O Maloneovi (Thomas Jane) sa hovorí, že mu kedysi zavraždili ženu a syna a že následne ich vrahovi vytrhol srdce z tela a zjedol ho. Nikto si nemôže byť istý, či je to pravda, ale každý gangster vie, že stretnúť sa s Maloneom znamená zomrieť. Jeho agent Murph (Leland Orser) má pre neho ďalší kšeft - vyzdvihnúť v luxusnom hoteli kufrík. Ľahká prácička? Omyl. Malone. musí zistiť, kto ho najal a tým ho poslal do pasce. Na ceste do pekla a späť detektív hľadá odpovede u svojho agenta Murphyho, až nakoniec zistí, že obaja boli najatí temperamentnou dámou v červenom Evelyn (Elsa Pataky).
Medzitým zločinecký šéf Whitmore (Gregory Harrison) odošle svojho najlepšieho zabijaka Bouldera (Ving Rhames) a niekoľkých ďalších nebezpečných vrahov, aby všetkými potrebnými prostriedkami získali späť kufrík, ktorý má vyzdvihnúť Malone. Keď teda ten dorazí do hotela, už na neho čaká partia zabijakov. O pár minút neskôr je na mieste už len kopa mŕtvol a Malone nikde - hoci ho postrelili, vyskočil z hotelového okna a odišiel. Prichádza k svojej matke (Eileen Ryan), ktorá žije v domove dôchodcov, aby mu strelnú ranu ošetrila.
Po nevydarenej akcii so zabijakmi Whitmore vyšle psychopatku Mauler (Chris Yen), ktorá je špecialistkou na boj s nožmi, a zabijaka Bouldera. Ak sa ani im nepodarí zvládnuť zadanú úlohu, je Whitmore odhodlaný poveriť ňou šialeného pyromana prezývaného Zápalka (Doug Hutchison)... (ludovit14)

maty39

Na prvních 5 minut je radost koukat. Je to naprostý vrchol filmu. Pak už se jede jen z kopečka. V půlce pochopí i ti nejpomalejší, že Thomas Jane má charizma kamenu u cesty a když vyjde v závěru najevo motivace hlavního záporáka, tak je člověku do breku. ()

dickadonna

Škoda toho trošku chaotického scénáře, který se okatě snaží být něčím víc, než je. Jinak po vizuální stránce perfektní, super káry, akce dobrá, svižná, akorát občas trošku otravná kamera. Charaktery dobrý, "Joker" s plamínkem byl funny, Rhames klasickej big black motherfucker, a Jane tam sype jednu hlášku za druhou a tváří se drsně. Celkově spokojenost, na případnej sequel se rád mrknu. ()

(Z)denny

Zdá se mi to? nebo autor opravdu vzal pár snímků s Philem Marlowem, koukl na ně způsobem Guye Ritchieho, zatřepal nemíchal a už tu byla "Cesta do pekel".. Po pravdě - moc mě to nenadchlo.. ()

Money_too

Slibnej začátek,slušná atmosféra noirovky,krásná lvice Elsa Pataky a výborný Thomas Jane. Bohužel po úvodní přestřelce se už nic nedělo... ()

zelda82

Slusna noirova detektivka, ve ktere Thomas Jane podava lepsi vykon nez v mnohem ambicioznejsim Mistu, za coz by se mel pan Darabont poradne zbicovat. Jen je skoda, ze to nejlakavejsi film vyplaca hned na zacatku a pak uz je to takove bez chuti... ()

mala_kea

Russellovi bylo doporučeno, aby nelezl do hospody bez peněz. Rozbil a vysypal prasátko, ze kterého se vykutálelo pár drobných. Rychle to tak nějak spočítal, rozeslal pozvánky o natáčení a začalo se natáčet. Nevím, zda si sliboval hory doly, ale natočil slušnou akční americkou střílečku, které rozhodně neuškodí více shlédnutí. Jane je týpek, Elsa je strašně hot a Doug je prostě zaporák za všechny prachy. Škoda některých otřesných digitálních patosů. ()

