Ako je možné prežiť vo svete, ktorý doslova zo dňa na deň prevalcovali davy zombíkov? Nuž, dvaja muži, ktorí by ani nemohli byť rozdielnejší, zjavne našli odpoveď na túto neľahkú otázku! Večne nervózny a ustrašený Columbus (Jesse Eisenberg) je síce naozaj ukážkový zbabelec, no prekvapivo sa mu zatiaľ podarilo vyhnúť sa všetkým útokom nemŕtvych – vďaka tomu, že sa striktne drží svojich dosť zvláštnych, ale účinných „47 pravidiel prežitia v Zombielande". Jeho život sa začne uberať zaujímavým smerom, keď sa ako jeden z posledných ne-zombíkov vo svojom nemŕtvymi obsadenom rodisku zoznámi s drsným Tallahasseem (Woody Harrelson). Ten, na rozdiel od Columbusa, zjavne nemá strach vôbec z ničoho. Spolu sa rozhodnú zrealizovať vskutku odvážny plán – raz a navždy skoncovať so všetkými zombíkmi. No ešte predtým budú musieť voľky-nevoľky čeliť najväčšiemu strachu zo všetkých... Samým sebe! Ešteže im osud priveje do ceste dvoch ďalších ne-zombíkov – temperamentnú Wichitu (Emma Stone) a drobnú Little Rock (Abigail Breslin), ktoré si medzičasom už tiež našli svoj vlastný, dosť svojrázny spôsob prežitia v chaose, ktorý vládne všade naokolo. Nanešťastie ale netrvá dlho a budú sa všetci štyria musieť naozaj poriadne zamyslieť nad tým, čo je horšie – nejako to spolu vydržať alebo... Sa zombíkom jednoducho vzdať? (TV Dajto)

R1CH1E

Tento film jsem viděl jako mikulášský dáreček od CSFD v Cinestaru v Ostravě. Hned ze začátku film dostane správný spád a solí do Vás jednu hlášku a vtipnou scénku za druhou. Později tempo trošku poleví, ale herecké výkony to skvěle utáhnou až do konce, po kterém jsem měl chuť jít do nejbližšího lunaparku, projet se na všech atrakcích a pozabíjet pár desítek zombíků. Že jsem se tak pobavil, tak dám 5 hvězd, ať nežeru. "Ty chceš ojebat naší Wichitu! Tak to seš ve výhodě, protože ona ojebává nás oba už 2 týdny" ()

Bagr_007

Takhle dobře šlapajících filmů bylo letos jenom málo. Skvěle vymyšlené postavy procházejí smrští vtipných scén, při nichž hláškují jak o život. A dokonce je to i nádherně romantické. Komedie roku a Soumrak mrtvých se může jít zakopat. ()

ganz

Zábava, která nevytrhne, ale také neurazí. Příjemě šlapající zombie road movie, které celou dobu baví, má skvělý soundtrack a je jednoduše "cool". Pokud však čekáte něco víc, zombieland vynechte. ()

horacko

Najlepšia myšlienka: Ľudia v Zombielande úž nemajú život, len tak prežívajú. // "Pred tým ako to celé vypuklo, som presedel celý piatkový večer za World of Warcraft, popíjal čerešňový Mount Dew, na stole sa hromadili krabice od pizze, hrdosť - žiadna, dôstojnosť - dávno preč, panictvo - o tom sa môžte kľudne dohadovať." - to sú Columbusove slová. Ani vy ste nenašli žiadny rozdiel medzi tými dvoma vetami? ()

Gerret

No je to taková blbůstka, ale o zábavu je postaráno. Těch 100 Kč za to stálo. Některé scény jsou fakt povedené a ten styl jak zabíjej ty zombie je někdy dost zábavnej. Dost jsem se třeba nasmál u toho jak se dostaly do domu toho boháče a on je tam pak šel vystrašit v převleku za zombiji a on ho zastřelil a říká v pohodě dostal jsem ho. Hodnocení 75%. ()

blackJag

Drsná sranda, sic o nějaký ten fous méně zábavná než jsem čekal, pořád ale ještě výborná. Dobře vybraní hrdinové, za nimiž jejich představitelé nezaostávají ani o píď, velmi povedené vystoupení Billa Murrayho a pár stylových zombie zpomalovaček. Nic hlubokomyslného, žádná alegorie, jen krvavá bžunda. Potenciál pro další díly nesporný. 80% ()

