Schmidt a Jenko sa na strednej škole k smrti nenávideli a neskôr, v policajnej akadémii, sa z nich stali najlepší priatelia. Hoci nepatria k tomu najlepšiemu, čím sa môže policajný zbor chváliť, majú možnosť svoju povesť napraviť. Budú pridelení k tajnej policajnej jednotke Jump Street pod vedením kapitána Dicksona. Namiesto zbraní a policajných odznakov sú však vyzbrojení školskými batohmi a učebnicami - majú sa totiž tajne infiltrovať medzi mládež. A tak sa obaja musia postaviť hrôze a nervozite z návratu na strednú školu a znova zažívať všetky problémy, o ktorých si mysleli, že sú už dávnou minulosťou... (TV JOJ)

Macejko

Prvá americká komédia PO ROKOCH, pri ktorej by som nielenže neľutoval vysoliť prachy za kino, ale pri ktorej by som si v tom kine pokojne dal aj reprízu. Vy-ni-ka-jú-co napísané a zahrané ústredné duo, brilantný timing vtipov, skvelé hlášky ("Fuck you, science!") a parádne vedľajšie postavičky (mothafucka Ice Cubom počínajúc a matkou končiac). Najvtipnejšia komédia od Borata a feel good movie of the year. A teraz sem sa s vysokou! ()

blackrain

Nejzajímavější a samozřejmě nezapomatovatelnější postavou celého filmu je jendoznačně Ice Cube. Ten při svém prvním vstupu na scébnu působí doslova jako zjevení. Jen co otevře pusu, tak perlí a perlí. Jeho slovník je výstvaní kousek. Nějaká hláška, kterou vypustil do světa určitě zlidoví. S původním Jump Streetem má tenhle film společný pouze nápad s mladými policajty. Jinak si jede po vlastní bláznivé ose. Channing Tatum se bohužel vevšech filmech tváří úplně stejně jako by měl tu svou čelist nějak zašprajcovanou a přitom mu ještě chyběly základní mimické svaly. Ale je to prostě hezounek, který je momentálně v kurzu, proto jde z filmu do filmu. ()

SarumanKo

Americká komédia nie je mŕtva. 21 Jump St. totiž prináša svieži vietor do žánrových plachiet. Po tej kope trápnych volovín, aké Hollywood v poslednom čase vyprodukoval, mi táto uvoľnená a vtipná komédia pripadá ako malé zjavenie. Ohromná kadencia vtipov vrchovate prevažuje trápnosti, buddy-chémia je perfektná a akčné sekvencie majú šťavu. Modlím sa ku kórejskému Ježišovi, aby vzniklo pokračovanie. (8/10) ()

vorheese

Remakovat klasiku je nesmysl. Nejvyšší meta, které můžete dosáhnout je, že spoustu lidí oproti očekávání nenase*ete. Tatum a Hill si s touhle logikou pohráli a zjistili, že remekem s*ačky není co zkazit. Díky takto nabyté nezodpovědnosti vůči předloze vznikl svěží flák, který by už snad nemohl být víc ujetou a zábavnou jízdou. ()

gogos

Překvapení roku! Skvělá a uvolněná akční komedie s (ač to říkám nerad) naprosto perfektně sehranou ústřední dvojicí. Svižný scénář, perfektní herci, spousta skvělých hlášek, gagů a akce. A i když je to zasazenou do mnou nenáviděného amerického školního prostředí, nelze se nebavit. Jump Street jsem si užil od začátku do konce a s klidem na srdci můžu říct, že jsem se dlouho takhle nepobavil a film si neužil. Jasně, snímek má své mouchy a třeba hudba mi moc nesedí, ale to nic nemění na tom, že jsem dlouho neviděl tak pohodově uvolněnou a svižnou akční komedii. Chci dvojku a chci ji co nejdřív! Slabších 5*!!! ()

