Burianův den žen s Eliškou Bučkovou

Talk-show
Česko, 2008, 26 min

Účinkujú:

Jan Burian (moderátor), Eliška Bučková, Leoš Mareš

Eliška Bučková je skromná dívka ze Strážnice, kterou na soutěž Česká Miss 2008 přihlásil její otec, podnikatel v oblasti úpravy interiérů a její matka, povoláním zubní laborantka, dnes žena v domácnosti. Oba rodiče jsou praktikující katolíci a i jejich dcera Eliška je věřící a chodí pravidelně do kostela. Osmnáctiletá studentka, která získala v soutěži i další tituly, je na startu do světa showbyznysu. Před sebou má rok naplněný povinnostmi, které přináší titul nejkrásnější ženy roku. Jak ji změní? Co si o tom myslí teď? Jak je připravena řešit otázku víry a pokušení? (oficiálny text distribútora)

Caminzind

Pěkně s ní vyjebal. Sic dobrá kunda, ale seno nezakryje. Nic to ovšem nemění na tom, že buran je novinářsky jednostranný a zaujatý manipulátor. ()

Dronte

Eliška se snažila představit jako inteligentní a konzervatvní dívka. Bohužel když ji postavíte do situace, kde si musí vybrat mezi dvěmi možnostmi, nedokáže zvolit jen jednu. Holt, každýmu konzervativci nebylo dáno... Přesto si myslím, že je jednou z nejpůvabnějších missek posledních let. :-) ()

jhlahulek odpad!

Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde...na trapné, dementní otázky, nestoudně podtržené ironickým tonem se špatně reaguje, sic neurčitost jejích odpovědí působí jednoduše, ale vůbec se jí nedivím...a tohle hledání špíny buranem nezachrání ani vtipná tahanice s Marešem na závěr... ()

spacylemon

já teda nijak zvlášť netuším, co je ta Eliška zač, ale svým chováním, názory, bezelstnou naivitou a manipulovatelností mi přesně zapadá do škatulky "typická miss", jediný náznak odporu a vlastního názoru předvedla, když při natáčení Esa Burianovi šeptala do ouška, že chce zabít Mareše... nakonec ten Burianův útok na Mareše, byl asi taky nejzajímavější z celého pořadu. ()