Hapretor

Ze začátku mi to přišlo jako špatný pokus o "pokračování" Desperada, ke konci mi to přišlo jako nudná střílečka s rádoby fikaně promyšleným dějem. Thomas Jana nehraje špatně, ale ne zas tak moc (jak bych si představoval), děj pak pokulhává a já už váhám spíš na ty dvě *. Nicméně konec je "trochu" nečekaný takže jsem smířlivý. ()

agassi68

Pomiešané Sin City s Hellboyom a kúskom Kill Billa snažiace sa o to isté. Keby to bolo priekopnícke dielo, tak určite zaboduje viac. Takto je to síce vizuálne vymakané s gurážnym úvodom, no postupom času ľahko nudná plavba už známym kanálom.. ()

Wolvie

Stylem přetékající žánorový film s brilantním Thomasem Janem.Trochu ujetá,ale pořád perfektně šlapající noirová pocta,která Sin City zadupává hluboko do země.Škoda,že to většina lidí neví. ()

sadlokan

Náramná přikomixovaná "chandlerovka"Nemusel bych ani psát,že o hlášky není nouze,protože R.Chandler je jeden z vynálezců hláškování v kriminálkách.Hutchison s Rhamesem to vskutku šperkujou.Dobrej padouch půlka úspěchu!VYKUŘ MI SINATRU! ()

FilmWave

Zkřížit Marlowea a "Sin City" není špatný nápad. Ale takhle určitě ne. Chybí tomu humor, je to zbytečně agresivní a zápletka je ve stylu: Thomas Jane někam dojde nebo dojede, Ving Rhames ho profackuje, Thomas Jane uteče, Ving ho zase profackuje atd. ()

animario

Noirová neo-retro-gangster-stórka se slušným vizuálem,působící spíš jako film určený pro TV /kdyby to tak bylo,byl by to lehký nadprůměr/. Zapracovat víc na scénáři a charakterech postav, mohla to být celkem pecka /v obou bodech to totiž působí neurčitě a nedotaženě../. Kat Thomas Jane vypadá trochu jako Pepek z Francouzský spojky, neškodil by look většího ranaře /ale kvér má solidní/. Bod dávám komiksový stylizaci záporáků, hlavně asijský ninja-lolitce. ()

MickeyStuma

Velmi dobře zpracovaný komiksově laděný noir snímek o jednom drsňákovi bez bázně a hany. Film plný hlášek a typicky komiksové akce. Veškeré postavy tu jsou trefné a do dějství dokonale zapadají. Byť je laťka vyzdvihnuta hodně vysoko, docela bych se přimlouval o pokračování. Ale těžko říci, jestli by se to takhle dokonale opět povedlo. Například ztvárnění roztomilé až naivní asijské školačky, která svou vražednou touhou po krvi skutečně děsí se snad nepovedlo ani Tarantinovi ve svém spektáklu 'Kill Bill'. Každá postava má své nezaměnitelné místo, své poslání, svoji touhu vše dovést až do zdárného konce. Trochu je tu vlastně podobnost s počinem 'Sin City, jen je barevný, více nadsazený a snad i s vícero humoru. Pro mě pecka, která si zaslouží místo ve filmografii. ()

Ozzy2

Chvílemi to snad musela být parodie.Smál jsem se místy víc, než u Matzanýho Filipa.Detektiv Malone byl taková kreatura, že jsem si celý film přál, aby ho někdo sejmul- Tohle se nedalo dokoukat. ()

PetrC.

Další neotřelý a vymykající se film s Thomasem Janem (po Dark Country) vyniká velmi dobrým dějem a nápaditou režií. Surovost akce a nejhrubší zrno humoru jsou skvělými aspekty tohoto filmu. Už jenom kvůli tomu se oplatí toto dílko zhlédnout. 61 % ()

jafuska

Akční film který je něčím zvláštním, všechny ti střílečky, kterých je tam opravdu požehnaně, jsou dobře promyšlené, hlavní hrdina jde z jedné akce do druhé , o napětí zde není nouze, ale kdo nemá rád akční filmy nebude to zrovna pro něj pravé ořechové, mě se film líbil a myslím si, že hodnocení u tohoto filmu je tak akorát, ()