NoFiction

Ze začátku velice dobře vypadající snímek, který skvěle nastartoval. W. Harrelson se do své role hodí na jedničku. Postupem času však tempo řádně upadá, dokonce se začíná měnit místy v zamilovanou nudu, na tomhle snímek pro mě znatelně ztrácí. Takže pro příště méně romantiky a budu hodnotit mnohem víc. ()

MI-380

Těžkopádný humor a logika příběhu na úrovni hlavy s IQ 50. Ale o logiku tu nikomu nejde. Máte rádi zombie? Nebo Murraye s Harrelsonem? Nebo rozmlácené krvavé palice? Nebo rock a country? Nebo zábavní parky? Já jen necelou polovinu z tohoto seznamu, takže 40%. ()

Guzo

Hororové komedie mi vždycky přišly hrozně trapné a bez vtipu, proto jsem i přes celkově kladné ohlasy nic moc nečekal ani od Zombielandu. Nicméně nakonec je to ta nejpovedenější za poslední dobu a to se cení. Co potěší je krátká stopáž; Zombieland se drží celou dobu ve stejném tempu, není to jeden vtip za druhým, kde ke konci už dochází nápady, jako to má většinou konkurence. Tady se sem tam pousmějete víc či míň, ale nic, co by nějak extra závánělo trapností. Některé scény se mi ale moc nelíbily (např. Tallahassee v budce zábavního parku). Pak je tu ovšem nalezení Billa Murraye, kde jsou všechny scény s ním naprosto geniální a pozvedají Zl k zapamatováníhodným filmům! ()

AngelusCZ

Vynikající kombinace hororu a komedie. Herecké výkony za jedna. Harrlesonův zvrácený smysl pro humor je opravdu zvrácrený kdo viděl tak ví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D ()

Dino07

Nevím co je na tom tak dobrého. Ano, párkrát jsem se docela zasmál, příběh příjemný, i když s logickými trhlinkami. Ale to je vše. Nic k nadchnutí. A to nejsem zase tak náročný! 40% ()

J-o-k-e-r

Vyloženě oddechovka, u které jsem se náramně bavil. Sympatické osazenstvo (první setkání s E. Stone :), klasický příběh (krom pátrání po čokoládové tyčince) skvělá hudba a hlavně dokonalý Woody:) a jeho Zombiekill of the week :D. ()

Zagi20

Jednoduchý ale přesto dokonalý příběh v „postapokalyptickém světě“ dotažený do nejmenšího detailu, mě vtáhnul a nepustil po celou dobu téhle nekompromisní jízdy. Musím říct, že masky zombíků jsou asi nejlepší, co sem kdy viděl. Ústřední čtveřice si skvěle rozuměla, doplňovala se a malé cameo Billa Muryho filmu jenom prospělo. Nejlepší na celém filmu byl pro mě naprosto bezkounkurenční výkon Woodyho Harellsona. Bylo na něm vidět, že si to před kamerou opravdu užívá a pořádně se vyřádil. ()

Taio

Fak jea... nekonala sa dvojhodinová nuda! Už len pasáž s pravidlami na začiatku si ma chytila a držala mi guličky! Columbus tentokrát neobjavil ameriku ale živú hmatateľnú mrndu, Talahasi sa dočkal sladkej odmeny a takmer evakuoval ako zombie gebule. Konečne som sa čistokrvno zasmial. OST♫ 4/5 Príbeh 4/5 Výkony 4/5 Napätie 4/5 Humor 5/5 ... 90% ()

Kosmik 1

Parádní zombie komedie. Už začátek tomu nasvědčuje, že půjde o pěkný masakr. Člověk už by řekl, že téma zombie ve filmu je totálně vyčerpáno, a pak přijde tenhle skvost, který tomuto žánru dodal ještě navíc vtip. A že se bylo na co dívat! 75% ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Už je v podstatě jasné, že studio Disney místo klasického pokračování Pirátů z Karibiku hodlá celou sérii rebootovat. Poslední díl totiž vydělal „jen“ 794 milionů a to je po miliardových dílech pád,… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku

24.10.2018

Scenáristé Deadpoola a Zombielandu Rhett Reese a Paul Wernick měli údajně mít první schůzky se studiem Disney o potenciálním rebootu miliardové série Piráti z Karibiku. Zatím není jasné, jestli… (viac)