kaylin

Pamatujete si ten seriál z 80. let, kde Johnny Depp začínal a který ho vlastně proslavil? Ten seriál o tom, jak parta policajtů vklouzne zpátky do školních lavic, vydává se za studenty a přitom řeší případy? Seriál "Jump Street 21" běžel i na našich televizích a myslím, že v mnohých toho dost zanechal. Je to klasika a klasika se někdy musí oprášit. Jonah Hill se přidal jako scénárista a s Channingem Tatumem si zahráli hlavní role a rozhodli se film i produkovat. Tahle na první pohled nesourodá dvojice se ukázala jako skvělý tah. Ano, byl natočen film podle původního seriálu, s novými postavami - vesměs - a s novým příběhem. Ten základ se příliš neliší. Dvojice policistů se vydává na střední, protože mají řešit zločin. Rozdíly oproti seriálu zde rozhodně jsou. Film je drsnější, je sprostší a myslím, že je také zábavnější. Smál jsem se několikrát nahlas, a to bych řekl, že je dobrý důkaz. Některé scény jsou vážně neskutečné, jen místy a velmi málo se sklouzne k nablblému humoru. Laťka je položena docela vysoko a producentské společnosti by měli dostat nakopáno za to, že se vykašlali na uvedení "21 Jump Street" v našich kinech, i když premiéra byla původně v plánu. Je to škoda, tahle komedie si to zaslouží, a to nejen kvůli nostalgii. Tahle dvojice policistů vám sedne, budete se smát nebo aspoň usmívat, a i když si na film za chvíli asi už nevzpomenete, pro tu danou chvíli to bude příjemný zážitek. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/06/past-na-zraloka-21-jump-street.html ()

italka63

Před puštěním filmu jsem byla , přiznám se, mírně nedůvěřivá...to ale brzy pominulo a já se velmi dobře bavila, až nečekaně dobře, protože ono srovnání mezi studenty osmdesátých let a dnešních vážně nemělo chybu.V malé roli Johny Depp na konci, to bylo hodně milé překvapení, oba hlavní hrdinové si role vystřihli podle mého taktéž velmi dobře...a ještě pánové, pokud chcete udělat dojem na dívku, takový růžový brouk a kostým Petra Pana....třeba uspějete a ještě i profesně:-)))Po zásluze dávám čtyři hvězdy. ()

Kaluž

Letos jsem zatím neviděl lepší komedii. Původní seriál jsem nesledoval a nezajímá mě. Vím jen, že se tam producíroval Jack Sparrow (tehdy ještě pod svým původním jménem Johnny Depp), takže jsem pochytil i ten vymazlený vtípek s přestřelkou. Seriál znát nemusíte, i bez něj se budete bavit královsky. Dvojka policejních looserů (autentický řízek Tatum a sympatický nerd Hill) je po profesním karambolu u pochůzkářů převelena do speciálního programu policistů v utajení, jejichž teritoriem je prostředí středních škol. Děcka jedou v drogách, ke kterým se musí zamezit přístup, nezbývá nic jiného než dopadnout dodavatele. Jednoduchá premisa, nic světoborného, ALE ten scénář, ty repliky a ta chemie mezi ústřední nesourodou dvojkou z toho dělají nejšťavnatější buddy movie posledních let. Panoptikum šílených postav doplňují věčně nasraný kapitán (skvělý Ice Cube) nebo nažhavená učitelka (Ellie Kemper, která zde hraje ještě ujetější postavu než v Kanclu). Nechybí ani originální akční scény bez megalomanských výbuchů (i když… jeden se tam přece jen najde). Vtipný kontrast toho co bylo ve škole in před cca deseti lety a tím, co letí teď (coming out, textování, komiksy,…). A zbylo místo i pro romantiku. Tenhle kousek je jasný adept na umístění ve výročním bilančním žebříčku nejlepších filmů. A český distributor si povinně dá facku za to, že do našich kin místo tohodle zase dovalil kopu sraček. ()

