Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo... (oficiálny text distribútora)

TommyDiamond

Chloe v češtině Pokušení je kvalitní thriller, který nám ukazuje, jak snadno se dá někdo zmanipulovat a zneužít. Líbilo se mi, jak si Chloe (Amanda Seyfried) pohrávala z Catherine (Julianne Moore) a využila tak jejich slabin ve svůj prospěch. Julianne Moore zde hrála úspěšnou doktorku, která si myslela, že za jejich odcizení s manželem (Neeson) stojí jeho milostné avantýry a to nejen s Chloe. Plus má u mě i Liam Neson. Za roli flirtujícího učitele, který si ze svými studentkami nic víc než ten flirt nezačne. Úspěchem dnešního filmu bývá i nahota. A té je v tomto filmu doslova přehršle. I když vlastně nejsem proti, ale někdy bývá méně více..... ()

TaNya_

Ten kdo dá 5 hvězd si to asi nezvládne pustit na internetu. Film skoro o ničem. Hluboké zklamání, myslím si že z tohoto námětu by šel udělat mnohem lepší zážitek. ()

Maskott

Áno, aj keď mi píbeh prišiel tak obyčajný, okúkaný a tak ďalej, Nedokážem dať nižšie hodnotenie už len vďaka Moore. Seyfried je len ďalším bonusom :) Film osobne na 3*, ale Moore je jedná z mojích srdcoviek takže +1* :) ()

DoubleJo

Uz dlhsie som cakal na tento film, kedze Amandu Seyfried ja mam velmi rad, no o Julianne Moore musim zase povedat presny opak. Ona mi je proste nesympaticka a ja s tym nic nespravim. No napriek tomu mi nepokazila dojem z celeho filmu, pretoze nemozem povedat ne nevie hrat. Zaujimava drama o peripetiach partnerskeho zivota. Mozno to neviem ocenit nalezite. kedze mne sa este podobne situacie nestali no napriek tomu to bol nedpriemer. A ked k tomu pridam nahu Amandu som viac nez spokojny.3,5* ()

jafuska

tento film nebyl špatný, sice lehce předvídatelný,ale vše do sebe nějak zapadalo,hodnocení tomu zcela odpovídá, ono to vlasně není ani Thiller, jak se zde píše, ale spíše drama z manželského života a napětí v podobě krásné divčiny Chloe, myslím si, že každý by se nechal ztrhnout do vášní a intrik s touto ženou, a taky proč ne, když se s krásou dá provést cokoliv. ()

subic

Zajímavý scénář, přesto jako kdybych už to někde viděl. První polovina je slušná, potom to začne dost ztrácet dech. Pro mě ne moc atraktivní a nevýrazná Amanda Seyfried má na druhou stranu co ukázat a není to malé nebo hraje i někde jinde, aniž by se nesvlékla? 55% ()

ostravak30

Kromě krásné a odhalené Julianne Moore a Amandě Seyfried je na filmu ještě k popukání jejich kraťoučká lesbická scéna. Ovšem tolik z pohledu chlapa. Tvůrcům se podařilo nedpostatečně vystupňovat napětí, takže skoro hodinu se ve snímku neděje prakticky nic, kromě podezření z nevěry. A Chloe by mohla přidávat na tempu. Ona se ovšem místo toho vyspí se synem Catherine. Fakt nic moc. ()

Blazis34

Propletené drama od Atoma Egoyana se skvělými herci, včele s Liam Neesonem, Julianne Moore a Amandou Seyfried. Tento film byl hodně nepředvídatelný, za což chválím. Do poslední chvíle nebylo jasné, jak to dopadne. Hlavně mě překvapila Amanda Seyried, která zatím skoro všude hraje hodnou stydlivou holku a zde se hodně odvázala a ukázala, že umí zahrát i jiné role. Za nápad, pěkné odvážné scény a hezkou kameru dávám 60% - tři hvězdy. ()

