Linkin Park: Frat Party at the Pankake Festival

(hudobný videoklip)
všetky plagáty

Vůbec první hudební DVD skupiny Linkin Park. Obsahuje kompletní sbírku videoklipů k albu Hybrid Theory, bonusové video k písničce Points Of Authority, scény popisující vznik alba a jeho následné propagace, rozhovory a záznamy z koncertů. (Ignus.cz)

3DD!3

První DVD počin kapely LINKIN PARK se povedl téměř na jedničku. Obsahuje kompletní sbírku všech videoklipů k singlům z alba HYBRID THEORY + bonusové video k songu Points Of Authority. Dále jsou na DVD v jednotlivých kapitolách popsány různá období, jak vzniku jejich debutového alba, tak jeho následná propagace, koncertování až k budoucím plánům. V krátkých klipech z tour je vidět, že LINKIN PARK jsou vážně skvělá parta a některým jejich příhodám se člověk musí hodně smát (rozsednutý stůl, házení mokrého toaletního papíru na jedoucí autobus -bez střechy- v Londýně apod.). Opravdu povedené DVD, které se vyplatí mít doma (pokud jste alespoň částečným příznivcem téhle kapely). www.numb.mysteria.cz ()

Madsbender

Zo začiatku som to napriek tomu, že som veľký fanúšik, videl na 4*, ale po prvých 15 minútach ma Frat Party at the Pankake Festival nekompromisne vtiahlo. Skvelá atmosféra z koncertov, čertovské fóry a náhľad do života jednej z najúspešnejších súčasných rockových kapiel a mojich obľúbených žánrových experimentátorov (osobne mám z ich portfólia najradšej hard rock, rock-hop a ľahký, takmer slaďákový rock). Na scénky a fóry ako hádzanie kapesníkov na londýnsky autobus, falošné imigračné u zvukového technika, fanúšik, ktorý dáva zaujímavé odpovede alebo oficiálny skateboard Linkin Parku sa tak ľahko nedá zabudnúť. ()

Eawy

Krása, pre mňa neuveriteľne uvoľňujúci zážitok:D Skvelá skupina(žiadne prekvapenie), šialené príbehy a úžasné pesničky:D Husia koža pri pesničkách:D 100% ()