Fontána pre Zuzanu III

• Slovensko Fontána pre Zuzanu 3 (viac)

Rodinná komédia. Ak nie si moja... A opäť je tu ďalší príbeh nesmrteľnej a stále krásnej Zuzany, ktorá musí precestovať kus sveta, aby pomohla svojmu priateľovi z problémov. Tentokrát až v Afrike, kde už sa chystá svadba jej kamarátovi. Ona tam prichádza spolu s ním ako prípadné alibi, prečo sa žiadna svadba konať nemôže. Lenže všetko sa to akosi komplikuje potom, ako vyjde najavo, že dávno sľúbená nevesta je mimoriadne krásna modelka. No a keď Zuzana spoznáva viac ako sympatického novinára, všetko možno nakoniec bude tak, ako byť malo... (STV)

1860

Tak tohle se mohlo jmenovat jakkoli, třeba "Debilní příběh v Africe" a tento název by byl blíže realitě, která se ve filmu nachází.. ()

Paity odpad!

Proč jenom proč natočili ještě trojku. Pro "jistotu" tam ještě natahali pár zahraničních "herců" a všechno to zamíchali a vylili v Africe. Výsledkem je díra v pomyslném dnu po natočení dvojky. ()

Bohemák odpad!

Jestliže se netočila totální romanticko-písničková křeč, proč k ní neudělat ještě další pokračování? Lidi sežerou všechno. ()

Piggsy odpad!

Vůbec nechápu, co to mělo znamenat... Horší než sledovat tento film může být už snad jenom civění do stropu. A možná ani to ne.. ()

gumolit

Prvý diel bol na svoju dobu celkom dobrý,druhy som tiež nejak neodzudzoval, ale prečo vzniklo toto?A ozaj toľko černochov som v slovenskom filme ešte nevidel a tá prehnaná pesnička od Ráža že už sa drži nad hladinou ale hladinou alkoholu asi!Neviem bol to vraj úspech ale u mna nie nechcem to už ani raz vidieť.Dám jeden bod za Mariana Labudu aj keď nehral skoro nič! ()

ApsidalTill odpad!

Panenko Mária Sedem Bolestná. Šušlavá Ninja Korytnačka, Talianský kontajner a pekná blondínka. Toto všetko zabalené do scenára s ktorým by som neutrel ani hajzel. A ako čerešnička na hovne, potom soundtrack s blbečkom čo si zabudol dať helmu na tú svoju trafenú hlavu. ()

mira007

Těžko koukatelný nekonfliktní bezdějový film, který je určen telenovelovskému publiku. Hvězdu dávám za Vejmělkovou a Maigu dejme tomu. ()

arcticsky odpad!

Těžká debilita musela postihnout všechny protagonisty v okamžiku natáčení této 100% srágory. Kde se tu vzal tak dobrý herec jako Marián Labuda? Nechápu....A jako "třešnička na dortu" vskutku otřesná hudba Vaša Patejdla. Ani nejhoršímu nepříteli nedoporučuji! ()

jirka.jindra11

Ukamenujte mě --> líbilo se mi více než druhý díl. Co jinak říct? Vynikající hudba Elánu! Ale zlomilo mi srdce, že som nepočul Evu hovoriť mojou milovanou slovenčinou... ()

petikacka

Tohle je opravdu "NO comment"...Jediné co to zachraňuje je píseň Vaša Patejdla, kterou zpívá Jožo Ráž...Ovšem po tom se naboural na motorce a fuuuck dlouho jsme nevěděli jestli to přežije...Jenom k úctě k Jožovi dávám 60% ()

Procker odpad!

Absolutně nesmyslný blábol. Nechápu, jak mohlo někoho vůbec napadnout něco takového natočit. Popisovat se mi tenhle film ani nechce, přijde mi zbytečné se tím zaměstnávat. Jenom musím říct, že nerozumím, proč ten černoch v Česku pořád žvatlal a neuměl pořádně vyslovovat a potom, když se příběh dostane do jeho vesnice v Africe, tak všichni obyvatelé vesnice normálně mluví, jenom on pořád žvatlá. Jeden z největších odpadů slovenské kinematografie, a filmů, které jsem kdy viděl. prostě odpad ()