p.i.t.b.u.l

Zajímavý, nápaditý, ale až příliš předvídatelný a s opravdu hrozným zpracováním. Tak že od začátku. Film má zajímavou zápletku. Nápaditou, sice trochu ohranou, ale opět něčím výjimečnou. Herecké výkony jsou fajn. Tady zatím není co vytknout. Problém je ten, že je zde plno hluchých míst, které mně trochu štvaly. Příběh o nedůvěře v manželství, který se rozvine v neprospěch podezíravé osoby. I takto jednoduše lze film popsat. Já měl jediný problém a to v tom, že mně film hrozně pomalu utíkal. Chvílemi jsme ho nevnímal a když jsem se opět zadíval, zjistil jsem, že jsem vlastně o moc nepřišel. Také jak jsem již psal, bylo zde pro mně pár věcí, které mně nedávaly smysl. V normálním životě by se to asi nestalo. A to mně právě u tohoto filmu trochu mrzelo. Ta nedomyšlenost některých scén. Osobně dávám 45%. Horší průměr. ()

natalie15

Čakala som od toho veľa už len kvôli obsadeniu, (Liam a Julianne) a traileru, myslela som, že sa to ku koncu rozbehne a zvrtne na poriadny psychothriler ale ono... Ono nie. Chloe je komorná erotická dráma, založená najmä na vzťahoch hlavných postáv, ktoré sa vzájomne zvlášne (a možno trochu nečakane) ovplyvňujú. Od postavy Chloe som chcela viac! Chcela som mrazivú atmosféru, chcela som skutočný konflikt, lenže Chloe v skutočnosti vyzerá príliš vyumelkovane a chladne. A pritom je to taká škoda, pretože námet je zaujímavý a dobrý, a keby sa dej rozvinul správnym smerom, keby sa trošku pritvrdilo (teraz nemám na mysli erotické scény, tie sú celkom dosť exciplitné) vrámci psychológie postáv, ich motívov a správania (napríklad od postavy Chloe by som očakávala skutočne deštruktívne správanie nielen voči sebe, no najmä voči iným, keď je už taká "manipulátorka" a klamárka). Ten koniec... Nemastný, neslaný, ako celý film. Ono je to síce pekne natočený film, je tam pekná kamera, pekný herci, pekné prostredie, pekná hudba.... ale chýba tomu šmrnc. A v tomto prípade je mi to mimoriadne ľúto. 65%. ()

LividMuffin

Rve mi to srdce, kvůli Amandě bych strašně ráda hodnotila výš, ale ty naprosto debilní dialogy a často nelogické chování snad všech postav mi to znemožňují. Škoda.. ()

DonBraso

Film už viděl dávno,ale opět znova na něj narazil a jelikož už si moc nepamatoval,tak hurá na to.Vlastně to bylo jedno,protože ho odhadnete vcelku rychle a tak o napětí nemůže být vůbec řeč.To je doopravdy nesmírná škoda,protože se na to kouká vcelku dobře díky známým hercům.S Atom Egoyan už měl čest v jeho filmu The Captive,která byla hrozná sračka a je vidět,že tenhle egyptský pyramidy hoch díky ksichtům na plátně chce natočit něco echt. Liam neeson je zde absolutně zbytečný a tak opět je tu krásná Amanda Seyfried,která měla štěstí a zamilovala se zrovna...Pořád jsem nechápal,proč je tedy okolo Chloe dost chlapů(pro prachy),když je vlastně na trochu jiné údy.Proč to dělá?Že narazí na nějakou pěknou ženušku?No strefila až tu,co dělá na gyndě.Tohle by bylo super na evropský střih,i když věřím,že tohle bylo zpracovaný už určitě vícekrát.Bohužel o to překvapení přijdete hned a jen musíte vzít zavděk,že takovou potvoru nechcete potkat,ale já bych si klidně nechal říct.Konec do ztracena,ale na průměr ano.50% ()

Killik

Vcelku zajimavy kousek... Bezne u filmu nepredvidam konec a proplouvam jim presne tak, jak si scenarista pral, ale tady jsem se chvilkama nudil.... No musim rict, ze ze vsech koncu, ktere jsem predpokladal, byl ve filmu vybran snad ten nejhorsi mozny... Kazdopadne zvratu se par najit da a film vas v nekterych pasazich nuti spekulovat :) 3.5* ()

Davemix

Odpočinkový film, který má i svě zajímavé momenty, ale celkově se jedná o průměr. Toto téma bylo zpracováno již na nekonečně způsobů a tato verze i přes skvělé obsazení nepřináší nic nového. Pointa filmu je velmi jednoduše předvídatelná. Tři hvězdy dávám za kvalitní zpracování a za L. Neesona a J. Moore. Představitelka Chloe je sice krásná, ale k hereckému talentu má daleko...60% ()