Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiálny text distribútora)

ranp

První sérii jsem sledoval celkem pravidelně a docela to šlo, další série už však představují prudký sešup úrovně dolů, srovnatelný snad jen se sjezdem na Hahnenkammu :-) ()

herr_carter

První série budiž - dokonce jsem si z vysokoškolských kolejí, kde nebyla možnost první 2 měsíce vlézt na internet, dopisoval s maminou, abych se dozvěděl, kdo vypadl !!!!!!!!! Nedávno,když jsem viděl nějaký sestřih, říkal jsem si, že je vlastně pěkná kokotina..............moje hodnocení = 2 z 10. ()

BluT

Lol. Tak to mě ani nenapadlo, že to tady bude. Dík, Dánku. No, přiznám se, první sérii jsem sledoval. Viděl jsem to někdy předtim v zahraničí a dost mě to zaujalo a těšil jsem se až to bude taky v Česku. Ze začátku to bylo něco novýho a drsnýho, ale postupem času to dost ztratilo šťávu. Ale dám 4 hvězdy. Je jich tu málo:) ()

rozbris

To není možný to je tady taky:-D První série tu jsem sledoval asi jako každý, každý to žral, což šlo poznat, když šel člověk večer po ulici, tak zpoza oken slyšel tu známou melodii( Vyvolení uvodní song - pro zapomětlivé;-] ) 1.série - 3,5* ale ty ostatní dvě to je odpad....radši je nebudu ani komentovat.... ()

keoma26

reality show v umělém prostředí funguje spíše než jako prezentace (zpřítomnění) lidských charakterů a vztahových mechanismů jako jejich klinická "re - prezentace" (zobrazení) ... dokonalá přehlídka komunikačních strategií, kde vyhrává ten, který sám sebe a tím i diváky (včetně selekčního oka kamery) nejlépe přesvědčí o svojí vlastní autentičnosti. ()

klukluka

Hodnotím v rámci čtvrté- poslední české série, která má být údajně vůbec poslední sérií v rámci celé planety. Tahle hra mě prostě baví, a to tak, že hodně. Celý to beru jako zajímavý psychosociologický experiment, v českém podání vyšperkovaný perfektním výkonem moderátorky Terezy Pergnerové. Pro mě osobně je to ukázka toho, jak by mělo vypadat TV vysílání ve 21. století. Z něj jsme ale k dnešnímu dni ukousli zatím jen 12 let a reality shows už se za tu dobu stihly omrzet. Co bude dál? Těžko říct... Já osobně bych ještě nějakou klidně snesl. ()

zbysik

V ramci denni televizni zabavy neoddiskutovatelne maximalni extratrida, kterou podporuji faktem, ze za vsechny tri serie sem vynechal jenom velmi malo dilu. Nejlepsi serie byla rozhodne prvni, ale ani ne kvuli tomu, ze byla proste prvni, ale hlavne diky obrovskemu stesti pri vyberu soutezicich. Vyjimecnost Vladka, Reginy a dalsich prekrocila vsechny bezne definice originality. Kdo by si nepamatoval? Afektovany, zavistivy, chorobne uprimny Vladko; psychicky narusena, podle me velmi neatraktivni stripterka Regina; vecny student ekonomicke skoly Michal, po nocich rozvazejici luxusni spolecnice, pry neveda (ale ja si myslim, ze veda) o nelegalnosti jednani firmy pro kterou pracoval; jazykovedec Emil, ktery by pro vyhru v soutezi zaprodal dusi dablu; vesnicky buran, byvaly? zlodej aut, "spina", Jindrich, ktery by celou vyhru rozdal mezi sve pribuzenstvo; nevyrechtana, i v dospelosti stale velmi pubertalni Monika; silne naivni princezna Katka, randici se starsim Italem; na Vaclavaku zijici, na babete jezdici dj Petr Zverina; hodny, ale ze vsech soutezicich pravdepodobne nejmene zajimavy Rosta; namysleny, "vsevedouci" realitni makler Martin; neuprimny, falesny klaun Sasa s jedinym zato naprosto neuskutecnitelnym snem stat se hercem; byvaly skinhead, podle me nejcistsi a nejopravdovejsi soutezici Hans; boubelka Wendy, ve vile casto videna svadet nelitostny, ale ve vysledku marny boj s hubnutim, po vile na internetu k nalezeni svadet opet solidni avsak opet marny boj trosku v jine oblasti:); falesne zpivajici radoby-zpevacka Vera, majici dceru Nikcu; ve vile jako prvni se ve sprse odhalujici, cerstva mamina Hanka a to by snad stacilo... ()

MareT.

Kdybych měl hodnotit první ři druhou řadu, tak bych se asi přiklonil k 3*! Ale ta třetí řada byla naprostá hrůza hrůzoucí, kde byla nuda, místama strašně hloupí lidi a hlavně už to nikoho nezajímalo. Takže když to všechno sečtu, pro mě mají VV jen jednu hvězdu. ()

Honzick

Lepší než Big brother..pro mě byla první série, kterou jsem viděl celou, poměrně snesitelná a občas jsem se dobře bavil, ty ostatní nestojí ani za řeč. ()

eagle-eye odpad!

Podporovat telefonickým hlasováním odpad společnosti a dopřát výhru hysterickému hulibrkovi, to fakt nepochopim... Sledovat něco takového je pro dost silné žaludky, libujících si ve šmírování všeho, co šmírovat lze.. ()

Krabak

Musím se přiznat, že první Vyvolený jsem hltal..ostatně jako každou novinku. Ovšem někdy by se mělo říct jednou a DOST.--->15% ()

Pussycat18

Za první sérii... Regina byla neskutečně labilní a Chosé, nebo jak se menoval ten héééérec co to vyhrál... to se ani nedá popsat, nad takovýma kryplama se člověk fakt pobaví. Ještě že jsme doma všichni zdraví :-DDD ()