Představte si, že existujete v různých podobách v paralelních světech. Vaše alter ega prožívají rozmanité osudy a se smrtí každého vesmírného dvojníka se rozdělí jeho síla a energie mezi zbývající. Přechody mezi jednotlivými světy - kvantové tunely známé jako červí díry - hlídají speciální agenti multiversa. Jeden z nich, bývalý agent Yulaw, už zničil v paralelních světech 123 svých alternativních životů. Už zbývá jen poslední dvojče na Zemi, uznávaný veterán losangeleského policejního oddělení Gabe. Jeho život, spokojené manželství i čest se ocitnou v troskách, když Yulaw vnikne do jeho světa, hnaný touhou stát se nejmocnějším, neporazitelným jedinečným. Křehká rovnováha vesmíru je ohrožena, osudová bitva mezi dobrem a zlem vrcholí. (oficiálny text distribútora)

Mickalle

Jsem prostě ulítlej na Jet Li-ho a když se do toho ještě přidá sci-fi, tak si na tom ulítávám, já vim, že ten film je kravina, ale mě se to prostě líbí :o)) ()

kinderman

Svižný akční film si neláme hlavu s nelogičností zápletky a „tahání za dráty“ včetně digitálních efektů při bojových scénách je ospravedlněno žánrem sci-fi. Rozhodně stravitelnější „jetliovka“ než kapku utahaný Romeo musí zemřít nebo nedejbože „chanovky“ Medailon či Tuxedo. Na rozdíl od většiny zde s Jedinečným nemám problém. ()

GILLWANDER

Paralelná blbosť s tak úbohým scenárom až sa mi chce zvracať. Bojové scény sú tak prikrášlené, že mi s toho ide hlava bokom. A ten mierne spomalený záber! Fu, len tak tak som televízor nerozbil. Jet Liova kopačka na brucho a protivník letí na sto jardov. Do svojich protivníkov búšil akoby to boli vrecia zo zemiakmi. No realita ako sa patrí. Už toľko podobných filmov som videl na spôsob tohto, že sa to už neoplatí ani rátať. Jet Li je len komerčná záležitosť. Herec už dávno nie. Podpriemer. 45% ()

Had6

Děsná nuda po celých 87 minut filmu. Jet Li, mě ani tentokrát nepřesvědčil o tom, že je herec. Spíš nějaký cirkusák od pana Berouska. ()

maverick10

Predstavte si, ze sedite v extra rychlim Pendolinu a koukate se z okynka s nadeji ze si prohlednete krajinu. Vidite vsak jen rychly sled obrazku, ze kterych si ani nestacite udelat nejaky dojem. nevite ani jestli je to krasna posumavska krajina, nebo mostecka planina smrti. ()

MartinNDL

Je(t)-li Jet Li jeden, jde to, ale tentokrát se nám zjevil na plátně hned dvakrát. Kdyby aspoň uměl hrát. Díkybohu, že Wong umí točit. Všechno je to takový nějaký levný, ne moc famózní, ale film jako celek svůj účel splňuje, je zábavný. Akční kreace jsou obstojné. Není to nic, co by se Vám vrylo do paměti, ale nudit se nebudete. ()

peto12

Výborné sci-fi o multivesmíre s jedinečným Jet Li v hlavnej úlohe. Výborná dvojúloha, dokonalé triky a k tomu aj herec Jason Statham. ()

Martin741

Opat preplacana nuda a film, ktory sa straca v roznych, casto zbytocnych odbockach. Wong je len rutiner, a nema rezisersky na nijakeho z velikanov /Hitchcock, Truffaut, Bergman/. Jet Li /Tenkrat v Cine/ zvlada svoje bojove umenia na urovni, ale dej je tak prespikovany roznymi zvratmi, ze som si nie isty, ci im reziser a herci sami vobec rozumeli. No nic, dalsi dovod, preco nemienim pozerat filmy Jeta Liho. 35 % ()

marcek

Jet Li jako obvykle dokazuje, že je v bojových uměních jeden z nejlepších herců, příběh mě nijak zvlášť nezaujal, ale Li mi tam stačil ()

bourec

Statham tady hraje křoví, a to je dnes už vražda na film. Jet- liho nemám vůbec v lásce, takže chladný přijetí u mě bylo už před první projekcí. Příběh slabší, akrobacie alá čína je tady fakt hodně. Říkám tomu herec na gumičce. Docela obyčejný filmek. 50%. ()

cubajz

hypermoderní píčovinka plná technických udělátek, paralelních vesmírů a ne moc pěkně zrychlených soubojů na drátech. Ale díky své rozumné délce účel pobavit obstojně splňuje. ()

Flynn

Kdysi jsem na to viděl docela povedený trailer a říkal si: to může být zajímavé. Bohužel opak byl pravdou, přepláclá blbovina s docela slibným obsazením.Soužití Jet Li a Jason Statham asi není na plátně to pravé ořechové viz. War. ()

Juto

Celkovo má tento hybrid sci-fi a bojových umení príšernú auru produktu zostaveného z kúskov iných akčných filmov. 4/10 ()

emo

Takúto slabotu som teda nečakal! Totálne debilný scenár, triky na úrovni T2 a totálne zpackané akčné scény... Učebnicový príklad ako netočiť akčné sci-fi! ()

otík

Na to, že v hlavní dvojroli byl Jet Li a navíc se ve filmu objevil ve větší roli Jason Statham, šlo o celkem neškodný klasický akční film bez něčeho zásadnějšího. Standartní hollywoodský výplod. ()

Radiq

Sci-fi mi k Jet Limu nějak nejde. Navíc ještě zlej Jet Li. Jet Li s nadlidskejma schopnostma, to už vubec ne. Lety skoky (na neviditelnejch lanech), síla, rychlost, vyhábání se kulkám, slow motion, kdy on stihne udělat ještě dalších 50 pohybů, než ostatní. To teda ne. No a dějově, i to je docela sračka (paralelní vesmíry jsou skoro stejně blbej nápad jak cestování časem), ale z akčního hlediska to ale docela jde. Taková akční oddechovka. ()

DivX

Dobrý námět na film, oproti zpracování a efektů které jsou jednoduché. Jet Li podává průměrný výkon na rozdíl od Linda a Stathama (který má ješte vlasy). Kdo ví co by se stalo kdyby se filmu chytil někdo jiný. 40% ()

Dračí koule Chowa Yun-Fata

Dračí koule Chowa Yun-Fata

21.12.2007

Uvědomujeme si, že to zní jako laciný fórek, ale pro název kung-fu fantasy Dragonball prozatím nemáme překlad, který by zněl méně dvojsmyslně (jsme docela zvědaví, jak si s tím poradí tuzemský… (viac)