Mojsejovci

(relácia)
Reality-TV
Slovensko, 2005, 65 min

Reality šou známeho manželského páru. Podnikateľka Nora Mojsejová a spevák Braňo Mojsej sa tentokrát rozhodli, že si do domu zavolajú súťažiacich a vyberú jedného, ktorý získa finančnú odmenu. Do šou sa prihlásilo 16 036 záujemcov z celého Slovenska. Na konkurzy do štyroch miest bolo pozvaných 1 800 uchádzačov, z ktorých postúpilo ďalej do hry sto. Z nich bolo v druhom kole vybraných 12 finalistov, ktorí sa nasťahovali na tri mesiace do vily Mojsejovcov. Tu žili denno-denne dvadsaťštyri hodín pod dohľadom kamier, bez akéhokoľvek kontaktu s rodinou a priateľmi. (TV Markíza)

esopesokeso odpad!

Pičovina najväčšieho kalibru.Vadilo mi, že Mojsejovci podsúvali divákom myšlienku, že to, čo oni robia má nejaký hlbší význam, nejaké posolstvo...Norika Mojsejová prehlasovala, že keby ona chcela, tak môže hrať v romantickej telenovele.A ked som potom počul v šenku vyprávať ľudí po dôkladnom brainwashingu reči ako "Norika je super, Mojsejovci sú fajn.." tak mi bolo normálne až trápne, že v mojom okolí sú až takí vypatlanci.Zo svojích marcipánových kresiel si Mojsejovci diktovali tvrdé podmienky, hrali sa, že oni patria k svetovej elite, že majú na to, aby rozum rozdávali a Norika sa nebránila v priamom prenose zosmiešniť psychicky narušenú policajtku na tabletkách a dohnala ju k slzám...Potom tie slzy prežívali aj samotní Mojsejovci v jednom diele Nikdy nehovor nikdy, ked im Pročko ponúkol fiktivný tučný honorár na novú reality-šou, pričom bolo v skrytej kamere jasne dokázana ich úbohosť, tuposť, nerozhodnosť, riťolezectvo a trápnosť.Áno, Mojsejovci zaplakali v priamom prenose.Tak to dopadá, ked ktosi za každú cenu chce byť slávny ako ten vicemajster sveta v onaniii Marcel Rimel, čo si v Londýne onanoval 6 aj pol hodín zadarmo kara, len aby sa ocitol na 15 minút v televízii a okrem toho nemal čo povedať.Alebo slávny csfd uživateľ The_Fucker, ktorý má nutkavú potrebu ukázať svoju prdeľ celému svetu na youtube a przní pri tom naozajstnú hviezdu - Jima Morissona. ()

tom88

Stašný trapas, hrozná úroveň a priblblá show, ale tých dvoch mamlasov mám rád len preto lebo s nich v SOS robili poriadnych Šašov. Nech žije Dano Dangl a Petra Polnišová ta ňe? :) ...a Kusaj nech žije pravda ta na Pereši. ()

Kikania odpad!

OOOch matka zem! Keď si spomeniem na to, aké to bolo trápne, plné intríg a nadávok..fuj... A Mojsejovci? Hanbím sa, že východné Slovensko museli tak pošpiniť... ()

Antimana

Milujem tieto ukážky ľudskej stupidity tváriacej sa ako realita . Formát reality show už nebude mať nikdy taký cveng ako v jeho začiatkoch. Mojsejovci paródia sama na seba boli, čo sa zábavy a trápnosti týka najlepší. ()