyběl mi tam R. Grieco, který k devadesátým letem patřil a byl jedním z mých cool oblíbených herců. A teď k novýmu JS21 rozhodně jsem se párkrát pořádně zasmál, cítil jsem takovou uvolněnou atmosféru a proto mi nedělalo problém jít vysoko s hodnocením, avšak, kdyby šlo dát 3,5*, bylo by to zcela opodstatnělé. ()

LabySo69

Na jednu stranu skvělý (hlášky, gagy), zároveň ale i hrozný (exploze a vůbec triky celkově). Ale vzhledem k tomu, že jsem se dlouho u filmu takhle od srdce nezasmál, nemůžu jít pod 4. ()

forkys

Máš právo vykouřit mi péro hajzle! => přesně tak se musí na grázly! Film toho sice moc nenabízí, ale vtipné hlášky a zábavné školní prostředí to vynahrazuje. ()

ppospisil

Jedna z nejlepších praštěných komedií posledních let.Dvojice svalnatý Tatum a obtloustlý Hill opravdu perlí.Vyskytuje se tam pár béčkových momentů, které tam úplně nepatřili,ale jinak jsem se opravdu hooodně nasmál.Je mi záhadou jak z tak obyčejného a otřepaného příběhu lze udělat takovou zábavu,ale kupodivu to jde! 80% ///Zajímavé komentáře: Shadwell,H34D ()

markotter

Docela jsem se bavil, někdy i hodně a hlavně skoro celou dobu. Jen ta hlavní princezna mohla bejt trochu hezčí. Jsem zvědavej na 22 Jump street. ()

balcazar

Nápad síce nie úplne top, ale na oddychovku super, dá sa do filmu ponoriť a zabaviť sa, čo sa mi podarilo. Boli tam, samozrejme, veci, ktoré sa v nastolenom štýle dali vyriešiť oveľa lepšie, ako príklad uvediem Ice Cuba v úlohe prísneho kapitána, títo černošskí filmoví komediálni policajti ma proste nikdy nechytia. Chcelo to nejakého naozaj vážneho kapitána (takto bol komediálne vážno-trápny), čím by sa kontrast medzi komediálnou zložkou policajtov (Tatum-Hill, inak veľká zohratosť) a vážnou zložkou kapitána lepšie prehĺbil a ukázal. ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (viac)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Před třemi lety se Universal pokoušel po vzoru Marvelu nastartovat vlastní filmový vesmír, který by zahrnoval klasické figury tohoto studia: Frankensteinovo monstrum, jeho nevěstu, Drákulu, Mumii,… (viac)

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (viac)