Linkin Park: Road to Revolution (Live at Milton Keynes)

(koncert)

12 - Crawling
13 - In The End
14 - Pushing Me Away
15 - What I' ve Done
16 - Numb / Encore ( with Jay-Z )
17 - Jigga What / Faint ( with Jay-Z )
18 - Bleed It Out (Krouťák)

Bobik9

Viděl jsem to dvdéčko snad stokrát! Je to pecka od začátku až do konce. Linkin Park jsou prostě nejlepší kapela a toto dvd je nejpovedenější, co kdy udělali. Super koncert, skvělé světelné efekty, skvělé spojení starších hitovek s novějšími. Navíc do koncertu zapojili i Jay-Zeta, takže naprosto špičková akce! ()

Arbiter

Jenom další živák LP z mnoha... Hmm pořád ty samý songy... žádný bonusový materiály... Co že se to ještě nelíbilo profesionálním recenzentům? Už ani nevim... Leda ho*** páni recenzenti... leda ho***... :-) Málo kapel, které tolik koncertují. Málo kapel u kterých je prakticky každý živák jedinečným zážitkem... Takže říct, že to je jenom další z mnoha koncertů je hovadina fundování pánové... on je totiž každý jiný... :-) Intra/outra písniček, hostující zpěváci/rapeři, aranžmá... nikdy nevíte co jak bude. O použitém tracklistu nemluvě..Žádný bonusový materiál? Pravda. Mohl by být... Ale lidičky, mě osobně těch několik hodin LPTV a materiálu na předchozích plackách vystačí ještě na pár let dopředu, ale konec rozčilování nad musicserverem :-).. Vrtá mi hlavou, co všechno kluci před koncertem plánujou.. Protože celej záznam na mě působil jako dopodrobna vypiplaná show, ve které se jim podařilo najmout desítky tisíc komparzistů, kterým slíbili tučný peníze, když sehrají dokonalé publikum. Show, ve které se (asi za pomoci rusů) podařilo poručit větru dešti a stvořit poetické počasí krásně barevného západu slunce obklopeného Simsonovsky dokonalými mračny :-). Všechno spolu ladilo. světla, promítaný materiál, fanoušci, počasí a samozřejmě to, jak hrála kapela... Nějak se vše, co se na tom místě zrovna odehrávalo spojilo a dohromady vytvořilo mnohorozměrný obraz každé písničky.. můžete jí nejenom slyšet ale i na ní sáhnout, prohlédnout si jí.. můžete jí cítit.. Dycky sem říkal, že hudba neni zdaleka jenom o zvuku, ale že to je svým způsobem zážitek, který může ůtočit na všechny smysly člověka... na tomhle záznamu, je to krásně vidět...slyšet... cítit :-) ()

Lucasion

Linkin Park : Road to Revolution aneb jak vypadá koncert "Linkinů". Tak kde v Live in Texas přestali "One step Closer" tak v "Cestě k Revoluci" pokračují. Seznam skladeb je opět téměř perfektní. Songy jsou vybírány i z třetího studiového alba "MINUTES TO MIDNIGHT". Kluci z Linkin Park ví jak zaujmout svoje fandy a "Road 2 Revolution" je jejich zdaleka nejlepší koncert. Prostřihy jsou skvělé a kamera dobrá. Tam kde Live in Texas ukazoval chyby tak tento koncert je napravuje. Koncert je to zkrátka parádní. Linkin Park je úžasná kapela a já jí přeju ať dále vydává alba tak skvělá jako Hybrid Theory, Meteora a Minutes to Midnight. LINKIN PARK FOREVER! Oblíbené Songy : Numb, What I' ve Done, In the End, Shadow Of The Day, From The Inside, One Step Closer a Crawling. ( 100 procent ) ()

rizek2

Linkin Park mají rádi živáky. Ať už to jsou ve video podobě ( Live In Texas, Collison Course a RTR), nebo jako oficiální soundboardy (dá se sehnat například celé turné Project Revolution z letošního či minulého roku, asijské turné atd.). O tomto faktu svědčí i toto CD (společně s DVD). Bohužel první výtka ihned směřuje k neúplnosti koncertu na CD, který neobsahuje všechny položky setlistu odehrané v Milton Keynes (celý koncert opět vyšel v rámci oficiálních nahrávek). Plusem je ovšem trochu lepší (remasterovaná) verze oproti již zmíněným nahrávkám. Plusů je samozřejmě mnohem víc. Linkin Park odvádějí naživo velmi přesvědčivý výkon (o Live In Texas se spekulovalo, zda nebylo studiově doděláno), který mohlo tento rok ocenit i tuzemské publikum. Album vás provede těmi největšímy fláky kapely, jako je One Step Closer, In The End či Crawling z debutu Hybrid Theory. Meteora má také své zástupce. Naživo nádherná Breaking The Habit, „pražská“ From The Inside a také Numb. Minuty před půlnocí symbolizují písně jako What I´ve Done, nářezy Given Up a No More Sorrow a pohlazení na duši v podobě Little Things Give You Away, nebo poslední singl Leave Out All The Rest. Položek na CD je celkem 18, vyzdvihl jsem ty nejlepší. Jako host na albu zde působí starý známý Jay – Z (škoda že ne Chris Cornell, který na tour také hostoval) a s Linkinama odehraje dvě písně z jejich společného projektu Collision Course. O závěr se postará osmiminutová Bleed It Out, včetně sóla Roba Bourdona, který sedí za bicí soupravou. Linkin Park opět vydali řemeslně odvedený živák, s minimem chyb, největšími hity a dobrou atmosférou. To je přesně to, co od nich posluchač očekává. Tento koncert před padesáti tisíci diváky dosvědčuje, že Linkin Park nejsou oblíbeni pouze u náctiletých fanynek, ale dokáží zaujmout mnohem víc lidí svým energickým vystoupením. Během turné k Hybrid Theory jich jeli 325 za rok, což je úctyhodné číslo. A zkušeností z koncertování mají tedy hodně. ()

optimus0s

Linkin Park je nejlepší skupina na světě. Kluci to dokázali alby Hybrid Theory a Meteora a živáky Live in Texas a Road to revolution. Nejlepší skladby během hodiny a čtvrt. Masivnost publika. Hej tam musela být atmosféra. Dvd jí trošku přiblíží, ale neni to jako zažitek na vlastní kůži. Jinak koncert je vážně super;-) ()

• Tento koncert byl součástí tzv. Projektu Revolution, který lze chápat jako jednodenní festival, na který Linkin Park pozvou další dle jejich názoru kvalitní kapely a sami hrají až na závěr dne. V Milton Keynes vystoupili 29. června 2008 před Linkin Park hudební skupiny The Bravery, Enter Shikari, N*E*R*D, Pendulum a Jay-Z. (navabaca)
  • CD a DVD koncertu se liší. Na CD je vynechano Intro ''Wake'' a část písně ''Bleed It Out". (GreatestFan)
  • Na oficiálním webu kapely Linkin Park byla 6. října 2008 vyhlášena soutěž, ve které mohli fanoušci starší osmnácti let navrhovat budoucí název CD/DVD z tohoto koncertu. Už 8. října bylo členy kapely vybráno pět názvů (Linkin Park: Midnight In Milton Keynes, Sunset Revolution: Linkin Park Live In The UK, Road To Revolution: Linkin Park Live, Revolution In The Iron City: Linkin Park Live a Revolution In The UK: Linkin Park Live), z kterých fanoušci hlasováním vybírali vítěze. Následně byl 13. října změněn vzhled oficiálních stránek skupiny a oznámen vítězný název: Road To Revolution. (navabaca)