Linkin Park: Live in Texas

13. Numb
14. Crawling
15. In The End
16. A Place For My Head
17. One Step Closer (Krouťák)

Siri69

Staří dobří Linkin Park !!! Chester ještě s nádechem punku. Mike,Brad a Rob ještě velcí skejťáci. Phoenix jako namakanej plešoun s baskytarou v ruce. Jen u Joea mi příjde že se do dneška nezměnil... Od začátku do konce je to super show s těmi nejlepšími starými songy !!! Jako fanoušek téhle squadry super hudebníků a super lidí nemůžu dát jinak než 5* ()

savage3303

Are you ready? Linkin Park to hovorí už samo o sebe. Pesničky plné energie, kt. sa prenáša aj na mňa. Ja som si to skvelo užil. Dobré zábery nie len z pódia. Koncert vygradoval do záveru kde spravili chlapci výbornú šou. Už sa neviem dočkať kedy si to znovu zopakujem a takisto sa teším na ďalší koncert tejto úžastnej skupiny. 4*. ()

Razzor_82

Živák Linkinů po turné z Texasu. Po technické stránce všechno šlape. Čistý zvuk, Chesterův hlas je silný ve výškách. Rozbalí to třeba ve skladbách One Stop Closer, Donť Stay, Crawling nebo Somwhere I Belong. Malinko ubírá na atmosféře denní světlo a vlažné americké publikum. 8/10 ()

zputnik

Tak tento záznam koncertu má tu správnou šťávu. Rozkopávačky jak prase, skladby plné energie atd. Sice mám stále pocit, že LINKIN PARK hrají dokolečka jednu a tutéž skladbu, ale naštěstí se mi právě tato dost líbí. Dále: Už od jejich prvního alba se nedokážu v určitých pasážích zbavit pocitu, že jsou to nabušení Backstreet Boys, ale čert to vem. Především je to pro mně skvělé zkřížení rapu, našlápnutých kytar, scratchingu a dalších electro-postupů, přímočarosti, to vše bez imho nechutných sólíček - prostě tak, jak to mají mazlíčci rádi. Shrnuto a podtrženo: Celému záznamu k dokonalosti něco chybí, ale přesto je to nadprůměrná, energií nabušená zábava, která rozeskáče i chromého. ()

Madsbender

Dodnes najveľkolepejší koncert populárnej americkej rockovej kapely Linkin Park, ktorá posunula hranice toho, čo je v nazývané alternatívnou formou, ďaleko za horizont. A to sa mi na nich páči najviac. Je pravda, že takmer všetky skladby, minimálne v rámci daného albumu, idú podľa presnej hudobnej schémy, lenže to nevadí. Nevadí to práve vďaka ich experimentom, ktoré do ich skladieb vnášajú tvrdý metal, prvky house music a elektronickej hudby, hip-hop a rap a mnohé ďalšie. Okrem všetkých foriem rocku a metalu nájdete v ich repertoáre aj inštrumentálne skladby či to, čo zvykneme prezývať "slaďáky". Na koncerte v Texase však šli tradičnou cestou a výber pozostával čisto z najlepších skladieb "tvrďáckych" albumov Meteora a Hybrid Theory (Meteoru mám osobne najradšej). Skvelý koncert, neskutočný energetický náboj a zapálenie od začiatku do konca. Ešte aj Chaz vyzeral tento raz ako človek, a nie akoby práve vyšiel z pekla. ()

• Koncert je netradičně sestříhán ze dvou vystoupení, která proběhla v americkém Texasu v rámci turné „Summer Sanitarium“. První koncert se konal 2. srpna 2003 v Houstonu na stadionu Reliant Stadium a druhý 3. srpna 2003 v Irvingu na stadionu Texas Stadium. (navabaca)
  • Linkin Park: Live in Texas je první oficiálně vydaný záznam koncertu kapely. (navabaca)
  • Členové kapely museli na obou vystoupeních nosit stejné oblečení, aby nebyl příliš patrný rozdíl mezi vystoupeními. (GreatestFan)