Mikita

Překvapení měsíce. Vůbec to není v duchu seriálového Jump Street 21, které bylo často až drsně smutné. Tady se na stejné téma pohlíží s humorem. Hlavním vtipem je změna pohledu na současné teen, kdy největší borci mají jedničky a podporují ekologický životní styl. Laciných fórků je minumum (ten "zvedací" závěr si mohli tvůrci odpustit) a já se královsky nasmála. Zápletka není nijak geniální, ale hlavní dvojka i cameo role mě potěšili. Komedie o mladých pro mladé, která má, myslím, co nabídnout i starším divákům, nejen pamětníkům JS 21. ()

Britney75

Po dlouhé době zase něco, kde jsem se opravdu zasmála, vtipné, akční .. jen ten tarantinovský styl, to je snad nemoc, že se musej lidi masakrovat i v tak docela pěkném filmu .. Johnny Depp jako perlička ... film mě pobavil a doufám, že i 22 Jump Street bude aspoň stejně tak dobrý ()

scroochy

Fuck you, science! Kadence vtipů je neuvěřitelná. Jonah Hill je vtipnej i po odtučňovací kůře a Channing příjemně překvapil. Ice Cube si to dává jak nikdy. Povedené cameo na konci je třešničkou na dortu. Buddy komedie jak má být! Jen škoda, že Nick Offerman měl tak malou roličku. [Belfast] ()

Philcze

K čertu s tím, že to není ani trochu jako původní seriál. Hill s Tatumem ho renovovali a nečekaně uspěli. Vtipný a svižný film, kterému body přidává jak neuvěřitelná sehranost ústřední dvojky, tak pohodová režie Lorda s Millerem, neselhávající ani v akčních scénách. Kdo by to kdy do těch kluků řekl... 90% ()

MATADOR

... a já zase viděl naprosto jiný film, než je tu vychvalován. Popravdě jsem nikdy extra nesledoval původní seriál s Johnnym, ale to mi po pár minutách přestalo vadit, jelikož pointa je děsně jednoduchá. Koukal jsem na to, nic si z toho neodnesl, takže dvě hvězdičky za vtip, který si už nepamatuju a ta druhá ... za cameo, které opravdu překvapilo ,) ()

katuska138

Čekala jsem nudnou teenagerskou komedii a dostala jsem naprosto dokonalou akční pecku u které jsem se smála tak, až mi tekly slzy. Nejlepší komedie za poslední léta díky naprosto skvěle načasovaným vtipům, originálním nápadům a malému překvapení v závěru. Jsem nad míru spokojena. ()

Thomassi

Nejlepší na tomto filmu je ústřední dvojice Tatum a Hill. Jsou to oni, kdo tuto komedii táhnou od začátku do konce. Jejich humor, situace, do kterých se dostávají, vše krásně ladí a bez nich by to zřejmě byl další bezvýznamný film o degradovaných poldech, kteří musí svuj policejtský čich prokázat na střední škole, kde kvete drogový obchod. Ale naštěstí jsou tu oni, kteří pobaví za každé situace. A pro mě to bylo sto minut smíchu, kterých v žádném případě nelituji. Naprostá bomba byl comeback Johnnyho Deppa. Pro večerní oddych je 21 Jump Street tou nejlepší uvolňovačkou a proto se odlišuje od současných trapných komedií, kterých se na nás valí hromada. 70%. ()

FilmFan24

Tak tohle nečekaně dobře dopadlo! A z českých kinopremiér "21 Jump Street" nečekaně vypadlo! Proboha proč! Buddy-movie se vším všudy! Památné hlášky, řízná akce, švih, spád, výbuchy a hlavně dvojka Channing Tatum a Jonah Hill, na které je radost se dívat. Už dlouho jsem se tak dobře nebavil. Povedná pocta původnímu televiznímu seriálu z osmdesátých let, ve kterém exceloval Johnny Depp, který si tady střihl opravdu famózní cameo! P.S. Případné pokračování si fakt přeju! ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (viac)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Před třemi lety se Universal pokoušel po vzoru Marvelu nastartovat vlastní filmový vesmír, který by zahrnoval klasické figury tohoto studia: Frankensteinovo monstrum, jeho nevěstu, Drákulu, Mumii,… (viac)

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (viac)