Ozzákova škola kalení

všetky plagáty

Čtyřdílný spin-off k seriálu Comeback, k němuž bývá volně přiřazován i novoroční projev Dejdarova rockera Ozzáka, se objevil v silvestrovském vysílání Novy 2008 a následně se zabydlel na internetu. Ozzák a jeho mladý spolupracovník Lexa v krátkých epizodách zasvěcují národ do tajů zodpovědného chlastání. Dozvíme se tak, proč je nutné vlastnit Picí průkaz (tak zvaný Pičák), jak postavit Pivuláka, jak se tancuje pogo a velmi neochotně je nadhozena i otázka střízlivění. (Hwaelos)

mcleod

Slabé, zřejmě vhodné jen pro značně opilé slaviče silvestra. Jediné, co se mi aspoň trochu líbilo, byly rady jak správně tancovat nejgeniálnější tanec pogo. Ale pokud bych k těmhle skečům přiřadil i Ozzákův projev, tak musím výrazně zvýšit hodnocení. Ten byl opravdu hodně dobrej, přesahující kvality některých rádoby chytrých vážných projevů slavných inteligentů. Typickým příkladem by mohl být ten na Nový rok v poledne. (samozřejmě tím nemyslím projevy Václava Havla, ty byly a stále jsou o trochu lepší než ten Ozzákův :-) ()

Saboter

Ozzákova škola kalení – Pičák se mi z té čtyřdílné série líbil nejvíc. Docela trefný a k usmání. Martin Dejdar opravdu dobře hraje Pana Ozzáka! Bohužel ostatní díly jsou trošku suchý a tak nejde dát víc než 3 hvězdičky. Ruml tam dělá pouze křoví a vůbec by mi nějak nevadilo, kdyby tam nebyl. ()

Paity odpad!

Tohle bylo natočeno zcela zbytečně, snad jen ještě upozornit nějaké potencionální diváky, že je tady takovýto seriál. Ale snad se to minulo účinkem, tedy alespoň doufám. ()

Ondis

Ale jo, párkrát jsem se smál. Nejvíc asi, když jsem spatřil krásně zprzněný znak ČR, kde stálo "PIVO VÍTĚZÍ!" :-D ()

gumbo

Pičák - asi nejlepší epizodka, s tou vyhláškou to je opravdu dobrý nápad :) 4*, Pivulák - tak toto už bylo slabší, skoro jsem se nezasmál, takže 2*, Známka punku - jó pogo je pogo, proti tomu žádná, jinak ale průměr 3* , Novoroční projev - nuda, nuda, nuda 1,5* ... celkově je to slušných 60% ()

mi-ib

"A vážně! Jestli jsou mezi vámi takový, co chlastaj bez pičáku, tak já vám řikám, že je to fakt nezodpovědný." Pan Ozzák už se stává pomalu fenoménem a jeho krátké, ale hlavně vtipné skoly kalení by si neměl nechat ujít žádný, byť jen víkendový, kalič. ()