Eso

(relácia)
Hudobný
Česko, 1994, 59 min

Účinkujú:

Michael Viktořík (moderátor), Tereza Pergnerová (moderátor), Vítek Havliš (moderátor), Martin Kocián (moderátor), Aleš Lehký (moderátor), Václav Jelínek (moderátor), David Škach (moderátor) (viac)

Pořád zabývající se populární hudbou, v němž každý týden uvidíte 11 videoklipů. Jejich pořadí v žebříčku můžou ovlivnit pouze diváci svým hlasováním. V každém díle také vystupuje host nebo hosté z hudební branže. (Pumiiix)

Vital

Těch 5 hvězd není za dnešní Eso,které by mělo být hlavně o hudbě,ale paradoxně není,ale za dob Terezy Pergnerové,jsem nevynechal jedinný díl,a že se vysílal s ní vysílal nějakých pár pátků,Tereza byla prostě blázen,která dokázala míchat všechno včetně písniček,informacemi o hudbě i koncertech,i když,kdo ví zda-li to není tou dnešní dobou,kdy tolik nejde o hudbu ve videoklipech,ale co se v nich děje. ()

zurivymlok odpad!

Čágo, bélo, šílenci. :-D No, co k tomu říci? Když to začalo, byl jsem malinký špugastl - asi 13 let. Do dnes si zhruba pamatuju jak hráli pořád dokola skupiny jako Twenty four seven, Scooter, Kelly Family (zde byl i talent, ale ta image byla příšerná), spousty chlapeckých skupin, ale pro mě to bylo naprosto nezajímavé. Už dřívějšího dětství jsem si pamatoval klipy Michaela Jacksona či Scorpions a sklabě tehdejší "moderní" hudby propagované Esem jsem prostě nemohl přijít na chuť. Došlo to tak daleko, že jsem hudbu přestal až do sedmnáctého roku úplně poslouchat - ovšem tehdy mi štěstěna zjevila tvůrce jako Vangelis, Mike Oldfield, Pink Floyd či Enigma a Enya a já se konečně hudebně našel. :-) Eso tedy nepomohlo formovat můj hudební vkus a celý formát a hlavně úzké hudební zaměření nestojí ani za jednu hvězdu. ()

J. K. Lister

Přestože nejsem na pop a disko, kterým to v Esu jen hýřilo, našel jsem tam některé videoklipy, které stály za skouknutí od skupiny Aerowsmith, Twenty fou seven, od Landy Přízraky nebo už Jarošovský pivovar či od skupiny Premier: Hrobař. Dnes si svou hudbu vynahrazuju na rádiu Beat každou neděli v pořadu Hard and heavy. ()

ssarka

Eso jsem sledovala pouze s Terezou,když jsem byla na základce..za tyto začátky dávám 4 hvězdičky,protože upřímně,to bylo asi to nejlepší,co se v televizi mohlo sledovat.. ()

Peddro

V té době mi bylo 8, tak jsem dával přednost pohádkám a disneyovkám, jen občas jsem zahlédl nějaký videoklip, který mě zaujal. Ale pravidelný divák, jsem rozhodně nebyl. Ten ,,moderní" pozdrav ,,Čágo Bello, šílenci!" , mi byl protivný! Přišlo mi povrchní, že to mnozí používali i ve škole, nebo na ulici. ()

Miroslav.Zac

Jasně, tenhle pořad měl svoje negativa, ale mě bylo dvanáct a byl to můj jedinej tehdejší příjem zahraniční muziky a důvod cítit se tak trochu in. ()

corax8

Nechápu proč moderátoři tohoto pořadu musí vypadat jako by měli ADHD. Jsem docel arád, že nejsem mladej a tohle mne nemůže ovlivnit. ()

qwxyz

40%(ale to je průměr za všechny), jinými slovy všichni táhnou T.P. jen dolů a dolů a dolů...Mareš je v tomto přeborník, jeho pořadu speciálně 18% ()

ocypuc

Tehdá to byl pořad, který si nikdo v neděli před obědem nemohl nechat ujít. Tereza byla skvělá a ty hitovky co tam byly.... Časem se z Esa stal odpad, kterému nepomohlo už nic, dokonce ani Leoš Mareš. Za nostalgii 5 hvězd, za to co se z toho stalo bych dal odpad, takže celkem 60 % , protože Eso bylo moje hudební mládí. ()