Letadlo, na jehož palubě byl univerzitní fotbalový tým, havarovalo ve sněžné bouři uprostřed zasněžených hor. Na přeživší hráče čeká děsivé překvapení: ocitli se v teritoriu podivné stvůry, která lační po čerstvém mase! Uprostřed třeskuté zimy začíná nerovný boj o přežití... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

jefff

Jak je možné, že na jedné ruce dokáže člověk udržet téměř minutu kolem 600kg živé váhy? Jak je možné, že téměř 600kg živé váhy dokáže skákat desítky metrů do dálky i výšky? Jak je možné, že lidé zvyklí na běžnou teplotu, vydrželi bůhví kolik dní v mikině v Himalájích v pěti tisících metrech nad mořem? Na všechny tyto i další otázky najdete odpovědi v Mrazivém Pekle - filmu plného hrdinství, logického uvažování, bravurních hereckých výkonů, mistrných dialogů i oči přecházejících pc triků. Mrazivé peklo je to nej z žánru! :-D ()

SOLOM.

I tento kousek je součástí Maneater Series. Tento film rozhodně v divácích nevzbudí žádnou hrůzu a myslím si, že ani noční můry jenž by někoho strašily po nocích. Hororová atmosféra je postupně odsunuta stranou a přestože se zde vyskytuje několik vydařených gore scén je zde cítit převaha komických momentů, které diváka spíše rozesmějí, než vylekají. Podívat se na Yetiho dá, ale tak jednou za pět let. Za toho skákajícího bílého spiderman budu hodnotit jako slabší průměr. ()

Big Bear

Tu jednu hvězdu dávám za tu kupu srandy, které nám tvůrci tohoto dílka naservírovali plný vagón. Jen si říkám, zdali to vlastně měli v úmyslu. DVD jsem koupil ve výprodeji v trafice za 20 Kč a za tu cenu jsme se s kamarádem bavili královsky. Když už to trochu zavánělo nudou, začal Yeti skákat a sranda pokračovala. Tohle nebylo béčko, to bylo minimálně téčko.... Doporučuji něco popít a film si večer pustit s přáteli :-) Po dokoukání se mi však do mysli neustále vtírala jedna otázka. Proboha proč? ()

ARI50 odpad!

Svým obsazením a hlavně kvůli jedné konkretní osobě jsem se těšil a tak nám let nevychází podle představ tak se dostaneme do zasněženého prostředí kde na nás čeká nejhorší opice v kostýmu kdy já bych doma vymyslel o dost lepší a to mě fakt nasralo protože film by byl jinak velká pecka a já bych se netěšil zbytečně a nebyl bych tolik nasraný jak to posraly uf a je to venku. ()

dr.horrible

Kto zase toto vymyslel?! Trash o snežnom mužovi, učebnicový príklad zlého filmu. Psychicky náročný intelektuálny stimul pre diváctvo IQ 30 stupňov pod nulou (typ LIVINGDEAD). Kanibalizmus je neľudský, poďme chytiť hibernujúcu veveričku!! ()

• V podobných podmínkách by takto oblečení přeživší přežili sotva desítky minut. (Prochy38)
  • Scénář nesl původně název Raksha: Curse of the Snow Demon. Slovo raksha znamená v tibetskén jazyce Sanskrit démon. (oje)
  • V takové nadmořské výšce se králíci nevyskytují. Do 5 800 m n. m. je možné pozorovat maximálně sviště himalájského. (Prochy38)