Dvaja britskí nadšenci sci-fi sa vydajú do Severnej Ameriky navštíviť putovné miesta preslávené výskytom UFO. Po svojom príchode však úplnou náhodou narazia na skutočného mimozemšťana. Ten ich zoberie na bláznivý výlet, ktorý im navždy zmení život. Posledných šesťdesiat rokov držali mimozemšťana Paula na prísne tajnej vojenskej základni. Z neznámych dôvodov sa tento vesmírom scestovaný mudrlant rozhodol utiecť a stopol prvé auto, ktoré mierilo do mesta. Je to požičaný karavan, ktorého posádku tvorí dvojica pozemšťanov Graeme a Clive. V pätách však majú federálnych agentov i náboženského fanatika, ktorému nedopatrením uniesli mladú dcéru. Graeme a Clive spriadajú únikové plány, ako dostať Paula späť na rodnú planétu. A kým sa mu títo dvaja blázni úporne snažia pomôcť, zelený mužíček urýchli ich premenu zo stratených pozemských existencií na skutočných medziplanetárnych hrdinov. (TV JOJ)

Castielo

Výborný! Dlouho jsem neviděl komedii, který by mi takhle sedla. Neotřelý děj, originální vtipy. Celkově jiný pohled na ufo téma. Malej ufounek hází jednu hlášku za druhou a na konci dostaneme nečekané rozuzlení. Super! 4* ()

fraktal

Ničím nevybočující americká komedie - universální (a tolikrát již viděná) zápletka, tradiční filmařské pojetí, nepřekvapivé fórky. ()

Yomega

Dá se říci, typický film se Simonem Peggem. Není to žádné veledílo, ale na strávení příjemných 100 minut bohatě stačí. Skvěle udělaný Paul, vtipné hlášky hlavně pro fandy Sci-Fi, na konci celkem „nečekaný“ zvrat a hlavně Lady Alien…byl sem spokojen. Jednotka příliš rychlého nasazení sice není překonána, ale i tak se jedná o příjemnou zábavu. ()

denisavary

Pár vtipných momentů, ale jinak průměrná komedie...zbytečně moc sprostých výrazů, které byly pak docela otravný. Jediné velké plus je obsazení a to S. Pegg a Kristen Wiig, které se po shlédnutí "Ženy sobě" stala pro mě sympatickou herečkou. ()

Achlastajda

Opravdu hodně zajímavá komedie. Dlouho jsem tento film odkládala, protože po přečtení obsahu se mi do toho filmu moc nechtělo. Nakonec jsem si řekla, že když to má takové hodnocení tak to přece nemůže být tak špatné. Herecké obsazení naprosto úžasné ti dva si sedli neskutečně, věřila bych i, že jsou na líbánkách :D spoustu skvělých hlášek a jedno velké dobrodružství dvou Angličanů. Do toho se přídal jeden cool mimozešťan a bláznivá věřící holka. Za zvednutí nálady 4 hvězdičky. ()

Hovado

Paula jsem si držel pod pokličkou pár měsíců a musel jsem na něj mít chuť. Ta přišla včera a dokonale uspokojil mé filmové choutky. Tvorbu Pegga a Frosta žeru. Dobrá jízda od začátku do konce. Příjemná hodinka a půl, která mě bavila a určitě se v dohledné době znovu podívám. Film má plno skvělých momentů, u kterých se budete lámat smíchy. A teda vůbec jsem nepoznal Jane Lynchovou. Celou dobu jsem si říkal, že mi někoho připomíná a až v titulkách jsem prozřel. Dobrá komedie. ()

towstit

Mal som dost silne predsudky voci Paulovi preto som ho skoro rok odkladal. Nakoniec som zostal viac ako milo prekvapeny. Film utece kurva rychlo, stale sa daco deje, nove postavy, ku vsetkemu vsetky sympaticke, skvelo sa hodia do filmu. Paul je fakt sympatak, a ze to mal ten 18 + drive to dalo celemu filmu novy rozmer. Kludne by som bol aj za sequel. ()

Ondr@932

Povedená a zábavná road-movie sci-fi komedie se sympatickými herci a skvělým UFO :-) Opravdu mě nadchla a bavil jsem se! Takže dávám 7/10 ()

pepa3rd

Řízná, vtipná komedie s klejícím a hláškujícím mimozemšťanem, na čemž tento film v podstatě stojí a přesto se tvůrci dokázali povznést nad fekální humor a k téhle berličce nezklouzávají. Celkově mě bavilo víc, jak podobně laděný Méďa. 65 % ()

P. J. D.

Humorem nabušená komedie, která nezná mezí, si střílí prakticky ze všech možných dílek, které se točily kolem Ufo a mimozemských civilizací. Samotný ufon je mi víc, než jen sympatický a ona ostřílená dvojka (není nutno jmenovat, koho tím myslím) opět boduje. Děj je vtipný, třebaže ne zas tak úplně originální. Co mi ale tady vadí je to, že je film trochu kostrbatý. Ve výsledku si ale odnáší celkem slušné čtyři hvězdičky. ()

Plechpetr

No, dalo by se říct že Paul nepřinesl zas tak moc zásadní momenty k pamatování, ani žádné výrazně dobré funny momenty. Což mě trošku zklamalo vzhledem k tomu, že jde o duo Pegg-Frost. Samotný Paul je tak trochu nezvládnutý oříšek. V základu je to celkem zapřísáhlej blbounek s dost neotřelým humorem. Kdežto na konci je to téměř ubrečenej ufoun. Za tohle pouze průměr. ()

Marvel ulovil Sigourney Weaver

Marvel ulovil Sigourney Weaver

09.10.2016

Na Netflixu právě debutoval Luke Cage a 17. března 2017 nás čeká Iron Fist, čímž se nám představí všichni čtyři Defenders. Televizní kolegové Avengers, mezi něž patří ještě Daredevil a Jessica Jones,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)